Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoaparáty
Fotomobily
Objektivy
Software
Tipy a triky
Tiskárny
Příslušenství
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Video: fotografové cvičí po dobu karantény se svým fotografickým vybavením

, , aktualita
Video: fotografové cvičí po dobu karantény se svým fotografickým vybavením
Youtuber přišel s myšlenkou, jak využít fotografické vybavení v době karantény a zavřených tělocvičen a posiloven ke kreativnímu domácímu cvičení. K realizaci videa mu pomohlo několik profesionálních fotografů a kameramanů.  
Video: fotografové cvičí po dobu karantény se svým fotografickým vybavením
Pokud jsou fotografové a kameramani doma a kvůli zavřené posilovně nemůžou cvičit tak, jak jsou zvyklí, může přijít na pomoc jejich fotografické vybavení. Youtuber Gerald Undone vytvořil videonávod na domácí cvičení pro milovníky fotografické techniky. 

Spousta lidí je v dnešní době kvůli šíření koronaviru způsobujícího onemocnění COVID-19 v domácí karanténě nebo se nechce příliš pohybovat po veřejnosti a přispívat tak k šíření viru. V následujícím videu se několik fotografů a kameramanů snaží poskytnout trochu zábavy prostřednictvím jejich originálních cviků. 
 

Ve videu se tak objeví celá řada nejrůznějších kousků, které se dají s mnohdy těžkým vybavením provádět. V sérii nechybí kliky s batohem plným fotovýbavy na zádech nebo třeba používání objektivu namísto činky. Účinkující představují i spoustu dalších zajímavých a vtipných cviků se stativy nebo třeba světelnou technikou. 

Je ale jasné, že současná situace je pro mnoho lidí vážná a v této době je v nelehké finanční situaci spousta fotografů a kameramanů, protože nemohou provádět svou práci.