Transcend uvedl průmyslovou 64GB microSDXC kartu

Transcend uvedl průmyslovou 64GB microSDXC kartu
, , aktualita
Společnost Transcend rozšířila nabídku svých průmyslových paměťových karet o novou 64GB verzi microSDXC. Ta splňuje rychlost standard Class 10 a má být schopna pracovat v teplotním rozmezí od -40 °C do +85 °C.reklama
V březnu letošního roku představila společnost Transcend nové průmyslové paměťové karty SDHC a microSDHC Industrial. Nyní nabídku doplňuje microSDXC model s kapacitou 64 GB. Tato karta může pracovat v teplotách od -40 °C do +85 °C, využívá MLC NAND čipů a nechybí ani technologie ECC a S.M.A.R.T.


Transcend Industrial SDHC a microSDXC paměťové karty


Splňuje rychlostní standard Class 10 a dle výrobce má nabídnout přenosové rychlosti do 20 MB/s. Vhodné jsou např. do některých typů automatů, GPS systémů, armádních systémů a dalších. Novinka tak doplňuje stávající microSDHC verze od 8 GB do 32 GB a SDHC verze ve stejném rozmezí kapacit. Záruka je dvouletá.

Zdroj: transcend-info.com

Transcend SDXC Class 10 Industrial 64GB MLC
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejnovější články
Tamron uvolnil dva teasery na nové objektivy Tamron uvolnil dva teasery na nové objektivy
Společnost Tamron uvolnila dva teasery na nové připravované objektivy, které by měly být představeny již za dva dny. Jedním z nich bude podle vzhledu telezoom, druhým by mělo být něco širokoúhlejšího.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Zakladatelé Lexaru to opět zkouší, je tu ProGrade Digital Zakladatelé Lexaru to opět zkouší, je tu ProGrade Digital
Paměťové karty Lexaru nedávno ukončily svůj život pod taktovkou Micronu, aby je pak oživil Longsys. Zakladatelé společnosti však už v nynějším zbytku Lexaru nejsou a založili novou společnost ProGrade Digital.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Sony představilo CMOS BSI senzor s globální závěrkou Sony představilo CMOS BSI senzor s globální závěrkou
Klasická elektronická závěrka přináší mnoho problémů jako je např. kácení svislic při rychlém pohybu. Sony proto vyvinulo CMOS BSI snímač, který má globální závěrku a na tyto neduhy netrpí. Využívá 14bitových A/D převodníků.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Lensbaby Burnside 35 s ovladačem vinětace i swirl bokehu Lensbaby Burnside 35 s ovladačem vinětace i swirl bokehu
Lensbaby rozšiřuje nabídku o nový 35mm objektiv Burnside 35, který dokáže řídit množství vinětace i charakter swril bokehu. Ten se vyznačuje jakýmsi zatočením obrazu v rozostřených částech pozadí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Video objektivy Fujinon MKX i pro Fujifilm X Video objektivy Fujinon MKX i pro Fujifilm X
V loňském roce představila společnost Fujifilm nové objektivy řady MK pro natáčení videa, tehdy jen pro Sony E. Nyní představuje stejné objektivy MKX 18-55mm a MKX 50-135mm pro vlastní systém Fujifilm X.
Včera, aktualita, Milan Šurkala