Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoaparáty
Fotomobily
Objektivy
Software
Tipy a triky
Tiskárny
Příslušenství
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Vivo X90s patrně přijde s 3 fotoaparáty včetně 2× telemodulu

, , aktualita
Vivo X90s patrně přijde s 3 fotoaparáty včetně 2× telemodulu
Během příštího týdne by se měl představit nový fotomobil Vivo X90s. Měl by dostat tři zadní fotoaparáty s rozlišením 12 až 50 MPx. Potěšit má přítomnost teleobjektivu s 2× zoomem proti hlavnímu čipu.
Vivo X90s patrně přijde s 3 fotoaparáty včetně 2× telemodulu
Společnost Vivo má na trhu fotomobil X90 Pro, který by měl brzy dočkat levnějšího bráčku, X90s. Zvěsti zatím nejsou příliš konkrétní, nicméně se hovoří o tom, že by primární kamerka měla mít 50 MPx. Zda zde zůstane velký 1,0" čip s 50 MPx z modelu Pro, nebo bude nahrazen něčím menším, to bohužel nevíme. Ultra širokoúhlá kamerka by měla zůstat na rozlišení 12 MPx a potěší i to, že třetím modulem je tu teleobjektiv, který zvyšuje univerzálnost telefonu. V jeho případě by se ale mělo rozlišení snížit z 50 MPx na 12 MPx. Zůstane pak 2× zoom vůči hlavní kamerce (otázkou ale je, o kolik je jeho senzor menší, jinak by stejnou úlohu mohl zastat prostý výřez z hlavního čipu). Objektivy nesou značku Zeiss.
 
Vivo X90
 
O budoucím telefonu patrně víme ještě to, že by měl mít 6,78" displej AMOLED s rozlišením 2800×1280 pixelů. Procesorem má být MediaTek Dimensity 9200+ a do prodeje má jít ve třech různých paměťových konfiguracích 8+128GB, 12+256GB a 12+512GB. Zejména ta poslední pak nabídne dostatečně velké úložiště pro ukládání spousty obrazového materiálu. Úložiště má být typu UFS 4.0. K dispozici má být v bílé, červené, černé a zelené barvě.