Třetí generace paměťové karty Toshiba FlashAir III

Třetí generace paměťové karty Toshiba FlashAir III
, , aktualita
Toshiba přichází s třetí generací bezdrátové SDHC paměťové karty FlashAir III. Ta nyní podporuje současný přístup na internet i na kartu přes router, díky čemuž je možné uploadovat snímky v reálném čase.
K oblíbeným
reklama
Společnost Toshiba uvedla novou paměťovou Wi-Fi kartu FlashAir III, tedy již třetí generaci. Novinka dále prohlubuje možnosti sdílení dat. Pomocí routeru je možné přistupovat na kartu i internet zároveň a přímo tak uploadovat snímky v reálném čase bez dalšího zdržování. Karta je přístupná pro jakékoli Wi-Fi zařízení, lze na ni přistupovat z počítače, smartphonu nebo tabletu a takto zvládne komunikovat až se sedmi zařízeními.


Toshiba FlashAir III 16 GB


Toshiba k tomuto poskytuje mobilní aplikaci pro operační systém Google Android a Apple iOS. Záruka na kartu je pětiletá. Karty splňují rychlostní standard Class 10 a budou k dispozici v kapacitě 16 GB za $80 a 32 GB za $100. Prodej začne v březnu.

Zdroj: www.dpreview.com
reklama
Nejnovější články
Canon si patentoval širokoúhlý objektiv RF 13-21mm F2.8 Canon si patentoval širokoúhlý objektiv RF 13-21mm F2.8
Dalším zajímavým patentem z dílen společnosti Canon je extrémně širokoúhlý zoomovací objektiv RF 13-21mm F2.8. Ten by měl nabídnout více než 106° úhel záběru, optický zoom by měl být téměř 1,6násobný.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
7artisans uvádí objektiv 35mm f/1.4 i pro Nikon Z-Mount 7artisans uvádí objektiv 35mm f/1.4 i pro Nikon Z-Mount
Výrobce levných manuálních objektivů 7artisans přichází s další novinkou. Tentokrát je to jeho velmi světelný objektiv MF 35mm f/1.4, který bude mimo Sony E/FE nově k dispozici také pro full frame CSC od NIkonu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Reportér omylem natočil živý vstup s obličejovými filtry, je senzací internetu Reportér omylem natočil živý vstup s obličejovými filtry, je senzací internetu
Obličejové filtry, které lze aktivovat na nejednom telefonu, se "vymstily" reportérovi Justinovi Hintonovi. Ten chtěl natočit seriózní reportáž, jenže ve výsledku měl ve videu tváře mafiána, kouzelníka, pilota ze sci-fi filmu a další.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Panasonic Lumix S1: postřehy z praxe Panasonic Lumix S1: postřehy z praxe
Nedávno jsme si vyzkoušeli 47,3MPx Lumix S1R od Panasonicu, nyní přichází na řadu varianta Lumix S1 s 24MPx snímačem. Ta je více zaměřena na natáčení videa. Jak bude dobrá pro fotky i video?
Dnes, recenze, Milan Šurkala
Panasonic zveřejnil roadmapu full frame objektivů pro L-Mount Panasonic zveřejnil roadmapu full frame objektivů pro L-Mount
Full frame systém Panasonicu s objektivy L-Mount by měl být v následujících dvou letech rozšířen o dalších šest objektivů. Budou mezi nimi i tři pevná skla se světelností F1,8. Přibudou také zoomovací objektivy různých kategorií.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů