www.digimanie.cz
>
>

Ve Vietnamu vyrábí dřevěné makety fotoaparátů, mají i výměnné objektivy

Ve Vietnamu vyrábí dřevěné makety fotoaparátů, mají i výměnné objektivy
, , aktualita
Vietnamský online obchod The Wooden Model Design vyrábí a prodává předměty ze dřeva. Jedním z velmi častých produktů jsou dřevěné makety fotoaparátů, některé mohou mít dokonce i výměnné objektivy.
K oblíbeným
reklama
Zajímavé produkty vyrábí společnost The Wooden Model Design, která na Facebooku prodává své dřevěné předměty, mezi nimiž najdeme zejména auta (či jinou silniční techniku) a fotoaparáty. Dřevěné makety vypadají mnohdy opravdu působivě.
 
Dřevěný Nikon Df
 
Rozměrově sice nejsou úplně stejné jako originál, nicméně i tak poslouží jako zajímavý dekorační předmět. Některé fotoaparáty (např. Olympus OM1) mají dokonce výměnný objektiv. Cena je uvedena ve vietnamské měně, u fotoaparátů obvykle okolo 500 tisíc dongů, což by odpovídalo jen 500 Kč, nicméně v diskuzích obchod zmiňuje ceny asi 3krát vyšší (u Sony Alpha 1 to bylo 70 USD).
 
Dřevěný Rolleiflex
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Doporučené fotoaparáty: leden 2022 Doporučené fotoaparáty: leden 2022
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat v nabídce nejrůznějších fotoaparátů a telefonů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Dnes, článek, Milan Šurkala3 komentáře
YouTube: Shorts mají 5 bilionů zhlédnutí, uvažuje se nad NFT YouTube: Shorts mají 5 bilionů zhlédnutí, uvažuje se nad NFT
CEO YouTube, Susan Wojcicki, zveřejnila několik zajímavých informací o tom, jak YouTube plánuje pokračovat v roce 2022. Zvažuje se např. integrace NFT nebo další rozšiřování možností YouTube Shorts.
Včera, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
Ricoh Theta X: 360° kamerka dostává výměnnou baterku a 2,25" displej Ricoh Theta X: 360° kamerka dostává výměnnou baterku a 2,25" displej
Ricoh uvede na trh novou 360° kamerku Theta X. Ta dostane několik užitečných vylepšení jako např. vyměnitelný akumulátor nebo 2,25" displej, díky čemuž sníží svou závislost na připojení k mobilnímu telefonu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Matka viní Instagram ze sebevraždy její 11leté dcery, podala žalobu Matka viní Instagram ze sebevraždy její 11leté dcery, podala žalobu
Sociální sítě mohou být zejména pro mladé lidi hodně návykové a ještě horší to může být pro ty, kteří tam kvůli svému věku ani nemají co dělat. Matka 11leté dcery, která spáchala sebevraždu, ze smrti dívky viní cílenou návykovost těchto sítí.
26.1.2022, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Fotomobil Huawei P50 Pro přichází na český trh s optikou Leica Fotomobil Huawei P50 Pro přichází na český trh s optikou Leica
Huawei se během posledních let poněkud odmlčel kvůli americkým sankcím. Nyní to chce ale zkusit znovu a přichází s novým telefonem P50 Pro. Jeho fotografická část nese proslulé jméno německé Leicy.
25.1.2022, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů