www.digimanie.cz
>
>

Video: žena si pořídila selfie s medvědem, který ji očichával

Video: žena si pořídila selfie s medvědem, který ji očichával
, , aktualita
Pořizování si zajímavých selfie fotografií je mnohdy nebezpečná záliba. Žena v Mexiku předvedla pevné nervy, využila příležitosti a pořídila si selfie s medvědem, který jí očichával vlasy. 
K oblíbeným
reklama
Na stezce v Ekologickém parku Chipinque v Mexiku zažila žena nevšední incident s medvědem. Podařilo se jí totiž se zvědavou šelmou pořídit selfie fotografii, když ji medvěd ve stoje "objímal" a čichal jí k vlasům. Celou událost se kromě fotografie podařilo zachytit i na videa, která pořídili členové skupiny turistů, jež byli s ženou na stezce.

Z videí je patrné, že medvěd se pohybuje okolo skupinky stojících lidí a zaměří svou pozornost na jednu ženu, kterou začne očichávat a přidrží se jí, aby se mohl postavit. V tu chvíli žena natáhne ruku a pořídí si selfie, které jen tak někdo nemá. Poté medvěd na ženu ještě párkrát natáhne tlapku, ale nakonec odejde. 
 

Pořizování si selfie s medvědem ale nepatří zrovna k věcem, které by měl člověk při střetu s šelmou dělat, aby zůstal co nejvíce v bezpečí. I když tento konkrétní incident dopadl dobře jak pro ženu, tak i pro medvěda, jindy tomu tak být nemusí.

Jakmile se videa s ženou pořizující si selfie s medvědem rozšířila po sociálních sítích, mexický park vydal prohlášení, v němž sděluje, že podobným interakcím by se mělo předcházet a zabránit. Pokud návštěvník zaregistruje medvěda, rozhodně by se k němu neměl přibližovat ani se s ním pokoušet fotografovat. 

Zaměstnanci parku jsou ale rádi, že se někomu nic nestalo, a že návštěvníci udržovali i v takto napjaté situaci klid. Z videí ovšem není patrné, zda skupina turistů měla možnost po spatření medvěda jít pryč, než by se k nim šelma přiblížila. Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Fotograf během pandemie proměnil své vstupní dveře ve fotoaparát Fotograf během pandemie proměnil své vstupní dveře ve fotoaparát
Během stále trvající pandemie onemocnění covid-19 se americký fotograf rozhodl realizovat projekt, při němž proměnil své vstupní dveře ve fotoaparát. Vznikla tak série portrétů, která dokumentuje lidi ze sousedství. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
Video: Silný vítr v Austrálii vytvořil obrácené vodopády Video: Silný vítr v Austrálii vytvořil obrácené vodopády
Někdy se povede zachytit na video nebo na fotografii zajímavé úkazy, které způsobí přírodní živly. V národním parku v Austrálii před několika dny nastaly příhodné povětrnostní podmínky, aby vznikly "vodopády naopak". 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Meike uvádí levný objektiv 25mm F1.8 za pouhých $75 Meike uvádí levný objektiv 25mm F1.8 za pouhých $75
Další novinkou společnosti Meike pro CSC fotoaparáty je objektiv 25mm F1.8. Ten bude stát pouhých 75 USD. Nabídne manuální zaostřování a velmi kompaktní konstrukci s hmotností jen 170 gramů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Samyang představil 4 video objektivy se světelností F1.5 Samyang představil 4 video objektivy se světelností F1.5
Natáčení videa pomocí fotoaparátů je stále více a více populární, a tak Samyang rozšiřuje nabídku svých VDSLR objektivů optimalizovaných pro video o nové verze se světelností T1.5. Máme tu 24mm, 35mm, 50mm i 85mm varianty.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Tamron si patentoval ultrazoomy včetně extrémního 18-500mm Tamron si patentoval ultrazoomy včetně extrémního 18-500mm
Společnost Tamron podala několik patentů na nové ultrazoomové objektivy, mezi nimiž byl krátkorozsahový model 18-100mm F3.5-5.6 i doslova extrémní objektiv 18-500mm s více než 26× optickým zoomem, papírově dokonce 28násobným.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář