www.digimanie.cz
>
>

Video: Krokodýl vyděsil turisty, kteří se s ním fotografovali

Video: Krokodýl vyděsil turisty, kteří se s ním fotografovali
, , aktualita
Zaměstnanci safari parku v Austrálii si udělali legraci ze skupiny šesti turistů, kteří si chtěli pořídit fotografii s krokodýlem. Krokodýl sklapl čelisti návštěvníkům za zády a ti vyděšeně utekli.
K oblíbeným
reklama
Na YouTube se objevilo video, které nedávno vzniklo v australském safari nazvaném Top End Safari Camp. Na záběrech je možné vidět, jak v parku využili jednoho z tamějších krokodýlů, aby vyděsil skupinku turistů, kteří se s ním chtěli vyfotografovat na společný snímek. 

Video bylo natočeno Joshuou Greenem a několik týdnů zpátky bylo umístěno na instagramový účet Top End Safari Camp. Příspěvek stihl nasbírat více než 13 400 zhlédnutí a necelých 200 komentářů, poté si videa všimla místní média a umístila záběry i na YouTube. 
 

Safari park uvedl, že nikomu nehrozilo žádné nebezpečí. Třínohý krokodýl, se kterým si turisté chtěli udělat společnou fotografii, se jmenuje Tripod a je na pózující návštěvníky zvyklý. Pracovníci parku nechávají turisty se s Tripodem fotit velmi často, tentokrát mu ale hodili kousek masa, po kterém se krokodýl ohnal svou tlamou. Jeho čelisti scvakly zrovna při odpočítávání před zmáčknutím spouště fotoaparátu a skupinka dřepících lidí se okamžitě vyděšeně a s křikem rozprchla. Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Doporučené fotoaparáty: říjen 2020 Doporučené fotoaparáty: říjen 2020
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Dnes, článek, Milan Šurkala56 komentářů
7artisans uvádí supersvětelný objektiv 35mm f/0.95 7artisans uvádí supersvětelný objektiv 35mm f/0.95
Na trhu se supersvětelnými objektivy se objevuje nový kousek od společnosti 7artisans. Jde o objektiv 35mm f/0.95 určený pro fotoaparáty s APS-C senzorem. Dostupný bude pro mnoho CSC bajonetů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
OmniVision uvedl OV64A, čip s "velkými" 1,0µm pixely a 4K/120p OmniVision uvedl OV64A, čip s "velkými" 1,0µm pixely a 4K/120p
OmniVision přichází s novým 1/1,34" snímačem pro mobilní telefony, modelem OV64A. Ten je docela zajímavý. Na dnešní dobu má poměrně velké 1,0µm pixely, tedy něco, co bychom ještě nedávno označili za supermalé.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Roadmapa objektivů od Fujifilmu přidává 18mm F1.4 a 70-300mm Roadmapa objektivů od Fujifilmu přidává 18mm F1.4 a 70-300mm
Fujifilm aktualizoval svou roadmapu připravovaných objektivů o dva nové kousky. Díky nim by počet objektivů měl vzrůst už na 37. Přibude vysoce světelný širokoúhlý 18mm objektiv i telezoom 70-300mm.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fujifilm aktualizuje objektiv XF 10-24mm F4 R OIS WR Fujifilm aktualizuje objektiv XF 10-24mm F4 R OIS WR
Společnost Fujifilm vydala aktualizovanou verzi svého objektivu Fujinon XF 10-24mm F4 R OIS WR. Ten dostává zvýšenou odolnost i výkonnější optickou stabilizaci. Zapracovalo se i na hmotnosti a ovládání.
18.10.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář