www.digimanie.cz
>
>

Venus Optics přidává podporu L-Mount pro 6 svých objektivů

Venus Optics přidává podporu L-Mount pro 6 svých objektivů
, , aktualita
Majitelé fotoaparátu s bajonetem L-Mount mohou využít služeb dalších objektivů. Společnost Venus Optics totiž pro něj upravila 6 svých objektivů. Vedle 6 extrémně širokoúhlých to budou i dva makro objektivy.
K oblíbeným
reklama
Za L-Mount sice stojí trojice výrobců, nicméně nabídka fotoaparátů je prozatím dost chudá (většina fotoaparátů jsou dost specifické modely). O něco lepší je to s objektivy, kde Panasonic a Leicu doplňuje Sigma, které pro L-Mount upravila většinu svých objektivů. O další rozšíření se postarala společnost Venus Optics, která pro tento bajonet upravila 6 svých objektivů. Jde zejména o ty širokoúhlé, ale své tu najdou i nadšenci do makro fotografie.
 
Venus Optics Laowa pro L-Mount
 
Konkrétně bude nabídka zahrnovat tyto modely:
  • Laowa 10-18mm f/4.5-5.6 - nejširokoúhlejší rektilineární zoom pro FF
  • Laowa 12mm f/2.8 Zero-D - nejširokoúhlejší rektilineární pevný objektiv pro FF
  • Laowa 15mm f/2 Zero-D - širokoúhlý objektiv s velmi dobrou světelností
  • Laowa 15mm f/4 Wide Angle Macro - nejširokoúhlejší makro objektiv se zvětšením 1:1
  • Laowa 65mm f/2.8 2X Ultra-Macro - 2:1 makro objektiv, nicméně navržen jen pro APS-C
  • Laowa 100mm f/2.8 2X Ultra Macro APO - makro objektiv se zvětšením 2:1


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nouzový stav v Japonsku: Canon i Nikon se obávají nedostatku přístrojů Nouzový stav v Japonsku: Canon i Nikon se obávají nedostatku přístrojů
Japonsko vyhlásilo nouzový stav, který znatelně omezuje možnosti průmyslové produkce. To dopadá i na výrobce fotoaparátů, kteří se bojí nedostatku fotoaparátů, kterých je už teď na trhu poměrně málo.
16.1.2021, aktualita, Milan Šurkala12 komentářů
Sony uvedlo nový objektiv FE 35mm F1.4 GM pro full frame Sony uvedlo nový objektiv FE 35mm F1.4 GM pro full frame
Nabídka 35mm světelných objektivů pro full frame CSC systém od Sony se dále rozšiřuje o nový model FE 35mm F1.4 GM (SEL35F14GM). Novinka doplní stávající objektiv Zeiss Distagon s podobnými parametry.
15.1.2021, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Nikon zařadil zrcadlovky D3500 a D5600 k ukončeným produktům Nikon zařadil zrcadlovky D3500 a D5600 k ukončeným produktům
Prodeje digitálních zrcadlovek klesají a není divu, že s nimi postupně končí většina zbývajících výrobců. V případě Nikonu se na japonské stránce výrobce objevila informace, že jde v případě low-endových modelů o ukončené verze.
13.1.2021, aktualita, Milan Šurkala39 komentářů
Velký prodejce fototechniky v Japonsku: Canon EOS R5 je nejprodávanější Velký prodejce fototechniky v Japonsku: Canon EOS R5 je nejprodávanější
Prodejce fotoaparátů v Japonsku, společnost MapCamera, vydává statistiky svých prodejů, a pro tento měsíc je vítězem high-endový full frame CSC fotoaparát Canon EOS R5. Následuje ho Nikon Z7 II.
13.1.2021, aktualita, Milan Šurkala
Laowa uvádí 4 objektivy Argus se světelností F0,95 Laowa uvádí 4 objektivy Argus se světelností F0,95
Venus Lens chystá čtveřici nových objektivů řady Argus, které se mohou pochlubit vynikající světelností F0,95. Mezi nimi budou modely pro full frame, APS-C i Micro Four Thirds CSC fotoaparáty.
13.1.2021, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů