www.digimanie.cz
>
>

Video: žena si pořídila selfie s medvědem, který ji očichával

Video: žena si pořídila selfie s medvědem, který ji očichával
, , aktualita
Pořizování si zajímavých selfie fotografií je mnohdy nebezpečná záliba. Žena v Mexiku předvedla pevné nervy, využila příležitosti a pořídila si selfie s medvědem, který jí očichával vlasy. 
K oblíbeným
reklama
Na stezce v Ekologickém parku Chipinque v Mexiku zažila žena nevšední incident s medvědem. Podařilo se jí totiž se zvědavou šelmou pořídit selfie fotografii, když ji medvěd ve stoje "objímal" a čichal jí k vlasům. Celou událost se kromě fotografie podařilo zachytit i na videa, která pořídili členové skupiny turistů, jež byli s ženou na stezce.

Z videí je patrné, že medvěd se pohybuje okolo skupinky stojících lidí a zaměří svou pozornost na jednu ženu, kterou začne očichávat a přidrží se jí, aby se mohl postavit. V tu chvíli žena natáhne ruku a pořídí si selfie, které jen tak někdo nemá. Poté medvěd na ženu ještě párkrát natáhne tlapku, ale nakonec odejde. 
 

Pořizování si selfie s medvědem ale nepatří zrovna k věcem, které by měl člověk při střetu s šelmou dělat, aby zůstal co nejvíce v bezpečí. I když tento konkrétní incident dopadl dobře jak pro ženu, tak i pro medvěda, jindy tomu tak být nemusí.

Jakmile se videa s ženou pořizující si selfie s medvědem rozšířila po sociálních sítích, mexický park vydal prohlášení, v němž sděluje, že podobným interakcím by se mělo předcházet a zabránit. Pokud návštěvník zaregistruje medvěda, rozhodně by se k němu neměl přibližovat ani se s ním pokoušet fotografovat. 

Zaměstnanci parku jsou ale rádi, že se někomu nic nestalo, a že návštěvníci udržovali i v takto napjaté situaci klid. Z videí ovšem není patrné, zda skupina turistů měla možnost po spatření medvěda jít pryč, než by se k nim šelma přiblížila. Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vloggerské Sony A6700 má být prý už koncem května s 32MPx snímačem Vloggerské Sony A6700 má být prý už koncem května s 32MPx snímačem
Opět se objevují zprávy o novém high-endovém APS-C fotoaparátu společnosti Sony. Novinka by měla pravděpodobně nést jméno A6700 a s velkou pravděpodobností bude představena do konce tohoto měsíce.
4.5.2021, aktualita, Milan Šurkala10 komentářů
Lovec bouřek točil tornádo, dron to nepřežil Lovec bouřek točil tornádo, dron to nepřežil
Lovec bouřek Brian Emfigner natáčel pomocí svého dronu tornádo ve státě Mississippi. Bohužel před ním nestačil uletět, a tak o dron přišel. Na druhou stranu získal působivé záběry, kterými se nyní může chlubit.
4.5.2021, aktualita, Milan Šurkala
Micro Four Thirds s 8K na 33MPx snímači: Bosma G1 Micro Four Thirds s 8K na 33MPx snímači: Bosma G1
Už nějakou dobu je jasné, že si to 8K zamíří i na 4/3" formát. Po kameře od Sharpu tu máme další podobný produkt. Je jím 8K videokamera Bosma G1 DC0200. Její snímač přináší vysoké 33MPx rozlišení.
3.5.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Tamron si patentoval objektiv 16-70mm F4 Tamron si patentoval objektiv 16-70mm F4
Jeden z dalších zajímavých patentů, které mohou ukázat, co se chystá pro nejbližší dobu, je objektiv 16-70mm F4 od Tamronu. Nabídl by poměrně univerzální více než 4× optický zoom a jistě by potěšil nejednoho fotografa.
1.5.2021, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
Nikon si registroval nové APS-C CSC, spekuluje se nad low-endovou Z30 Nikon si registroval nové APS-C CSC, spekuluje se nad low-endovou Z30
Registrace nového fotoaparátu společnosti Nikonu na Taiwanu dává tušit, že se chystá nějaká novinka. Podle všeho by mělo jít o nové APS-C CSC a nyní je tedy otázkou, zda to bude low-endová Z30 nebo něco jiného.
30.4.2021, aktualita, Milan Šurkala15 komentářů