www.digimanie.cz
>
>
>

Trioplan 100mm F2.8 nyní i v titanové a zlaté verzi

Trioplan 100mm F2.8 nyní i v titanové a zlaté verzi
, , aktualita
Společnost Meyer-Optik Görlitz loni obnovila výrobu slavných objektivů Trioplan 100mm F2.8 a nyní představuje dvě limitované edice. Ta první je vyrobená z titanu, druhá dokonce ze zlata. Tomu odpovídá i cenovka.reklama
V květnu minulého roku byla společností Meyer-Optik Görlitz obnovena výroba objektivu Trioplan 100mm F2.8, který se skládá z pouhých tří členů. Ani tento objektiv nebyl vůbec levný, vždyť jeho cena byla stanovena na 1499 EUR. Kampaň na Kickstarteru tehdy podpořilo 450 lidí. Výrobce ale nyní uvádí dvě limitované edice za ještě vyšší ceny.


Meyer-Optik Görlitz Trioplan 100mm F2.8 zlatý


Tou první je titanová edice, která bude vyrobena v omezeném počtu 100 kusů. Každý z nich bude stát 2499 EUR. Pro ještě větší fajnšmekry tu bude edice s povrchovou úpravou ze zlata. V tomto případě bude vyrobeno pouhých 10 kusů za cenu 3499 EUR.


Meyer-Optik Görlitz Trioplan 100mm F2.8 titanový

Nejnovější články
Tamron uvolnil dva teasery na nové objektivy Tamron uvolnil dva teasery na nové objektivy
Společnost Tamron uvolnila dva teasery na nové připravované objektivy, které by měly být představeny již za dva dny. Jedním z nich bude podle vzhledu telezoom, druhým by mělo být něco širokoúhlejšího.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Zakladatelé Lexaru to opět zkouší, je tu ProGrade Digital Zakladatelé Lexaru to opět zkouší, je tu ProGrade Digital
Paměťové karty Lexaru nedávno ukončily svůj život pod taktovkou Micronu, aby je pak oživil Longsys. Zakladatelé společnosti však už v nynějším zbytku Lexaru nejsou a založili novou společnost ProGrade Digital.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Sony představilo CMOS BSI senzor s globální závěrkou Sony představilo CMOS BSI senzor s globální závěrkou
Klasická elektronická závěrka přináší mnoho problémů jako je např. kácení svislic při rychlém pohybu. Sony proto vyvinulo CMOS BSI snímač, který má globální závěrku a na tyto neduhy netrpí. Využívá 14bitových A/D převodníků.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Lensbaby Burnside 35 s ovladačem vinětace i swirl bokehu Lensbaby Burnside 35 s ovladačem vinětace i swirl bokehu
Lensbaby rozšiřuje nabídku o nový 35mm objektiv Burnside 35, který dokáže řídit množství vinětace i charakter swril bokehu. Ten se vyznačuje jakýmsi zatočením obrazu v rozostřených částech pozadí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Video objektivy Fujinon MKX i pro Fujifilm X Video objektivy Fujinon MKX i pro Fujifilm X
V loňském roce představila společnost Fujifilm nové objektivy řady MK pro natáčení videa, tehdy jen pro Sony E. Nyní představuje stejné objektivy MKX 18-55mm a MKX 50-135mm pro vlastní systém Fujifilm X.
Včera, aktualita, Milan Šurkala