www.digimanie.cz
>
>

Video: fotografové cvičí po dobu karantény se svým fotografickým vybavením

Video: fotografové cvičí po dobu karantény se svým fotografickým vybavením
, , aktualita
Youtuber přišel s myšlenkou, jak využít fotografické vybavení v době karantény a zavřených tělocvičen a posiloven ke kreativnímu domácímu cvičení. K realizaci videa mu pomohlo několik profesionálních fotografů a kameramanů.  
K oblíbeným
reklama
Pokud jsou fotografové a kameramani doma a kvůli zavřené posilovně nemůžou cvičit tak, jak jsou zvyklí, může přijít na pomoc jejich fotografické vybavení. Youtuber Gerald Undone vytvořil videonávod na domácí cvičení pro milovníky fotografické techniky. 

Spousta lidí je v dnešní době kvůli šíření koronaviru způsobujícího onemocnění COVID-19 v domácí karanténě nebo se nechce příliš pohybovat po veřejnosti a přispívat tak k šíření viru. V následujícím videu se několik fotografů a kameramanů snaží poskytnout trochu zábavy prostřednictvím jejich originálních cviků. 
 

Ve videu se tak objeví celá řada nejrůznějších kousků, které se dají s mnohdy těžkým vybavením provádět. V sérii nechybí kliky s batohem plným fotovýbavy na zádech nebo třeba používání objektivu namísto činky. Účinkující představují i spoustu dalších zajímavých a vtipných cviků se stativy nebo třeba světelnou technikou. 

Je ale jasné, že současná situace je pro mnoho lidí vážná a v této době je v nelehké finanční situaci spousta fotografů a kameramanů, protože nemohou provádět svou práci. Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Canon uvádí letní a studentský cashback Canon uvádí letní a studentský cashback
Společnost Canon spustila v těchto dnech hned dva cashbacky. Ten letní se týká objektivů, fotoaparátů i jednoho blesku a vrací až 7700 Kč. Druhý je platný jen pro studenty, zahrnuje více produktů a nabídne maximálně 7600 Kč.
3.4.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Fotograf používá veřejné webkamery k zachycení vylidněných italských měst Fotograf používá veřejné webkamery k zachycení vylidněných italských měst
Fotografové to v současné době pandemie COVID-19 nemají jednoduché, někteří z nich se tedy snaží vymýšlet netradiční projekty, které můžou vytvářet i z domova. Tím se řídí i fotograf, který používá webkamery k zachycení italských měst v nynější situaci.
2.4.2020, aktualita, Kateřina Hoferková2 komentáře
CIPA 02/2020: kompakty rychle mizí z trhu CIPA 02/2020: kompakty rychle mizí z trhu
Máme zde únorová čísla dodávek fotoaparátů na trh a nejsou to vůbec pěkné hodnoty. CSC se docela drží, DSLR ale stále padají a naprostou pohromou byl únor pro kompakty. Ty výrazně spadly meziročně i proti letošnímu lednu.
2.4.2020, aktualita, Milan Šurkala25 komentářů
ProGrade Digital uvádí čtečky CFexpress pro USB 3.2 a Thunderbolt 3 ProGrade Digital uvádí čtečky CFexpress pro USB 3.2 a Thunderbolt 3
Profesionálové využívající karty CFexpress budou moci využít nových rychlých čteček paměťových karet od společnosti ProGrade Digital. Ty jsou určené pro rozhraní Thunderbolt 3 nebo USB 3.2 Gen2.
1.4.2020, aktualita, Milan Šurkala
Phase One iXM-RS 280F: nový 280MPx fotoaparát pro leteckou fotografii Phase One iXM-RS 280F: nový 280MPx fotoaparát pro leteckou fotografii
Phase One vyrábí i speciální středoformátové fotoaparáty pro letecké snímkování. Novinkou pro toto učení je iXM-RS 280F, který bude možné zakoupit i v konfiguraci se IR snímáním. Nabídne vysoké 280MPx rozlišení.
31.3.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář