www.digimanie.cz
>
>

Video: fotografové cvičí po dobu karantény se svým fotografickým vybavením

Video: fotografové cvičí po dobu karantény se svým fotografickým vybavením
, , aktualita
Youtuber přišel s myšlenkou, jak využít fotografické vybavení v době karantény a zavřených tělocvičen a posiloven ke kreativnímu domácímu cvičení. K realizaci videa mu pomohlo několik profesionálních fotografů a kameramanů.  
K oblíbeným
reklama
Pokud jsou fotografové a kameramani doma a kvůli zavřené posilovně nemůžou cvičit tak, jak jsou zvyklí, může přijít na pomoc jejich fotografické vybavení. Youtuber Gerald Undone vytvořil videonávod na domácí cvičení pro milovníky fotografické techniky. 

Spousta lidí je v dnešní době kvůli šíření koronaviru způsobujícího onemocnění COVID-19 v domácí karanténě nebo se nechce příliš pohybovat po veřejnosti a přispívat tak k šíření viru. V následujícím videu se několik fotografů a kameramanů snaží poskytnout trochu zábavy prostřednictvím jejich originálních cviků. 
 

Ve videu se tak objeví celá řada nejrůznějších kousků, které se dají s mnohdy těžkým vybavením provádět. V sérii nechybí kliky s batohem plným fotovýbavy na zádech nebo třeba používání objektivu namísto činky. Účinkující představují i spoustu dalších zajímavých a vtipných cviků se stativy nebo třeba světelnou technikou. 

Je ale jasné, že současná situace je pro mnoho lidí vážná a v této době je v nelehké finanční situaci spousta fotografů a kameramanů, protože nemohou provádět svou práci. Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Canon USA oficiálně popřel odložení prodejů EOS R5 Canon USA oficiálně popřel odložení prodejů EOS R5
Canon EOS R5 vzbuzuje překvapivé emoce, ale kupodivu ne tam a ne takové, jaké bychom  čekali. Také se objevila zákulisní informace, které ale Canon popřel. Ta se týkala toho, že fotoaparát bude svoláván a zamíří do prodeje až v listopadu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Pan Miyazaki uvádí objektiv MS Optics Elnomaxim 55mm F1.2 Pan Miyazaki uvádí objektiv MS Optics Elnomaxim 55mm F1.2
Pan Miyazaki z Japonska má malou firmičku, kde ručně navrhuje a vyrábí zajímavé objektivy. Jeho poslední novinkou je objektiv Elnomaxim 55mm F1.2. Ten nabídne vynikající světelnost pro bajonet Leica M.
Včera, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Fotograf zachytil duhu v křídlech kolibříků Fotograf zachytil duhu v křídlech kolibříků
Příroda skrývá mnoho nádherných motivů, které stojí za to zachytit čočkou objektivu. Krásu kolibříků se snaží ztvárnit na netradičních snímcích australský fotograf, který dává důraz na duhu v křídlech těchto ptáků.
30.7.2020, aktualita, Kateřina Hoferková
Kodak to zkouší jinde, zakládá Kodak Pharmaceuticals a bude vyrábět léky Kodak to zkouší jinde, zakládá Kodak Pharmaceuticals a bude vyrábět léky
Společnost Eastman Kodak zkouší prorazit v novém odvětví. Tentokrát to nebude mít nic společného s fotoaparáty. Firma totiž dostala vládní půjčku a hodlá vyrábět součásti léčiv v nové divizi Kodak Pharmaceuticals.
29.7.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Canon se propadl do ztráty, divize fotoaparátů a tiskáren je však v zisku Canon se propadl do ztráty, divize fotoaparátů a tiskáren je však v zisku
Společnost Canon vydala zprávu o finančních výsledcích za poslední čtvrtletí a bohužel se tu výrazně projevila koronavirová pandemie, která firmu poslala do záporných čísel. Fotoaparáty a tiskárny byly nicméně v plusu.
29.7.2020, aktualita, Milan Šurkala