www.digimanie.cz
>
>

V norském obchodě je možné hrát šachy s fototechnikou namísto figurek

V norském obchodě je možné hrát šachy s fototechnikou namísto figurek
, , aktualita
Fotografický obchod v Norsku na sebe přitáhl pozornost díky netradiční atrakci, kterou zveřejnil na Instagramu. V prodejně postavili velkou šachovnici, na které je možné hrát místo figurek s fotografickým vybavením.
K oblíbeným
reklama
Obchod Stavanger Foto se zaměřuje na prodej fotografického vybavení a nachází se v norském městě Stavanger. Nedávno tato prodejna zaujala na sociálních sítích pozornost lidí svou netradiční instalací v podobě velké šachovnice pro fotografy, na které se místo figurek nachází různé fotografické vybavení. Je možné na ní najít například blesky, telekonvertory a objektivy, které podle své velikosti zastupují různé druhy šachových figurek. 
 

Prodejna Stavanger Foto nabízí různé fotografické vybavení od objektivů až po fotografická pozadí a speciální osvětlení. Funguje i jako bazar a právě díky velkému množství fototechniky, kterou obchod disponuje, bylo možné sestavit náhradu šachových figurek s fotografickou tematikou.  

Fotografie celého díla byla zveřejněna na instagramovém profilu obchodu společně s popiskem v norštině, Stavanger Foto se tímto dílem snažil zejména zaujmout své zákazníky a také přilákat některé nové.  Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Canon vyvíjí Posture Fit, roztomilou kamerku pro správné držení těla Canon vyvíjí Posture Fit, roztomilou kamerku pro správné držení těla
Canon zkouší neotřelé produkty a jedním z nich je i jakési digitální vajíčko Posture Fit. To má za úkol monitorovat uživatele a varovat ho před nesprávným držením těla při dlouhé práci u stolu, např. s počítačem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
BenQ SW271C: nový 4K monitor s 16bit LUT i podporou HLG a HDR videa BenQ SW271C: nový 4K monitor s 16bit LUT i podporou HLG a HDR videa
BenQ představil nástupce svého fotografického monitoru SW271, nový model SW271C. Jak už je dnes zvykem, novinka cílí nejen na fotografy, ale i na dnes čím dál populárnější video. Umí tak HLG, HDR10 a přizpůsobit se snímkovací frekvenci videa.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Ricoh uvedl barevnou edici K-1 Mark II J Limited 01 Ricoh uvedl barevnou edici K-1 Mark II J Limited 01
Ricoh uvádí speciální barevnou edici zrcadlovek K-1 Mark II. Edice J Limited 01 bude k dispozici ve čtyřech zajímavých barevných kombinacích využívající speciální laky, využije se také dřevo na gripu.
1.3.2021, aktualita, Milan Šurkala
Meike uvedlo cine objektiv 50mm T2.1 S35-Prime pro formát Super 35 Meike uvedlo cine objektiv 50mm T2.1 S35-Prime pro formát Super 35
Výrobce objektivů Meike rozšířil nabídku svých objektivů o další tzv. cine objektiv, tedy o model určený pro profesionální natáčení videa. Jde o pevnou světelnou padesátku 50mm T2.1 S35-Prime CINE.
28.2.2021, aktualita, Milan Šurkala
Leica uvádí limitovanou edici kompaktu Q2 Daniel Craig x Greg Williams Leica uvádí limitovanou edici kompaktu Q2 Daniel Craig x Greg Williams
Leica představila další limitovanou edici svého fotoaparátu, která pro tentokrát vzdává hold Hollywoodu. Jde o kompaktní model Q2 Daniel Craig x Greg Williams, který kombinuje černou a zlatou barvu.
27.2.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář