Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoaparáty
Fotomobily
Objektivy
Software
Tipy a triky
Tiskárny
Příslušenství
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Video: Slon se nechtěl fotit a vyrazil dívce mobil z rukou

, , aktualita
Video: Slon se nechtěl fotit a vyrazil dívce mobil z rukou
Fotografování se může stát i nebezpečnou zálibou, pokud člověk pořizuje snímek zvířete a nedává si příliš pozor, jak je blízko. Africký slon nebyl spokojený s tím, že ho dívka fotí a vyrazil jí mobil z rukou. 
Video: Slon se nechtěl fotit a vyrazil dívce mobil z rukou
I zvířatům někdy nemusí být po chuti, když si je lidi fotí. O tom se přesvědčila středoškolačka, která vyrazila cestovat po Zambii a pomáhat tamním lidem bez domova postavit se zpátky na nohy. V Africe se minulý měsíc dostala i k focení slona, kterému se to ale s největší pravděpodobností příliš nelíbilo. 

Dívka byla na dvanáctidenním výletu a první den po příletu se společně se svou skupinou rozhodla, že se půjde podívat do blízkého safari. Tam ji zaujal i slon, který stál blízko ohrady svého výběhu a nakláněl se přes zeď. Společně s dalšími lidmi si dívka slona fotografovala a natáčela, někteří lidé si ho i hladili. Z nějakého důvodu se ale zvířeti zrovna dívčino počínání příliš nelíbilo a reakce na sebe nedala dlouho čekat. 
 

Protože měl slon dívku v dosahu svého chobotu, vyrazil jí mobil z rukou a prudce ji odstrčil dozadu. Dívce se naštěstí nic nestalo, slon se poté ale začal po mobilu ležícím na zemi ještě natahovat, než ho jeden z přihlížejících radši vzal. To je možné vidět ve videu výše, které celou událost zachycuje. 

Po incidentu dívka prohlásila, že jí trvalo několik minut, než zpracovala skutečnost, že ji právě slon odstrčil. I když se jí ale nehoda stala, slony má prý pořád ráda.