www.digimanie.cz
>
>

Žádost o ruku na Brooklyn Bridge: fotograf byl sražen cyklistou

Žádost o ruku na Brooklyn Bridge: fotograf byl sražen cyklistou
, , aktualita
Skoro každý chce mít pěkné fotografie z významných momentů svého života. Chris Pain chtěl mít nafocenu a natočenu žádost o ruku na Brooklyn Bridge, ale nešlo to úplně podle plánu. Fotograf, který pořizoval snímky, byl totiž sražen cyklistou.
K oblíbeným
reklama
Každý chce mít kvalitní fotografie ze svatby, někteří by i rádi fotografie ze žádosti o ruku. To byl i případ Chrise Paina, který chtěl svou přítelkyni požádat o ruku na Brooklyn Bridge. Pozval si k tomu i kamerama a fotografa, nicméně nešlo to úplně podle plánu. Most se svou hustou cyklistickou dopravou nebyl nejšťastnějším řešením. Zrovna když Chris klečel na koleni, fotograf (Joshua) chtěl změnit úhel snímání a vše se na chvíli pokazilo.
 
 
Bohužel zrovna v tom momentě jel okolo cyklista, kterému fotograf vběhl do cesty, což vyústilo v hodně nepříjemně vypadající situaci. Naštěstí se nikomu nic nestalo, nedošlo k vážnějšímu zranění cyklisty, fotografa, kameramana ani samotného páru. Dopadlo to dobře i z toho důvodu, že přítelkyně řekla "ano". Každopádně, ať už fotíte cokoli, dávejte na sebe pozor.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Meike uvádí objektiv rybí oko 8mm F3.5 i pro Nikon Z a Canon RF Meike uvádí objektiv rybí oko 8mm F3.5 i pro Nikon Z a Canon RF
Meike rozšiřuje počet bajonetů, pro které se vyrábí objektiv typu rybí oko, model 8mm f/3.5. Nyní bude k dispozici i pro Nikon Z a Canon RF. Je sice určen pro APS-C, ale na full frame tělech může vytvořit cirkulární efekt.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Lexar microSDXC Silver UHS-I 1066x s přenosovou rychlostí až 160 MB/s Lexar microSDXC Silver UHS-I 1066x s přenosovou rychlostí až 160 MB/s
Lexar přichází s novými paměťovými kartami microSDXC UHS-I Silver 1066x. Ty sice mají jen UHS-I rozhraní, ale přesto dosahují velmi vysokých přenosových rychlostí při sekvenčním čtení až 160 MB/s.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Lensbaby uvedlo Spark 2.0 s Optic Swap objektivem Sweet 50 Lensbaby uvedlo Spark 2.0 s Optic Swap objektivem Sweet 50
Lensbaby uvedlo novou generaci svého Spark 2.0. Novinka přináší nastavitelnou 12lamelovou clonu až do F22 a je dodávána s pevným objektivem Sweet 50. Je tedy kompatibilní s celým systémem Optic Swap.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Firmware 4.00 pro Fujifilm X-T3 přináší významné zlepšení autofokusu Firmware 4.00 pro Fujifilm X-T3 přináší významné zlepšení autofokusu
Společnost Fujifilm přichází s novým firmwarem verze 4.00 pro svůj APS-C CSC fotoaparát X-T3. Ten významným způsobem vylepšuje autofokus, který by se svým výkonem měl podobat tomu na vlajkové lodi X-T4.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Opět se objevují zvěsti o APS-C CSC od Canonu s bajonetem RF Opět se objevují zvěsti o APS-C CSC od Canonu s bajonetem RF
Už od příchodu Canonu EOS R s novým bajonetem RF se spekuluje o tom, zda Canon přejde na tento bajonet i u APS-C řady, která využívá systém EF-M. Nyní se opět objevují zprávy, že by k tomu mělo dojít.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře