www.digimanie.cz
>
>

Venus Lens rozšiřuje nabídku o 4 další objektivy pro L-Mount

Venus Lens rozšiřuje nabídku o 4 další objektivy pro L-Mount
, , aktualita
Společnost Venus Lens rozšiřuje nabídku svých objektivů pro bajonet L-Mount. Nově pro něj budou k dispozici další 4 objektivy od modelu rybí oko přes širokoúhlý model až po extrémní makro objektivy.
K oblíbeným
reklama
Venus Lens má v nabídce spoustu objektivů značky Laowa a ty se nyní dostávají na další bajonet. Významně totiž bude navýšen počet těch určených i pro bajonet L-Mount (Leica, Sigma, Panasonic). Z dosavadních 8 objektivů vzroste počet L-Mount variant na 12 díky přepracování dalších 4 objektivů. Ne všechny objektivy jsou však určeny i pro full frame fotoaparáty, ačkoli těch je s L-Mount většina (APS-C verzi má jen Leica). Jednou z novinek je cirkulární oko Laowa 4mm f/2.8 Fisheye, které dává 210° úhel záběru. Je jasné, že většina snímku bude černé okolí, neboť objektiv byl původně určen pro MFT. Zaostřovat umí od vzdálenosti 8 cm. Cena byla stanovena na 199 USD.
 
Laowa 9mm F2.8 Zero-D
 
Na L-Mount se nově dostane i širokoúhlý objektiv 9mm f/2.8 Zero-D. Ten na APS-C dává úhel záběru 113° (není určen pro full frame - na takových fotoaparátech by se měl používat v APS-C režimu) a chlubit se má především velmi nízkým zkreslením. Za tento objektiv bude Venus Lens chtít 499 USD. Dalším objektivem je 24mm f/14 2x Macro Probe, který je určen i pro full frame. Nabídne 2× zvětšení a velmi zajímavý tvar. Cena ale rozhodně není nízká, činí 1499 USD. Nakonec je tu další extrémní makro objektiv 25mm f/2.8 2.5-5x Ultra Macro. Tento objektiv není schopen zaostření na nekonečno, jeho zaostřovací vzdálenost může být 23,4 cm s 2,5× zvětšením až 17,3 cm s 5× zvětšením. Jeho cena činí 399 USD.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Kodak TriX 400: jednorázový kompakt s legendárním filmem Tri-X Kodak TriX 400: jednorázový kompakt s legendárním filmem Tri-X
Kodak Professional přichází na trh s dnes už nepříliš tradičním produktem. Jde o jednorázový kompaktní fotoaparát s kinofilmem. Tím je legendární Kodak Tri-X s citlivostí ISO 400 a charakteristickým zrnem. 
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Mitakon uvedl světelný objektiv Speedmaster 90mm f/1.5 Mitakon uvedl světelný objektiv Speedmaster 90mm f/1.5
ZY Optics uvádí na trh další světelný objektiv patřící do řady Mitakon Speedmaster. Má ohniskovou vzdálenost 90 mm, takže tentokrát není světelnost F0,95, jak je u této řady obvyklé, ale stále pěkných F1,5.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Qualcomm Snapdragon 8 Gen1 přináší 18bitový ISP a technologie Leicy Qualcomm Snapdragon 8 Gen1 přináší 18bitový ISP a technologie Leicy
Qualcomm uvedl nový high-endový procesor Snapdragon 8 Gen1, který hodně vylepšuje schopnosti pro zpracování fotografií. Má 18bitový ISP, technologie Leicy, ale také výkonnější procesor pro umělou inteligenci.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Honor 50 Lite s 1/1,7" čipem přichází na český trh Honor 50 Lite s 1/1,7" čipem přichází na český trh
Další novinkou společnosti Honor je nový 50 Lite se čtveřicí fotoaparátů na zádi. Ty tvoří efektní kruh a využití najde i umělá inteligence. Jeho hlavní snímač je typu 1/1,7", vepředu pak najdeme 16MPx kamerku.
2.12.2021, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Unikají specifikace fotoaparátů v připravovaném Samsungu Galaxy S22 Unikají specifikace fotoaparátů v připravovaném Samsungu Galaxy S22
Už jen pár týdnů nás dělí od uvedení nových fotomobilů Samsung Galaxy S22. Nyní se na internetu objevují informace o fotografických modulech, které bychom tu měli najít. Měl by mít 1/1,57" hlavní snímač.
1.12.2021, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů