www.digimanie.cz
>
>

Video: žena si pořídila selfie s medvědem, který ji očichával

Video: žena si pořídila selfie s medvědem, který ji očichával
, , aktualita
Pořizování si zajímavých selfie fotografií je mnohdy nebezpečná záliba. Žena v Mexiku předvedla pevné nervy, využila příležitosti a pořídila si selfie s medvědem, který jí očichával vlasy. 
K oblíbeným
reklama
Na stezce v Ekologickém parku Chipinque v Mexiku zažila žena nevšední incident s medvědem. Podařilo se jí totiž se zvědavou šelmou pořídit selfie fotografii, když ji medvěd ve stoje "objímal" a čichal jí k vlasům. Celou událost se kromě fotografie podařilo zachytit i na videa, která pořídili členové skupiny turistů, jež byli s ženou na stezce.

Z videí je patrné, že medvěd se pohybuje okolo skupinky stojících lidí a zaměří svou pozornost na jednu ženu, kterou začne očichávat a přidrží se jí, aby se mohl postavit. V tu chvíli žena natáhne ruku a pořídí si selfie, které jen tak někdo nemá. Poté medvěd na ženu ještě párkrát natáhne tlapku, ale nakonec odejde. 
 

Pořizování si selfie s medvědem ale nepatří zrovna k věcem, které by měl člověk při střetu s šelmou dělat, aby zůstal co nejvíce v bezpečí. I když tento konkrétní incident dopadl dobře jak pro ženu, tak i pro medvěda, jindy tomu tak být nemusí.

Jakmile se videa s ženou pořizující si selfie s medvědem rozšířila po sociálních sítích, mexický park vydal prohlášení, v němž sděluje, že podobným interakcím by se mělo předcházet a zabránit. Pokud návštěvník zaregistruje medvěda, rozhodně by se k němu neměl přibližovat ani se s ním pokoušet fotografovat. 

Zaměstnanci parku jsou ale rádi, že se někomu nic nestalo, a že návštěvníci udržovali i v takto napjaté situaci klid. Z videí ovšem není patrné, zda skupina turistů měla možnost po spatření medvěda jít pryč, než by se k nim šelma přiblížila. Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tamron oznámil vývoj objektivu 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD Tamron oznámil vývoj objektivu 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD
Tamron dnes oficiálně oznámil, že vyvíjí telezoom objektiv 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD (Model A047), který bude určen pro bajonet Sony FE, tedy full frame CSC fotoaparáty této značky. Má mít poměrně kompaktní konstrukci.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Olympus OM-D E-M10 Mark IV dostává 20MPx čip Olympus OM-D E-M10 Mark IV dostává 20MPx čip
Společnost Olympus inovovala nabídku svých levnějších modelů OM-D. Přichází nový E-M10 Mark IV, který dostává např. 20MPx senzor, o něco výkonnější mechanickou stabilizaci i vylepšený systém autofokusu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala16 komentářů
Olympus uvádí telezoom M.Zuiko Digital ED 100-400mm F5.0-6.3 IS Olympus uvádí telezoom M.Zuiko Digital ED 100-400mm F5.0-6.3 IS
Olympus dnes představil několik novinek pro svůj Micro Four Thirds systém. Jde např. o nový telezoom M.Zuiko Digital ED 100-400mm F5.0-6.3 IS s nadprůměrným telemakrem a podporou telekonvertorů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Zvědavá chobotnice se přetahovala s potápěčem o GoPro kameru Zvědavá chobotnice se přetahovala s potápěčem o GoPro kameru
Fotografové a kameramani si někdy musí na své vybavení dávat pozor před příliš zvědavými a odvážnými zvířaty. O tom se přesvědčil i potápěč, jehož GoPro kamery se zmocnila chobotnice a nechtěla ji pustit. 
3.8.2020, aktualita, Kateřina Hoferková4 komentáře
Cloudová služba image.canon dočasně odstavena, mizely z ní fotky Cloudová služba image.canon dočasně odstavena, mizely z ní fotky
Cloudová služba image.canon zaznamanela nepříjemný problém. Zjistilo se, že z ní mizely fotografie, které měly být stále uloženy, a tak se společnost Canon rozhodla tuto službu dočasně odstavit.
3.8.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře