www.digimanie.cz
>
>

YouTuberka ukazuje, jak s nízkým rozpočtem vytvořit efektní triky s kamerou

YouTuberka ukazuje, jak s nízkým rozpočtem vytvořit efektní triky s kamerou
, , aktualita
I s omezeným rozpočtem lze dosáhnout při natáčení videí velmi zajímavých výsledků, stačí trocha kreativity. YouTuberka zveřejnila video, ve kterém představuje pět triků, jakými lze levně docílit efektních záběrů.
K oblíbeným
reklama
YouTuberka Karen X. Cheng zveřejnila video, ve kterém ukazuje zajímavé triky, jakými lze docílit efektních záběrů při natáčení. Karen X. Cheng v něm představuje pět kreativních záběrů, které zároveň kameramana nestojí téměř žádné peníze navíc. 

S pomocí běžně dostupných věcí vznikla například efektní bojová scéna, ve které hlavní aktérka protivníka "odfoukne" do dálky. K tomuto záběru byla využita židle na kolečkách. Nechybí ani záběr inspirovaný scénou s vlnou z filmu Interstellar nebo zajímavý nápad, jak si s téměř nulovými náklady navíc vytvořit letecké záběry jako z dronu. K tomu postačila dlouhá tyč, na které je připevněna kamera a také "pilot dronu", který je na videu vidět s rekvizitou dálkového ovládání. 
 

V pěti tipech na zajímavé záběry nechybí ani efekt nazvaný dolly zoom, který byl na netradičně natočené video přidán v postprodukci. K zachycení vysokého schodiště využila Karen X. Cheng rybářského prutu ke spouštění kamery. 

Zdroj: petapixel.com 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Veletrh CP+ 2020 zrušen kvůli koronaviru Covid-19 Veletrh CP+ 2020 zrušen kvůli koronaviru Covid-19
Koronavirus Covid-19 (2019-nCoV) má na svědomí další zrušení. Koncem února se totiž nebude konat fotografický veletrh CP+ 2020. Ten měl proběhnout v Japonsku, kde před pár dny zaznamenali první úmrtí spojené s tímto virem.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Olympus OM-D E-M1 Mark III uvádí mnohé funkce z E-M1X v menším těle Olympus OM-D E-M1 Mark III uvádí mnohé funkce z E-M1X v menším těle
High-endový model Olympus OM-D E-M1 Mark III přichází s mnoha užitečnými novinkami, které přebírá z vlajkové lodě E-M1X. Máme tu Live ND, 7,5EV stabilizaci i Cinema 4K video a OM-Log400 záznam.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Nikon uvedl 8,3× ultrazoomový objektiv Nikkor Z 24-200mm F4-6.3 VR Nikon uvedl 8,3× ultrazoomový objektiv Nikkor Z 24-200mm F4-6.3 VR
Dalším přírůstkem do rodiny objektivů značky Nikon pro jeho full frame CSC systém je opticky stabilizovaný Nikkor Z 24-200mm F4-6.3 VR s univerzálním 8,3× optickým zoomem. Má překvapivě kompaktní stavbu.
15.2.2020, aktualita, Milan Šurkala
Instagramový účet ukazuje, jak daleko jsou influenceři schopní zajít pro dokonalou fotku Instagramový účet ukazuje, jak daleko jsou influenceři schopní zajít pro dokonalou fotku
Uživatelé Instagramu a dalších sociálních sítí mohou při pořizování svých fotografií vzbudit rozruch. Nový instagramový účet ukazuje, kam až jsou tito lidé ochotní posouvat své hranice. 
15.2.2020, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Canon EOS 850D: nová DSLR přináší 4K video Canon EOS 850D: nová DSLR přináší 4K video
Společnost Canon inovuje i na poli digitálních zrcadlovek a přichází s novým modelem EOS 850D. Ten nabídne překvapivě populární vertikální video, 4K videosekvence i bezdrátové technologie a dotykový displej.
15.2.2020, aktualita, Milan Šurkala