Třetí generace paměťové karty Toshiba FlashAir III

Třetí generace paměťové karty Toshiba FlashAir III
, , aktualita
Toshiba přichází s třetí generací bezdrátové SDHC paměťové karty FlashAir III. Ta nyní podporuje současný přístup na internet i na kartu přes router, díky čemuž je možné uploadovat snímky v reálném čase.
K oblíbeným
reklama
Společnost Toshiba uvedla novou paměťovou Wi-Fi kartu FlashAir III, tedy již třetí generaci. Novinka dále prohlubuje možnosti sdílení dat. Pomocí routeru je možné přistupovat na kartu i internet zároveň a přímo tak uploadovat snímky v reálném čase bez dalšího zdržování. Karta je přístupná pro jakékoli Wi-Fi zařízení, lze na ni přistupovat z počítače, smartphonu nebo tabletu a takto zvládne komunikovat až se sedmi zařízeními.


Toshiba FlashAir III 16 GB


Toshiba k tomuto poskytuje mobilní aplikaci pro operační systém Google Android a Apple iOS. Záruka na kartu je pětiletá. Karty splňují rychlostní standard Class 10 a budou k dispozici v kapacitě 16 GB za $80 a 32 GB za $100. Prodej začne v březnu.

Zdroj: www.dpreview.com
Nejnovější články
Nikon prý chystá 60MPx full frame s 16bitovými RAWy Nikon prý chystá 60MPx full frame s 16bitovými RAWy
Podle uniklých informací chystá Nikon nový full frame fotoaparát, jehož snímač by měl dosahovat velmi vysokého rozlišení 60 megapixelů. Další zajímavostí by měla být podpora 16bitového RAW formátu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Instagram smaže příspěvky se zázračnými dietami Instagram smaže příspěvky se zázračnými dietami
Zázračné diety nebo kosmetické operace mohou v mnohých mladých lidech vzbudit pocit vlastní nedostatečnosti a mentální nepohody. Sociální síť Instagram proto začne takové příspěvky omezovat nebo rovnou mazat.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Apple si chce zaregistrovat slovo "slofie" Apple si chce zaregistrovat slovo "slofie"
Spolu s novými smartphony Apple iPhone 11 byl představen koncept slofie. Jde vlastně o slow-motion selfie video, které je umožněno 120fps záznamem přední kamerky. Apple si chce nyní toto slovo zaregistrovat jako trademark.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Na Photokině 2020 nebude Nikon, Leica ani Olympus Na Photokině 2020 nebude Nikon, Leica ani Olympus
Tradiční veletrh s fotoaparáty a fotografickou technikou Photokina, bude v příštím roce 2020 poznamenán překvapivými absencemi. Svou neúčast už potvrdila společnost Leica, Nikon a také i Olympus.
18.9.2019, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
SLR Magic představuje levné cine objektivy pro MFT SLR Magic představuje levné cine objektivy pro MFT
Společnost SLR Magic si pro kameramany s Micro Four Thirds systémem připravila dvojici nových video objektivů (tzv. cine) řady MicroPrime. Jde o světelná skla MicroPrime 21mm T1.6 a 50mm T1.4.
18.9.2019, aktualita, Milan Šurkala