www.digimanie.cz
>
>

Žena chtěla selfie s jaguárem, odnesla si krvácející ruku

Žena chtěla selfie s jaguárem, odnesla si krvácející ruku
, , aktualita
Lidé jsou nepoučitelní a pořád někteří z nich nechápou, že mnohé bariéry nebyly postaveny jen tak pro legraci. Třicátnice v Arizoně se o tom přesvědčila na vlastní kůži, a to doslova. Selfie skončilo naštěstí jen podrápanou rukou.
reklama
Měli jsme tu už desítky nezodpovědných lidí, kteří při focení selfie nedbali vlastní bezpečnosti i stanovených zákazů. Další z případů se stal 9. března v Wildlife World Zoo, Aquarium & Safari Park v Arizoně, kde nezodpovědnou zhruba 30letou ženu při focení selfie s jaguárem nenapadlo nic inteligentnějšího než přelézt plot, aby se dostala blíže ke kleci se samicí jaguára. Místo snímku si ale odnesla podrápanou ruku, neboť jaguár byl schopen na ni dosáhnout.
 
Černý panter
 
autor: Ron Singer [public domain]
 
Zvíře bylo celou dobu v kleci a ze strany zoo tak nedošlo k žádnému pochybení. Zástupci zoologické zahrady se proto i na dotazy ohledně budoucnosti zvířete vyjádřili, že mu vůbec nic nehrozí (po útocích jsou zvířata často utracena). Zranění ženy naštěstí není vážné a jde jen o nepříliš závážnou tržnou ránu. Žena tak skončila v nemocnici na ošetření, ale její život nebyl v ohrožení. Dokonce se příštího dne ráno vrátila do zoo a omluvila se.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Zenit ukázal supersvětelný Zenitar 0,95/50 pro Sony FE Zenit ukázal supersvětelný Zenitar 0,95/50 pro Sony FE
V nabídce ruského výrobce objektivů KMZ se pod značkou Zenit objevuje supersvětelná novinka Zenitar 0,95/50. Podporuje full frame CSC fotoaparáty Sony a slibuje extrémně dobrou světelnost F0,95.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Samyang uvádí objektiv AF 85mm F1.4 FE pro CSC Sony Samyang uvádí objektiv AF 85mm F1.4 FE pro CSC Sony
Čtvrtým objektivem, který byl představen společností Samyang v rámci 2019 Spring Collection, je model AF 85mm F1.4 FE. Jak už napovídá název, je určen pro Sony CSC fotoaparáty a má i podporu autofokusu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Lensbaby představilo objektiv Edge 35 Optic Lensbaby představilo objektiv Edge 35 Optic
Společnost Lensbaby představila svůj další objektiv řady Edge Optic. Tentokrát jde o širokoúhlý model Edge 35 Optic s 35mm ohniskovou vzdáleností, který je kompatibilní s Optic Swap System, konkrétně s Composer Pro II.
15.3.2019, aktualita, Milan Šurkala
Huawei při propagaci telefonu opět zveřejnil fotku z fotobanky Huawei při propagaci telefonu opět zveřejnil fotku z fotobanky
Některé firmy se nepoučí a Huawei je očividně jednou z nich. Na propagačních teaserech lákající na uvedení nových vlajkových lodí P30 a P30 Pro opět nebyly fotografie pořízené mobilem, ale snímky z fotobanky.
14.3.2019, aktualita, Milan Šurkala15 komentářů
Sony A5100: postřehy z praxe Sony A5100: postřehy z praxe
Už nějakou dobu je na trhu CSC fotoaparát Sony A5100. Nyní se prodává za poměrně nízké částky, a proto jsme se mu podívali na zoubek. Nabídne 24MPx snímač a otočný dotykový displej. Jak si povede v našem testu?
14.3.2019, recenze, Milan Šurkala9 komentářů