www.digimanie.cz
>
>
>

Želva s GoPro kamerou zachytila život v rybníku

Želva s GoPro kamerou zachytila život v rybníku
, , aktualita
Youtuber zveřejnil video, v němž předvádí, jak na jednu ze svých želv nádherných připevnil GoPro kameru. Želva pak v malém rybníku pořídila záběry světa a života ukrytého pod vodní hladinou. 
K oblíbeným
reklama
Kyle Naegeli se rozhodl prozkoumat život pod vodní hladinou trochu netradičním způsobem. Vzal GoPro kameru a pomocí popruhu ji připevnil na krunýř vodní želvy, kterou následně pustil do malého rybníku. Záběry, které želví kameraman pořídil, zpracoval Kyle Naegeli do několikaminutového videa, jež zveřejnil na YouTube. 
 

Ve čtyřminutovém videu youtuber ukazuje, jak si želva nádherná bere rybky z jeho ruky a vše natáčí na GoPro, nechybí ani záběry vodního světa. Kyle Naegeli chtěl především dosáhnout netradičního úhlu pohledu a nabídnout podívanou z perspektivy želv. 

Želva, která nesla připevněnou GoPro kameru, patří mezi velký zástup "mazlíčků" Kyla Naegeliho, díky kterým je populární na sociálních sítích. Na YouTube má stovky tisíc sledujících a zveřejňuje videa zobrazující dobrodružství s jeho želvami a rybami. Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Nikkor Z 58mm f/0.95 S Noct je tady za 215.500 Kč Nikkor Z 58mm f/0.95 S Noct je tady za 215.500 Kč
Dlouho očekávaný supersvětelný objektiv Nikkor Z 58mm f/0.95 S Noct je konečně tady. Přináší extrémní světelnost F0,95, povrchovou úpravu ARNEO Coat a další vrstvy pro potlačení odlesků a zvýšení kontrastu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Němečtí vědci vyvíjí čip s "nekonečným" dynamickým rozsahem Němečtí vědci vyvíjí čip s "nekonečným" dynamickým rozsahem
Vědci z Institut für Mikroelektronik Stuttgart vyvíjí velmi zajímavou technologii snímače. Ta by měla mít teoreticky nekonečný dynamický rozsah díky schopnosti resetování stavu pixelů a počítadlu restartů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Sony má 3vrstvý organický senzor a 48MPx čip s PDAF Sony má 3vrstvý organický senzor a 48MPx čip s PDAF
Společnost Sony opět vylepšuje technologie svých senzorů. Novinkou je 3vrstvý snímač, který má organickou zelenou vrstvu a nepotřebuje demozaikování. U dalšího senzoru se zase chlubí 48MPx rozlišením a fázovým ostřením na všech pixelech.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Panasonic Lumix S1H jde do prodeje s 5letou zárukou Panasonic Lumix S1H jde do prodeje s 5letou zárukou
Video-fotoaparát Panasonic Lumix S1H jde na český trh a společnost si pro první zákazníky připravila akci, kdy na novinku dostanou nadprůměrnou 5letou záruku. Také už známe cenu nového přístroje.
11.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Canon slaví 100 milionů vyrobených fotoaparátů EOS Canon slaví 100 milionů vyrobených fotoaparátů EOS
Společnosti Canon se podařilo nevídané a počet fotoaparátů EOS s vyměnitelnými objektivy překonal kulatý počet 100 milionů kusů. K dosažení tohoto vysokého čísla potřebovala společnost Canon 32 let.
11.10.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře