www.digimanie.cz
>
>
>

Yongnuo YN 35mm F1.4C DF UWM s ultrazvukovým motorkem

Yongnuo YN 35mm F1.4C DF UWM s ultrazvukovým motorkem
, , aktualita
Čínská společnost Yongnuo vylepšila svůj 35mm F1.4 objektiv a uvedla jeho novou verzi YN 35mm F1.4C DF UWM. Ta se může chlubit především rychlým a tichým ultrazvukovým zaostřovacím motorkem UWM.
K oblíbeným
reklama
V nabídce objektivů čínské společnosti Yongnuo se nově objevuje model YN 35mm F1.4C DF UWM. Ten nahrazuje původní model stejné optické konstrukce, hlavní změnou je ultrazvukový zaostřovací motorek UWM (Ultrasonic Wave Motor). Ten má nabídnout tišší zaostřování, jak se na dnešní dobu sluší a patří (byť dnes je už spíše doba krokových motorků s optimalizací na video). Minimální zaostřovací vzdálenost objektivu činí 35 cm, maximální zvětšení pak dosahuje hodnoty 0,15×.
 
Yongnuo YN 35mm F1.4 DF UWM
 
Při 35mm ohniskové vzdálenosti nabídne diagonální úhel záběru 66,31°, horizontální 57,03° a vertikální 39,82°. Optická konstrukce se skládá z 11 členů uspořádaných do 9 skupin (jsou zde také 2 asférické členy a 2 členy s částečnou disperzí). Nechybí ani vícevrstvá povrchová úprava pro potlačení odlesků a závojů. Objektiv potěší vynikající světelností F1,4, irisovou clonu se 7 lamelami můžete přiclonit maximálně na F22. Díky elektrickým kontaktům je možné ovládat clonu i pomocí fotoaparátu.
 
Nejde o úplně malý objektiv, ostatně v průměru má 82 mm, na délku 111 mm a váží 700 gramů. Pokud jde o filtry, tak jsou podporovány ty se 67mm průměrem. Zajímavostí je USB port, který dovoluje aktualizaci firmwaru objektivu.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Kodak uvádí odolný Pixpro WPZ2 a ultrazoom AZ1000 Kodak uvádí odolný Pixpro WPZ2 a ultrazoom AZ1000
Kodak uvádí do nabídky svých fotoaparátů dva nové modely. Jedním z nich je outdoorový kompakt WPZ2 se 4× optickým zoomem a rok po prvním představení se dostává do prodeje 102× ultrazoom Pixpro AZ1000.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Let dronem: cesta do íránského vězení, páru hrozí 10 let Let dronem: cesta do íránského vězení, páru hrozí 10 let
Lety s drony jsou v mnoha zemích čím dál více kontrolovány a je potřeba si dát velký pozor, kde si člověk může co dovolit. Nevyplatilo se to jednomu australskému páru, kterému za létání dronem v Íránu hrozí 10 let vězení.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala10 komentářů
Panasonic ukázal kameru se svým 8K organickým čipem Panasonic ukázal kameru se svým 8K organickým čipem
Organický snímač Panasonicu se přetřásá už hodně dlouho a nyní se konečně dostává do reálného produktu. Kamera AK-SHB800 totiž tento čip s 8K rozlišením dostala a s tím jsme se dozvěděli i několik dalších informací.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Nikon Z6 ve speciálním video kitu pro filmaře Nikon Z6 ve speciálním video kitu pro filmaře
Nikon myslí i na filmaře a plánuje znatelné rozšíření schopností svých CSC fotoaparátů v oblasti videa. Nyní také uvádí speciální video kit, který bude obsahovat např. rekordér Atomos Ninja V a další příslušenství.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Phase One XT: kompaktní středoformát pro cestovatele Phase One XT: kompaktní středoformát pro cestovatele
Společnost Phase One uvedla nový středoformátový fotoaparát XT, který je zaměřen zejména na kompaktní rozměry a možnost využití i pro cestování a krajinářskou fotografii. Navíc bude dodáván s shift objektivem.
13.9.2019, aktualita, Milan Šurkala14 komentářů