Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoaparáty
Fotomobily
Objektivy
Software
Tipy a triky
Tiskárny
Příslušenství
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Unreal Selfie Stick, první automatická tyčka s ventilátory

, , aktualita
Unreal Selfie Stick, první automatická tyčka s ventilátory
Selfie tyče jsou jedněmi milovány, druhými nenáviděny. Nyní se objevila velmi zajímavá verze Unreal Selfie Stick, která je skutečně "neskutečná". Smartphone vysouvá motorkem a má tu i světla a ventilátory pro efekt větru.
Unreal Selfie Stick, první automatická tyčka s ventilátory
Občas je až s podivem, co vše dokážou lidi vymyslet. Nová Unreal Selfie Stick posouvá koncept selfie tyčí opět o něco dále. Je poměrně velká a těžší, než je obvyklé, na druhou stranu nabízí neskutečné funkce. Už není třeba tyč vytahovat ručně, stačí jen namontovat smartphone a stlačit tlačítko. Teleskopická tyč pak sama vyjede do požadované vzdálenosti.


Noa Lindberg a Unreal Selfie Stick


To ale zdaleka není vše. Po stranách tyčky jsou dva ventilátory, které vytvoří proud vzduchu, který rozevlaje vlasy a snímky vypadají jak ve větru (pochopitelně, v tomto videu je efekt zesílen). V neposlední řadě lze po stranách vysunout dvě LED světla, která mohou nahradit blesk rovnoměrnějším světlem.Pokud už si brousíte zuby na tuto novou tyčku, brzděte. Jde jen o koncept agentury Thinkmodo, která se zabývá virálním obsahem a toto je jeden z jejich nápadů. Má propagovat čtvrtou řadu show Unreal, kterou vysílá stanice Lifetime. Je však možné, že se nápadu někdo chytne a takové selfie tyčky se opravdu dočkáme. Vytvoření této tyče zabralo tři měsíce a herečka Noa Lindberg z videa řekla, že v případě její výroby by si ji koupila.

Zdroj: twitter.com, mashable.com