www.digimanie.cz
>
>

Video: Slon se nechtěl fotit a vyrazil dívce mobil z rukou

Video: Slon se nechtěl fotit a vyrazil dívce mobil z rukou
, , aktualita
Fotografování se může stát i nebezpečnou zálibou, pokud člověk pořizuje snímek zvířete a nedává si příliš pozor, jak je blízko. Africký slon nebyl spokojený s tím, že ho dívka fotí a vyrazil jí mobil z rukou. 
K oblíbeným
reklama
I zvířatům někdy nemusí být po chuti, když si je lidi fotí. O tom se přesvědčila středoškolačka, která vyrazila cestovat po Zambii a pomáhat tamním lidem bez domova postavit se zpátky na nohy. V Africe se minulý měsíc dostala i k focení slona, kterému se to ale s největší pravděpodobností příliš nelíbilo. 

Dívka byla na dvanáctidenním výletu a první den po příletu se společně se svou skupinou rozhodla, že se půjde podívat do blízkého safari. Tam ji zaujal i slon, který stál blízko ohrady svého výběhu a nakláněl se přes zeď. Společně s dalšími lidmi si dívka slona fotografovala a natáčela, někteří lidé si ho i hladili. Z nějakého důvodu se ale zvířeti zrovna dívčino počínání příliš nelíbilo a reakce na sebe nedala dlouho čekat. 
 

Protože měl slon dívku v dosahu svého chobotu, vyrazil jí mobil z rukou a prudce ji odstrčil dozadu. Dívce se naštěstí nic nestalo, slon se poté ale začal po mobilu ležícím na zemi ještě natahovat, než ho jeden z přihlížejících radši vzal. To je možné vidět ve videu výše, které celou událost zachycuje. 

Po incidentu dívka prohlásila, že jí trvalo několik minut, než zpracovala skutečnost, že ji právě slon odstrčil. I když se jí ale nehoda stala, slony má prý pořád ráda. Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
5 tipů pro lepší makro fotky kompaktem a ultrazoomem 5 tipů pro lepší makro fotky kompaktem a ultrazoomem
Je tu léto a s ním spousta dovolených a výletů do přírody. Lidé při nich často fotí i různé makro detaily přírody a my si v dnešním článku ukážeme několik tipů, jak z běžného fotoaparátu vymáčknout co nejlepší výsledky.
Dnes, návod, Milan Šurkala
Sigma zveřejnila roadmapu L-Mount objektivů Sigma zveřejnila roadmapu L-Mount objektivů
L-Mount Alliance to s novým bajonetem myslí docela vážně a Sigma tak zveřejňuje roadmapu, která dává lépe tušit, čeho se v dohledné době dočkáme. Celkem na nás v příštích měsících čeká 14 objektivů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony A7R IV dostává 61MPx FF čip s 15EV DR Sony A7R IV dostává 61MPx FF čip s 15EV DR
Sony dnes představilo nový full frame fotoaparát A7R IV (ILCE-7RM4), který přináší zbrusu nový full frame čip se 61MPx rozlišením. Slibuje také nadprůměrný 15EV dynamický rozsah a vylepšené hybridní zaostřování.
16.7.2019, aktualita, Milan Šurkala10 komentářů
I'm Back MF: levná digitální stěna pro středoformát s 1/2,33" čipem I'm Back MF: levná digitální stěna pro středoformát s 1/2,33" čipem
Na Kickstarteru se objevila vskutku netradiční koncepce digitální stěny pro středoformáty s vysokou kompatibilitou s různými systémy. Ta bude stát jen pár set dolarů, cenou za to ale bude jen maličký 1/2,33" CMOS snímač.
16.7.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Canon PowerShot SX740 HS: bytelný univerzál Canon PowerShot SX740 HS: bytelný univerzál
V dnešní recenzi se podíváme na zoubek kapesnímu ultrazoomu Canon PowerShot SX740 HS. Ten nabídne velkorysý 40× optický zoom, podporu 4K videosekvencí i možnost manuálního ovládání expozice.
15.7.2019, recenze, Milan Šurkala27 komentářů