www.digimanie.cz
>
>
>

Yongnuo uvedlo výkonný blesk YN650EX-RF s kruhem 24 LED

Yongnuo uvedlo výkonný blesk YN650EX-RF s kruhem 24 LED
, , aktualita
Čínské Yongnuo představilo nový výkonný externí blesk YN650EX-RT. Pochopitelně podporuje dálkové rádiové odpalování, nicméně zajímavý je i svými 24 LED, které mohou sloužit jako modelovací světlo.
K oblíbeným
reklama
V nabídce externích blesků Yongnuo, které lze sehnat i u nás, přibyl nový model YN650EX-RT. Novinka dosahuje směrného čísla 60 při citlivosti ISO 100, byť bychom dle názvu očekávali asi spíše GN65. Jde o externí blesk, který má i rádiové řízení na 2,4GHz frekvenci s podporou až 16 kanálů. Podporováno je i optické řízení, kde jsou k dispozici maximálně 4 kanály. Blesk je kompatibilní i se systémem Canon EX (vysílač i přijímač optických signálů).
 
Yongnuo YN650EX-RT
 
Hlava je optimalizována na pokrytí úhlů záběru odpovídajícím 28-105mm ohniskové vzdálenosti. Čtveřice AA baterií má stačit na záblesky každé dvě sekundy a i s téměř vybitými články by se dle výrobce neměl čas mezi záblesky dostat přes 4 sekundy.
 
Yongnuo YN650EX-RT
 
Novinka podporuje vysokorychlostní synchronizaci s časy až 1/8000 sekundy. Blesk je ale zajímavý také svým oválným tvarem. Kolem hlavního blesku je totiž do oválného tvaru rozeseto 24 LED, které mohou posloužit jako modelovací světlo i další účely. Těm lze nastavit sílu svícení na 100 různých hodnot.
 
Yongnuo YN650EX-RT
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Lexar uvedl karty Play microSDXC UHS-I se 150 MB/s Lexar uvedl karty Play microSDXC UHS-I se 150 MB/s
Lexar přichází s novými paměťovými kartami microSDXC řady Play. Ta využívá rozhraní UHS-I, nicméně i tak může nabídnout přenosové rychlosti až 150 MB/s. Má být ideální do telefonů s Androidem.
27.11.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tradiční veletrh Photokina končí po 70 letech Tradiční veletrh Photokina končí po 70 letech
Tradiční fotografický veletrh Photokina se stává minulostí. Po zhruba 70 let od svého založení končí velká éra. Další ročník, který byl plánován na rok 2022, se neuskuteční. Prozatím je totiž celý projekt dán k ledu.
27.11.2020, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Angelina Jolie bude režírovat film o válečném fotografovi McCullinovi Angelina Jolie bude režírovat film o válečném fotografovi McCullinovi
Slavný válečný fotograf Don McCullin se dočká filmu vycházejícího z jeho biografie, jejíž první vydání vyšlo už v roce 1992. Film bude režírovat známá herečka a režisérka Angelina Jolie, produkovat ho bude herec Tom Hardy.
27.11.2020, aktualita, Milan Šurkala
Fotokniha od Zoneru: uchovejte si své vzpomínky Fotokniha od Zoneru: uchovejte si své vzpomínky
Zoner Photo Studio X není zdaleka jen grafický editor a správce pro katalogizování fotografií. V modulu Vytvořit naleznete i spoustu možností tvorby vlastních fotopředmětů včetně fotoknih. A na ty se dnes podíváme.
27.11.2020, recenze, Milan Šurkala1 komentář
Rode přichází s Vlogger Kit: stativ, držák, mikrofon i LED světlo pro vlogging Rode přichází s Vlogger Kit: stativ, držák, mikrofon i LED světlo pro vlogging
Vlogging je poslední dobou čím dál tím víc populární a společnost Rode pro mobilní natáčení videa nabízí nové Vlogger Kity. Ty obsahují mikrofon, LED světlo, stativ i držák, tedy vše, co by vlogger mohl potřebovat.
26.11.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář