www.digimanie.cz
>
>

Žena chtěla selfie s jaguárem, odnesla si krvácející ruku

Žena chtěla selfie s jaguárem, odnesla si krvácející ruku
, , aktualita
Lidé jsou nepoučitelní a pořád někteří z nich nechápou, že mnohé bariéry nebyly postaveny jen tak pro legraci. Třicátnice v Arizoně se o tom přesvědčila na vlastní kůži, a to doslova. Selfie skončilo naštěstí jen podrápanou rukou.
K oblíbeným
reklama
Měli jsme tu už desítky nezodpovědných lidí, kteří při focení selfie nedbali vlastní bezpečnosti i stanovených zákazů. Další z případů se stal 9. března v Wildlife World Zoo, Aquarium & Safari Park v Arizoně, kde nezodpovědnou zhruba 30letou ženu při focení selfie s jaguárem nenapadlo nic inteligentnějšího než přelézt plot, aby se dostala blíže ke kleci se samicí jaguára. Místo snímku si ale odnesla podrápanou ruku, neboť jaguár byl schopen na ni dosáhnout.
 
Černý panter
 
autor: Ron Singer [public domain]
 
Zvíře bylo celou dobu v kleci a ze strany zoo tak nedošlo k žádnému pochybení. Zástupci zoologické zahrady se proto i na dotazy ohledně budoucnosti zvířete vyjádřili, že mu vůbec nic nehrozí (po útocích jsou zvířata často utracena). Zranění ženy naštěstí není vážné a jde jen o nepříliš závážnou tržnou ránu. Žena tak skončila v nemocnici na ošetření, ale její život nebyl v ohrožení. Dokonce se příštího dne ráno vrátila do zoo a omluvila se.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Lomography uvedlo objektiv Petzval 55mm f/1.7 s tvarovanými clonami Lomography uvedlo objektiv Petzval 55mm f/1.7 s tvarovanými clonami

V nabídce společnosti Lomography se po šesti letech vývoje objevuje nový pevný objektiv Petzval 55mm f/1.7 Mk II. Ten se vyznačuje nastavitelným bokehem díky různě tvarovaným otvorům clony.

Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fujifilm GFX 100: nový středoformát se 102 MPx Fujifilm GFX 100: nový středoformát se 102 MPx
Společnost Fujifilm představila nový středoformátový fotoaparát GFX 100, který už podle svého názvu zaujme jednou svou vlastností. Velmi vysokým rozlišením 102 MPx. Dále tu najdeme např. podporu 4K videa.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Odolný Olympus Tough TG-6 vylepšuje focení pod vodou Odolný Olympus Tough TG-6 vylepšuje focení pod vodou
Společnost Olympus představila novou generaci outdoorového kompaktu Tough TG-6. Ten proti svému předchůdci přichází s vylepšenými režimy pro focení makra a pod vodou. I nadále má objektiv se světelností F2,0.
23.5.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Sony zvyšuje svůj tržní podíl na 24 % Sony zvyšuje svůj tržní podíl na 24 %
Společnosti Sony se na trhu fotoaparátů docela daří a podle posledních zpráv se jí podařilo zvýšit tržní podíl na velmi slušných 24 %, čímž se dostává na druhou pozici. V mnoha sledovaných kategoriích fotoaparátů dokonce vede.
22.5.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Cosina představuje Voigtländer Nokton 21mm f/1.4 Cosina představuje Voigtländer Nokton 21mm f/1.4
Další novinkou z dílen společnosti Cosina je vysoce světelný širokoúhlý objektiv Voigtländer Nokton 21mm f/1.4 Aspherical. Ten je určený pro full frame CSC fotoaparáty Sony s bajonetem E/FE.
22.5.2019, aktualita, Milan Šurkala