www.digimanie.cz
>
>

Video: Slon se nechtěl fotit a vyrazil dívce mobil z rukou

Video: Slon se nechtěl fotit a vyrazil dívce mobil z rukou
, , aktualita
Fotografování se může stát i nebezpečnou zálibou, pokud člověk pořizuje snímek zvířete a nedává si příliš pozor, jak je blízko. Africký slon nebyl spokojený s tím, že ho dívka fotí a vyrazil jí mobil z rukou. 
K oblíbeným
reklama
I zvířatům někdy nemusí být po chuti, když si je lidi fotí. O tom se přesvědčila středoškolačka, která vyrazila cestovat po Zambii a pomáhat tamním lidem bez domova postavit se zpátky na nohy. V Africe se minulý měsíc dostala i k focení slona, kterému se to ale s největší pravděpodobností příliš nelíbilo. 

Dívka byla na dvanáctidenním výletu a první den po příletu se společně se svou skupinou rozhodla, že se půjde podívat do blízkého safari. Tam ji zaujal i slon, který stál blízko ohrady svého výběhu a nakláněl se přes zeď. Společně s dalšími lidmi si dívka slona fotografovala a natáčela, někteří lidé si ho i hladili. Z nějakého důvodu se ale zvířeti zrovna dívčino počínání příliš nelíbilo a reakce na sebe nedala dlouho čekat. 
 

Protože měl slon dívku v dosahu svého chobotu, vyrazil jí mobil z rukou a prudce ji odstrčil dozadu. Dívce se naštěstí nic nestalo, slon se poté ale začal po mobilu ležícím na zemi ještě natahovat, než ho jeden z přihlížejících radši vzal. To je možné vidět ve videu výše, které celou událost zachycuje. 

Po incidentu dívka prohlásila, že jí trvalo několik minut, než zpracovala skutečnost, že ji právě slon odstrčil. I když se jí ale nehoda stala, slony má prý pořád ráda. Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Nikkor Z 58mm f/0.95 S Noct je tady za 215.500 Kč Nikkor Z 58mm f/0.95 S Noct je tady za 215.500 Kč
Dlouho očekávaný supersvětelný objektiv Nikkor Z 58mm f/0.95 S Noct je konečně tady. Přináší extrémní světelnost F0,95, povrchovou úpravu ARNEO Coat a další vrstvy pro potlačení odlesků a zvýšení kontrastu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Němečtí vědci vyvíjí čip s "nekonečným" dynamickým rozsahem Němečtí vědci vyvíjí čip s "nekonečným" dynamickým rozsahem
Vědci z Institut für Mikroelektronik Stuttgart vyvíjí velmi zajímavou technologii snímače. Ta by měla mít teoreticky nekonečný dynamický rozsah díky schopnosti resetování stavu pixelů a počítadlu restartů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Sony má 3vrstvý organický senzor a 48MPx čip s PDAF Sony má 3vrstvý organický senzor a 48MPx čip s PDAF
Společnost Sony opět vylepšuje technologie svých senzorů. Novinkou je 3vrstvý snímač, který má organickou zelenou vrstvu a nepotřebuje demozaikování. U dalšího senzoru se zase chlubí 48MPx rozlišením a fázovým ostřením na všech pixelech.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Panasonic Lumix S1H jde do prodeje s 5letou zárukou Panasonic Lumix S1H jde do prodeje s 5letou zárukou
Video-fotoaparát Panasonic Lumix S1H jde na český trh a společnost si pro první zákazníky připravila akci, kdy na novinku dostanou nadprůměrnou 5letou záruku. Také už známe cenu nového přístroje.
11.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Canon slaví 100 milionů vyrobených fotoaparátů EOS Canon slaví 100 milionů vyrobených fotoaparátů EOS
Společnosti Canon se podařilo nevídané a počet fotoaparátů EOS s vyměnitelnými objektivy překonal kulatý počet 100 milionů kusů. K dosažení tohoto vysokého čísla potřebovala společnost Canon 32 let.
11.10.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře