www.digimanie.cz
>
>
>

Želva s GoPro kamerou zachytila život v rybníku

Želva s GoPro kamerou zachytila život v rybníku
, , aktualita
Youtuber zveřejnil video, v němž předvádí, jak na jednu ze svých želv nádherných připevnil GoPro kameru. Želva pak v malém rybníku pořídila záběry světa a života ukrytého pod vodní hladinou. 
K oblíbeným
reklama
Kyle Naegeli se rozhodl prozkoumat život pod vodní hladinou trochu netradičním způsobem. Vzal GoPro kameru a pomocí popruhu ji připevnil na krunýř vodní želvy, kterou následně pustil do malého rybníku. Záběry, které želví kameraman pořídil, zpracoval Kyle Naegeli do několikaminutového videa, jež zveřejnil na YouTube. 
 

Ve čtyřminutovém videu youtuber ukazuje, jak si želva nádherná bere rybky z jeho ruky a vše natáčí na GoPro, nechybí ani záběry vodního světa. Kyle Naegeli chtěl především dosáhnout netradičního úhlu pohledu a nabídnout podívanou z perspektivy želv. 

Želva, která nesla připevněnou GoPro kameru, patří mezi velký zástup "mazlíčků" Kyla Naegeliho, díky kterým je populární na sociálních sítích. Na YouTube má stovky tisíc sledujících a zveřejňuje videa zobrazující dobrodružství s jeho želvami a rybami. Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
5 tipů pro lepší makro fotky kompaktem a ultrazoomem 5 tipů pro lepší makro fotky kompaktem a ultrazoomem
Je tu léto a s ním spousta dovolených a výletů do přírody. Lidé při nich často fotí i různé makro detaily přírody a my si v dnešním článku ukážeme několik tipů, jak z běžného fotoaparátu vymáčknout co nejlepší výsledky.
Dnes, návod, Milan Šurkala
Sigma zveřejnila roadmapu L-Mount objektivů Sigma zveřejnila roadmapu L-Mount objektivů
L-Mount Alliance to s novým bajonetem myslí docela vážně a Sigma tak zveřejňuje roadmapu, která dává lépe tušit, čeho se v dohledné době dočkáme. Celkem na nás v příštích měsících čeká 14 objektivů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony A7R IV dostává 61MPx FF čip s 15EV DR Sony A7R IV dostává 61MPx FF čip s 15EV DR
Sony dnes představilo nový full frame fotoaparát A7R IV (ILCE-7RM4), který přináší zbrusu nový full frame čip se 61MPx rozlišením. Slibuje také nadprůměrný 15EV dynamický rozsah a vylepšené hybridní zaostřování.
16.7.2019, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
I'm Back MF: levná digitální stěna pro středoformát s 1/2,33" čipem I'm Back MF: levná digitální stěna pro středoformát s 1/2,33" čipem
Na Kickstarteru se objevila vskutku netradiční koncepce digitální stěny pro středoformáty s vysokou kompatibilitou s různými systémy. Ta bude stát jen pár set dolarů, cenou za to ale bude jen maličký 1/2,33" CMOS snímač.
16.7.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Canon PowerShot SX740 HS: bytelný univerzál Canon PowerShot SX740 HS: bytelný univerzál
V dnešní recenzi se podíváme na zoubek kapesnímu ultrazoomu Canon PowerShot SX740 HS. Ten nabídne velkorysý 40× optický zoom, podporu 4K videosekvencí i možnost manuálního ovládání expozice.
15.7.2019, recenze, Milan Šurkala27 komentářů