www.digimanie.cz
>
>

Video: Slon se nechtěl fotit a vyrazil dívce mobil z rukou

Video: Slon se nechtěl fotit a vyrazil dívce mobil z rukou
, , aktualita
Fotografování se může stát i nebezpečnou zálibou, pokud člověk pořizuje snímek zvířete a nedává si příliš pozor, jak je blízko. Africký slon nebyl spokojený s tím, že ho dívka fotí a vyrazil jí mobil z rukou. 
K oblíbeným
reklama
I zvířatům někdy nemusí být po chuti, když si je lidi fotí. O tom se přesvědčila středoškolačka, která vyrazila cestovat po Zambii a pomáhat tamním lidem bez domova postavit se zpátky na nohy. V Africe se minulý měsíc dostala i k focení slona, kterému se to ale s největší pravděpodobností příliš nelíbilo. 

Dívka byla na dvanáctidenním výletu a první den po příletu se společně se svou skupinou rozhodla, že se půjde podívat do blízkého safari. Tam ji zaujal i slon, který stál blízko ohrady svého výběhu a nakláněl se přes zeď. Společně s dalšími lidmi si dívka slona fotografovala a natáčela, někteří lidé si ho i hladili. Z nějakého důvodu se ale zvířeti zrovna dívčino počínání příliš nelíbilo a reakce na sebe nedala dlouho čekat. 
 

Protože měl slon dívku v dosahu svého chobotu, vyrazil jí mobil z rukou a prudce ji odstrčil dozadu. Dívce se naštěstí nic nestalo, slon se poté ale začal po mobilu ležícím na zemi ještě natahovat, než ho jeden z přihlížejících radši vzal. To je možné vidět ve videu výše, které celou událost zachycuje. 

Po incidentu dívka prohlásila, že jí trvalo několik minut, než zpracovala skutečnost, že ji právě slon odstrčil. I když se jí ale nehoda stala, slony má prý pořád ráda. Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Laowa po dlouhém čekání představila OOOM 25-100mm T2.9 Laowa po dlouhém čekání představila OOOM 25-100mm T2.9
O parfokálním video objektivu Laowa OOOM 25-100mm T2.9 Cine se hovořilo už před dvěma lety. Nyní se konečně představuje finální verze, která je 2,5krát tak těžší než původně ohlášená varianta.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fotopast kromě snímků přírody zvěčnila i muže, který před ní pózoval Fotopast kromě snímků přírody zvěčnila i muže, který před ní pózoval
Fotografové divoké přírody se někdy nestačí divit, co všechno zachytí jejich nastražené fotopasti. Někdy mají štěstí a jsou odměněni snímky očekávaného zvířete, jindy je může překvapit například neznámý pózující muž.
10.8.2020, aktualita, Kateřina Hoferková
Fotograf minimalisticky zachycuje bazény z ptačí perspektivy Fotograf minimalisticky zachycuje bazény z ptačí perspektivy
Nejrůznější plavecké bazény můžou představovat zajímavé téma k fotografování. O tom je alespoň přesvědčen australský fotograf, který pracuje na fotografickém projektu, jehož jednotlivé snímky zobrazují bazény z ptačí perspektivy.
10.8.2020, aktualita, Kateřina Hoferková
Náhradní CCD snímače pro Leicu M9 došly, korodující čipy už nevyměníte Náhradní CCD snímače pro Leicu M9 došly, korodující čipy už nevyměníte
Leica M9 a její odvozeniny asi společnosti moc radosti neudělaly. Neslavně známé se totiž staly kvůli korodujícím CCD snímačům. Tato "koroze" postihovala krycí sklo čipu a nyní už dochází náhradní čipy pro výměnu.
10.8.2020, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Fotograf Tatsuya Tanaka vytváří působivé miniatury, třeba bazén z roušky Fotograf Tatsuya Tanaka vytváří působivé miniatury, třeba bazén z roušky
Japonský fotograf Tatsuya Tanaka vytváří opravdu působivé fotografie. Jeho výsledné miniatury používají běžných objektů denní potřeby, které proměňují v úplně jiné věci. Salát v horu, plachtu v moře nebo roušku v bazén.
10.8.2020, aktualita, Milan Šurkala