www.digimanie.cz
>
>

Video: Krokodýl vyděsil turisty, kteří se s ním fotografovali

Video: Krokodýl vyděsil turisty, kteří se s ním fotografovali
, , aktualita
Zaměstnanci safari parku v Austrálii si udělali legraci ze skupiny šesti turistů, kteří si chtěli pořídit fotografii s krokodýlem. Krokodýl sklapl čelisti návštěvníkům za zády a ti vyděšeně utekli.
K oblíbeným
reklama
Na YouTube se objevilo video, které nedávno vzniklo v australském safari nazvaném Top End Safari Camp. Na záběrech je možné vidět, jak v parku využili jednoho z tamějších krokodýlů, aby vyděsil skupinku turistů, kteří se s ním chtěli vyfotografovat na společný snímek. 

Video bylo natočeno Joshuou Greenem a několik týdnů zpátky bylo umístěno na instagramový účet Top End Safari Camp. Příspěvek stihl nasbírat více než 13 400 zhlédnutí a necelých 200 komentářů, poté si videa všimla místní média a umístila záběry i na YouTube. 
 

Safari park uvedl, že nikomu nehrozilo žádné nebezpečí. Třínohý krokodýl, se kterým si turisté chtěli udělat společnou fotografii, se jmenuje Tripod a je na pózující návštěvníky zvyklý. Pracovníci parku nechávají turisty se s Tripodem fotit velmi často, tentokrát mu ale hodili kousek masa, po kterém se krokodýl ohnal svou tlamou. Jeho čelisti scvakly zrovna při odpočítávání před zmáčknutím spouště fotoaparátu a skupinka dřepících lidí se okamžitě vyděšeně a s křikem rozprchla. Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vloggerské Sony A6700 má být prý už koncem května s 32MPx snímačem Vloggerské Sony A6700 má být prý už koncem května s 32MPx snímačem
Opět se objevují zprávy o novém high-endovém APS-C fotoaparátu společnosti Sony. Novinka by měla pravděpodobně nést jméno A6700 a s velkou pravděpodobností bude představena do konce tohoto měsíce.
4.5.2021, aktualita, Milan Šurkala10 komentářů
Lovec bouřek točil tornádo, dron to nepřežil Lovec bouřek točil tornádo, dron to nepřežil
Lovec bouřek Brian Emfigner natáčel pomocí svého dronu tornádo ve státě Mississippi. Bohužel před ním nestačil uletět, a tak o dron přišel. Na druhou stranu získal působivé záběry, kterými se nyní může chlubit.
4.5.2021, aktualita, Milan Šurkala
Micro Four Thirds s 8K na 33MPx snímači: Bosma G1 Micro Four Thirds s 8K na 33MPx snímači: Bosma G1
Už nějakou dobu je jasné, že si to 8K zamíří i na 4/3" formát. Po kameře od Sharpu tu máme další podobný produkt. Je jím 8K videokamera Bosma G1 DC0200. Její snímač přináší vysoké 33MPx rozlišení.
3.5.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Tamron si patentoval objektiv 16-70mm F4 Tamron si patentoval objektiv 16-70mm F4
Jeden z dalších zajímavých patentů, které mohou ukázat, co se chystá pro nejbližší dobu, je objektiv 16-70mm F4 od Tamronu. Nabídl by poměrně univerzální více než 4× optický zoom a jistě by potěšil nejednoho fotografa.
1.5.2021, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
Nikon si registroval nové APS-C CSC, spekuluje se nad low-endovou Z30 Nikon si registroval nové APS-C CSC, spekuluje se nad low-endovou Z30
Registrace nového fotoaparátu společnosti Nikonu na Taiwanu dává tušit, že se chystá nějaká novinka. Podle všeho by mělo jít o nové APS-C CSC a nyní je tedy otázkou, zda to bude low-endová Z30 nebo něco jiného.
30.4.2021, aktualita, Milan Šurkala15 komentářů