www.digimanie.cz
>
>
>
>

Velké změny pro Panasonic Lumix LX5, nový firmware 2.0

Velké změny pro Panasonic Lumix LX5, nový firmware 2.0
, , aktualita
Panasonic zapracoval na svém profi kompaktu Lumix LX5 a připravil pro něj nový firmware ve verzi 2.0. Dvojka v názvu znamená velké změny a opravdu jich není málo. Vylepšeno bylo téměř vše od ostření až po nastavování expozice a kvalitu videa.
reklama
Oblíbený profi kompakt Panasonic Lumix LX5 se dočkal nové verze firmwaru 2.0. Dvojková verze přináší mnoho změn, které tento fotoaparát posouvají ještě dále. Vylepšena byla rychlost autofokusu, do menu přibyla položka HIGH ISO NR pro odšumování při vysokých citlivostech. Výrobce slibuje už poněkolikáté vylepšení vyvažování bílé.

U videosekvencí je nově podporován aktivní mód stabilizace, díky čemuž by video mělo být ještě plynulejší a méně roztřesené. Panasonic provedl i úpravy na AF/AE zámku při namáčknutí spouště a manuální ostření má mít jednodušší ovládání než doposud. Fotoaparát si nyní pamatuje pozici i velikost ostřícího bodu. V manuálním režimu bylo dosud možno nastavit čas 60 sekund, což byla u kompaktů již takto rekordní hodnota. Nyní je možno nastavit až 250 sekund! Do režimu Mé barvy byl přidán efekt miniatury a v menu je nově i položka na přepínání hledáčku a displeje.

Zdroj: www.panasonic.jp
Nejnovější články
Námořník ze slavné fotografie zemřel ve věku 95 let Námořník ze slavné fotografie zemřel ve věku 95 let
Slavná fotografie "V-J Day in Times Square" Alfreda Eisenstaedta zobrazuje námořníka George Mendonsu, který z radosti nad koncem války políbil okolo jdoucí sestřičku. Ten zemřel ve věku 95 let těsně před svými dalšími narozeninami.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Šrotovné u Panasonicu: Lumix S1/S1R s objektivy až o 15600 Kč levněji Šrotovné u Panasonicu: Lumix S1/S1R s objektivy až o 15600 Kč levněji
Pokud si děláte zálusk na nový full frame CSC fotoaparát Panasonic Lumix S1 nebo S1R a některé objektivy, tak má pro vás Panasonic připravenu akci typu "šrotovné". Za odkup starého CSC nebo DSLR můžete dostat slevu až 15600 Kč.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Lensrentals si vyrobili šílený objektiv s 270° úhlem záběru Lensrentals si vyrobili šílený objektiv s 270° úhlem záběru
Společnost Lensrentals je známá především jako půjčovna objektivů v USA. Zdejší zaměstnanci si ale i rádi hrají a tak se rozhodli vytvořit doslova šílený objektiv C-4 Optics 4.9mm, f/3.5 Hyper Fish-Eye, který vidí i daleko za sebe.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Panasonic Lumix TZ95 dostává lepší EVF a Bluetooth Panasonic Lumix TZ95 dostává lepší EVF a Bluetooth
Druhou dnes představenou fotografickou novinkou společnosti Panasonic je kapesní ultrazoom Lumix TZ95. Ten má 20MPx senzor, 30× optický zoom a nově dostává podporu Bluetooth a např. i lepší elektronický hledáček s vyšším rozlišením.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Panasonic uvádí inovovaný ultrazoom Lumix FZ1000 II Panasonic uvádí inovovaný ultrazoom Lumix FZ1000 II
I když je na trhu už dlouhou domu Lumix FZ2000, společnost Panasonic aktualizovala i jeho předchůdce Lumix FZ1000. Ten dostal dvojku do názvu, přináší např. vyšší rozsah clon, Bluetooth a další změny.
Včera, aktualita, Milan Šurkala16 komentářů