www.digimanie.cz
>
>
>

Yongnuo představuje aktualizovaný blesk Speedlite YN685 II

Yongnuo představuje aktualizovaný blesk Speedlite YN685 II
, , aktualita
Čínské Yongnuo představilo novou verzi svého externího blesku Speedlite YN685 II. Nová varianta přináší kratší čas nabíjení, snadnější update firmwaru a zůstává kompatibilita s vlastním TTL systémem.
K oblíbeným
reklama
Yongnuo má v nabídce několik externích blesků a nyní představuje aktualizovanou verzi Speedlite YN685 II. Proti předchůdci z roku 2015 přináší několik vylepšení. Nadále podporuje vlastní TTL systém a můžete ho tak využít s rádiovým odpalovačem YN622C. Podporovány jsou i různé řídící jednotky, systémové blesky nebo odpalovače, jako jsou např. YN560-TX, YN560IV, RF-603, RF-603 II a RF-605.
 
Yongnuo Speedlite YN685 II
 
Směrné číslo blesku je GN60 při pokrytí 200mm ohniskové vzdálenosti, podporován je rozsah 20 až 200 mm. S rozšiřujícím panelem pak zvládne i 14mm objektivy. Nabíjecí čas byl zkrácen na 2 sekundy.
 
Yongnuo Speedlite YN685 II
 
Dostalo se i na USB port, který usnadňuje aktualizaci firmwaru v případě potřeby. Pokud jde o cenu, ta byla stanovena na 129 USD, u nás se dá čekat cena okolo hranice 4000 Kč s DPH jako u předchůdce. Nadále bude k dispozici pro fotoaparáty Canon a Nikon.
 
Yongnuo Speedlite YN685 II
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Fotograf zachytil hejno špačků připomínající tvarem siluetu ptáka Fotograf zachytil hejno špačků připomínající tvarem siluetu ptáka
Příroda nabízí mnohdy zajímavou podívanou a jeden nevšední okamžik se podařilo zachytit i irskému fotografovi. Na jeho fotografii je zvěčněno letící hejno špačků, které svým uskupením připomíná siluetu ptáka.
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
Nikon chystá Z s 8K a vrstveným čipem, budou i levnější objektivy Nikon chystá Z s 8K a vrstveným čipem, budou i levnější objektivy
Keiji Oishi z Nikonu poskytl rozhovor serveru DPreview, kde jsme se dozvěděli např. to, že se chystá CSC alternativa k Nikonu D6. Má však umět 8K video a mít vrstvený senzor. Nezapomene se ale ani na levnější produkty.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
CIPA 01/21: pozitivní začátek roku pro full frame a CSC CIPA 01/21: pozitivní začátek roku pro full frame a CSC
Dosavadní přehledy prodejů fotoaparátů byly obvykle plné záporných čísel. Pro letošní leden to ale vypadá o něco lépe. Ukazuje se, že trh s CSC fotoaparáty, a to zejména s těmi s full frame čipem, je na tom dobře.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Leica uvádí APO-Summicron-M 35mm F2 ASPH Leica uvádí APO-Summicron-M 35mm F2 ASPH
V nabídce objektivů společnosti Leica se objevuje nový model APO-Summicron-M 35mm F2 ASPH. Schopen je zaostřit už od 30 cm, na to ale budete potřebovat live-view, neboť je určen pro dálkoměry Leica M.
5.3.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Apple iPhone 13 by měl dostat 1TB verzi i více stabilizovaných fotomodulů Apple iPhone 13 by měl dostat 1TB verzi i více stabilizovaných fotomodulů
Na nový smartphone iPhone 13 si budeme muset počkat ještě půl roku, ale už nyní se objevují informace o tom, co by měl přinést. Hovoří se o větší 1TB variantě Pro a také větším množství stabilizovaných fotomodulů.
5.3.2021, aktualita, Milan Šurkala