www.digimanie.cz
>
>

Za sexuálně explicitní snímky před památkami se v Rusku chodí i do vězení

Za sexuálně explicitní snímky před památkami se v Rusku chodí i do vězení
, , aktualita
V Rusku se poslední dobou objevilo už několik případů, kdy se sexuálně explicitní snímky před slavnými památkami staly problémem, který znamenal nemalý postih. V nejednom případě to skončilo i vězením.
K oblíbeným
reklama
Ruská policie v poslední době vyšetřuje stále více případů nevhodných fotografií před slavnými památkami. Stále více lidí totiž umisťuje na internet lechtivé snímky před místy, jako je Kreml, před chrámem Vasila Blaženého, věčným ohněm v Moskvě nebo katedrálou svatého Izáka v Petrohradě. Jen za minulý týden se objevily minimálně čtyři případy, které vyústily v nějakou formu postihu (nebo o něm bylo rozhodnuto).
 
Katedrála v Moskvě
ilustrační obrázek, autor: Tsy1980, CC BY-SA 4.0, přes Wikimedia Commons
 
Jeden ze snímků měl dokonce naznačovat orální sex před chrámem Vasila Blaženého. Nejprve byl pár zatčen na 10 dní a byla mu udělena pokuta 5000 rublů (cca 1500 Kč), blogger Bobiev ze snímku měl být deportován zpět do Tádžikistánu. Později přišlo obvinění z urážky náboženských hodnot a odsouzení k 10 měsícům vězení. Další modelka z OnlyFans si za snímek svého pozadí před Kremlem odsedí 14 dní. Zdaleka to nejsou jediné případy, přičemž často se lidé snaží omlouvat fotografie tím, že snímky neměly být zveřejněny na sociálních sítích. V posledním týdnu došlo také k omluvě jedné modelky, která před věčným ohněm líbala jinou ženu. Stalo se to však už před 3 lety.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
The Heat Company nabízí speciální rukavice pro fotografy The Heat Company nabízí speciální rukavice pro fotografy
Rakouská firma The Heat Company už dávno nevyrábí rukavice jen pro armádu. Roky je nabízí i běžným lidem pro outdoorové nasazení a přidala i rukavice pro fotografy. Ti mohou využít hned několik modelů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Vzácná černá Leica MP z roku 1957 se vydražila za 1,2 mil. EUR Vzácná černá Leica MP z roku 1957 se vydražila za 1,2 mil. EUR
Na 39th Leitz Photographica Auction se objevil vzácný fotoaparát Leica MP z roku 1957 v černé barvě, který se vydražil za více než milion EUR. Ten je totiž ještě vzácnější než stříbrná varianta, kterých bylo vyrobeno několik set. 
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Časopis TIME zveřejnil 100 nejlepších snímků roku 2021 Časopis TIME zveřejnil 100 nejlepších snímků roku 2021
Magazín TIME na svých stránkách zveřejnil 100 nejlepších snímků za ještě neskončený rok 2021. Ten se neukázal být o mnoho lepším než rok 2020, který kvůli koronavirové pandemii nebývá vnímán zrovna pozitivně.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Rode uvádí plochý klopový mikrofon Lavalier II Rode uvádí plochý klopový mikrofon Lavalier II
Společnost Rode přichází s druhou generací svého klopového mikrofonu Lavalier II. Ten přináší plochý design, takže má být ještě nenápadnější. To se má týkat i samotného klipu pro přichycení na oblečení.
28.11.2021, aktualita, Milan Šurkala
Čipová krize u Sony roste: zastavena výroba několika fotoaparátů Čipová krize u Sony roste: zastavena výroba několika fotoaparátů
Řešení čipové krize je v nedohlednu. Situace se moc nezlepšuje a Sony dokonce tvrdí, že je horší, než se čekalo. Pozastavena tak byla výroba některých modelů a důraz se dává na novější fotoaparáty.
28.11.2021, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře