www.digimanie.cz
>
>

Venus Optics přidává podporu L-Mount pro 6 svých objektivů

Venus Optics přidává podporu L-Mount pro 6 svých objektivů
, , aktualita
Majitelé fotoaparátu s bajonetem L-Mount mohou využít služeb dalších objektivů. Společnost Venus Optics totiž pro něj upravila 6 svých objektivů. Vedle 6 extrémně širokoúhlých to budou i dva makro objektivy.
K oblíbeným
reklama
Za L-Mount sice stojí trojice výrobců, nicméně nabídka fotoaparátů je prozatím dost chudá (většina fotoaparátů jsou dost specifické modely). O něco lepší je to s objektivy, kde Panasonic a Leicu doplňuje Sigma, které pro L-Mount upravila většinu svých objektivů. O další rozšíření se postarala společnost Venus Optics, která pro tento bajonet upravila 6 svých objektivů. Jde zejména o ty širokoúhlé, ale své tu najdou i nadšenci do makro fotografie.
 
Venus Optics Laowa pro L-Mount
 
Konkrétně bude nabídka zahrnovat tyto modely:
  • Laowa 10-18mm f/4.5-5.6 - nejširokoúhlejší rektilineární zoom pro FF
  • Laowa 12mm f/2.8 Zero-D - nejširokoúhlejší rektilineární pevný objektiv pro FF
  • Laowa 15mm f/2 Zero-D - širokoúhlý objektiv s velmi dobrou světelností
  • Laowa 15mm f/4 Wide Angle Macro - nejširokoúhlejší makro objektiv se zvětšením 1:1
  • Laowa 65mm f/2.8 2X Ultra-Macro - 2:1 makro objektiv, nicméně navržen jen pro APS-C
  • Laowa 100mm f/2.8 2X Ultra Macro APO - makro objektiv se zvětšením 2:1


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tamron oznámil vývoj objektivu 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD Tamron oznámil vývoj objektivu 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD
Tamron dnes oficiálně oznámil, že vyvíjí telezoom objektiv 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD (Model A047), který bude určen pro bajonet Sony FE, tedy full frame CSC fotoaparáty této značky. Má mít poměrně kompaktní konstrukci.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Olympus OM-D E-M10 Mark IV dostává 20MPx čip Olympus OM-D E-M10 Mark IV dostává 20MPx čip
Společnost Olympus inovovala nabídku svých levnějších modelů OM-D. Přichází nový E-M10 Mark IV, který dostává např. 20MPx senzor, o něco výkonnější mechanickou stabilizaci i vylepšený systém autofokusu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala16 komentářů
Olympus uvádí telezoom M.Zuiko Digital ED 100-400mm F5.0-6.3 IS Olympus uvádí telezoom M.Zuiko Digital ED 100-400mm F5.0-6.3 IS
Olympus dnes představil několik novinek pro svůj Micro Four Thirds systém. Jde např. o nový telezoom M.Zuiko Digital ED 100-400mm F5.0-6.3 IS s nadprůměrným telemakrem a podporou telekonvertorů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Zvědavá chobotnice se přetahovala s potápěčem o GoPro kameru Zvědavá chobotnice se přetahovala s potápěčem o GoPro kameru
Fotografové a kameramani si někdy musí na své vybavení dávat pozor před příliš zvědavými a odvážnými zvířaty. O tom se přesvědčil i potápěč, jehož GoPro kamery se zmocnila chobotnice a nechtěla ji pustit. 
3.8.2020, aktualita, Kateřina Hoferková4 komentáře
Cloudová služba image.canon dočasně odstavena, mizely z ní fotky Cloudová služba image.canon dočasně odstavena, mizely z ní fotky
Cloudová služba image.canon zaznamanela nepříjemný problém. Zjistilo se, že z ní mizely fotografie, které měly být stále uloženy, a tak se společnost Canon rozhodla tuto službu dočasně odstavit.
3.8.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře