www.digimanie.cz
>
>
>

Želva s GoPro kamerou zachytila život v rybníku

Želva s GoPro kamerou zachytila život v rybníku
, , aktualita
Youtuber zveřejnil video, v němž předvádí, jak na jednu ze svých želv nádherných připevnil GoPro kameru. Želva pak v malém rybníku pořídila záběry světa a života ukrytého pod vodní hladinou. 
K oblíbeným
reklama
Kyle Naegeli se rozhodl prozkoumat život pod vodní hladinou trochu netradičním způsobem. Vzal GoPro kameru a pomocí popruhu ji připevnil na krunýř vodní želvy, kterou následně pustil do malého rybníku. Záběry, které želví kameraman pořídil, zpracoval Kyle Naegeli do několikaminutového videa, jež zveřejnil na YouTube. 
 

Ve čtyřminutovém videu youtuber ukazuje, jak si želva nádherná bere rybky z jeho ruky a vše natáčí na GoPro, nechybí ani záběry vodního světa. Kyle Naegeli chtěl především dosáhnout netradičního úhlu pohledu a nabídnout podívanou z perspektivy želv. 

Želva, která nesla připevněnou GoPro kameru, patří mezi velký zástup "mazlíčků" Kyla Naegeliho, díky kterým je populární na sociálních sítích. Na YouTube má stovky tisíc sledujících a zveřejňuje videa zobrazující dobrodružství s jeho želvami a rybami. Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tamron uvedl full frame objektiv 70-180mm F2.8 Di III VXD Tamron uvedl full frame objektiv 70-180mm F2.8 Di III VXD
Tamron dnes přichází s novým full frame objektivem 70-180mm F2.8 Di III VXD určeným pro bajonet Sony FE. K zaostřování používá nově vyvinuté lineární motorky VXD (Voice-coil eXtreme-torque Drive).
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Canon uvádí letní a studentský cashback Canon uvádí letní a studentský cashback
Společnost Canon spustila v těchto dnech hned dva cashbacky. Ten letní se týká objektivů, fotoaparátů i jednoho blesku a vrací až 7700 Kč. Druhý je platný jen pro studenty, zahrnuje více produktů a nabídne maximálně 7600 Kč.
3.4.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Fotograf používá veřejné webkamery k zachycení vylidněných italských měst Fotograf používá veřejné webkamery k zachycení vylidněných italských měst
Fotografové to v současné době pandemie COVID-19 nemají jednoduché, někteří z nich se tedy snaží vymýšlet netradiční projekty, které můžou vytvářet i z domova. Tím se řídí i fotograf, který používá webkamery k zachycení italských měst v nynější situaci.
2.4.2020, aktualita, Kateřina Hoferková2 komentáře
CIPA 02/2020: kompakty rychle mizí z trhu CIPA 02/2020: kompakty rychle mizí z trhu
Máme zde únorová čísla dodávek fotoaparátů na trh a nejsou to vůbec pěkné hodnoty. CSC se docela drží, DSLR ale stále padají a naprostou pohromou byl únor pro kompakty. Ty výrazně spadly meziročně i proti letošnímu lednu.
2.4.2020, aktualita, Milan Šurkala27 komentářů
ProGrade Digital uvádí čtečky CFexpress pro USB 3.2 a Thunderbolt 3 ProGrade Digital uvádí čtečky CFexpress pro USB 3.2 a Thunderbolt 3
Profesionálové využívající karty CFexpress budou moci využít nových rychlých čteček paměťových karet od společnosti ProGrade Digital. Ty jsou určené pro rozhraní Thunderbolt 3 nebo USB 3.2 Gen2.
1.4.2020, aktualita, Milan Šurkala