Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoaparáty
Fotomobily
Objektivy
Software
Tipy a triky
Tiskárny
Příslušenství
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Za sexuálně explicitní snímky před památkami se v Rusku chodí i do vězení

, , aktualita
Za sexuálně explicitní snímky před památkami se v Rusku chodí i do vězení
V Rusku se poslední dobou objevilo už několik případů, kdy se sexuálně explicitní snímky před slavnými památkami staly problémem, který znamenal nemalý postih. V nejednom případě to skončilo i vězením.
Za sexuálně explicitní snímky před památkami se v Rusku chodí i do vězení
Ruská policie v poslední době vyšetřuje stále více případů nevhodných fotografií před slavnými památkami. Stále více lidí totiž umisťuje na internet lechtivé snímky před místy, jako je Kreml, před chrámem Vasila Blaženého, věčným ohněm v Moskvě nebo katedrálou svatého Izáka v Petrohradě. Jen za minulý týden se objevily minimálně čtyři případy, které vyústily v nějakou formu postihu (nebo o něm bylo rozhodnuto).
 
Katedrála v Moskvě
ilustrační obrázek, autor: Tsy1980, CC BY-SA 4.0, přes Wikimedia Commons
 
Jeden ze snímků měl dokonce naznačovat orální sex před chrámem Vasila Blaženého. Nejprve byl pár zatčen na 10 dní a byla mu udělena pokuta 5000 rublů (cca 1500 Kč), blogger Bobiev ze snímku měl být deportován zpět do Tádžikistánu. Později přišlo obvinění z urážky náboženských hodnot a odsouzení k 10 měsícům vězení. Další modelka z OnlyFans si za snímek svého pozadí před Kremlem odsedí 14 dní. Zdaleka to nejsou jediné případy, přičemž často se lidé snaží omlouvat fotografie tím, že snímky neměly být zveřejněny na sociálních sítích. V posledním týdnu došlo také k omluvě jedné modelky, která před věčným ohněm líbala jinou ženu. Stalo se to však už před 3 lety.