www.digimanie.cz
>
>

Žena chtěla selfie s jaguárem, odnesla si krvácející ruku

Žena chtěla selfie s jaguárem, odnesla si krvácející ruku
, , aktualita
Lidé jsou nepoučitelní a pořád někteří z nich nechápou, že mnohé bariéry nebyly postaveny jen tak pro legraci. Třicátnice v Arizoně se o tom přesvědčila na vlastní kůži, a to doslova. Selfie skončilo naštěstí jen podrápanou rukou.
K oblíbeným
reklama
Měli jsme tu už desítky nezodpovědných lidí, kteří při focení selfie nedbali vlastní bezpečnosti i stanovených zákazů. Další z případů se stal 9. března v Wildlife World Zoo, Aquarium & Safari Park v Arizoně, kde nezodpovědnou zhruba 30letou ženu při focení selfie s jaguárem nenapadlo nic inteligentnějšího než přelézt plot, aby se dostala blíže ke kleci se samicí jaguára. Místo snímku si ale odnesla podrápanou ruku, neboť jaguár byl schopen na ni dosáhnout.
 
Černý panter
 
autor: Ron Singer [public domain]
 
Zvíře bylo celou dobu v kleci a ze strany zoo tak nedošlo k žádnému pochybení. Zástupci zoologické zahrady se proto i na dotazy ohledně budoucnosti zvířete vyjádřili, že mu vůbec nic nehrozí (po útocích jsou zvířata často utracena). Zranění ženy naštěstí není vážné a jde jen o nepříliš závážnou tržnou ránu. Žena tak skončila v nemocnici na ošetření, ale její život nebyl v ohrožení. Dokonce se příštího dne ráno vrátila do zoo a omluvila se.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Širokoúhlý Viltrox 20mm f/1.8 nyní i pro Nikon Z Širokoúhlý Viltrox 20mm f/1.8 nyní i pro Nikon Z
Viltrox rozšiřuje počet podporovaných bajonetů svého nového manuálního širokoúhlého objektivu 20mm f/1.8 o další. Oznámil totiž, že tento model bude k dispozici i pro full frame fotoaparáty Nikon Z.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sigma a Tamron získávají 2 ceny EISA 2019 Sigma a Tamron získávají 2 ceny EISA 2019
K dalším společnostem, které v letošní anketě EISA Awards 2019 vyhrály nějaké to ocenění, patří Sigma a Tamron. Není překvapivé, že v tomto případě šlo vždy o objektivy. Pro tento rok to byly jenom ty zoomvací.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Dvě ceny EISA 2019 pro Fujifilm a Nikon Dvě ceny EISA 2019 pro Fujifilm a Nikon
Po dvou oceněních EISA Awards 2019 získalo několik společností. Nyní se podíváme na dvě z nich, Fujifilm a Nikon. Zde byly oceněny především CSC fotoaparáty s různými velikostmi snímačů a jeden objektiv.
18.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Canon dosáhl na 5 cen EISA 2019 Canon dosáhl na 5 cen EISA 2019
Společnost Canon patřila v letošních cenách EISA Awards 2019 jednoznačně k těm nejúspěšnějším. Odnesla si totiž celkem pět cen. Dařilo se především objektivům, které si odnesly rovnou 4 ocenění.
18.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Leica uvedla APO-Summicron-SL 50mm f/2 Leica uvedla APO-Summicron-SL 50mm f/2
Novinkou pro systém L-Mount je objektiv z dílen Leicy, model APO-Summicron-SL 50mm f/2. Tato světelná padesátka nabídne odolnou konstrukci i velmi rychlý autofokus díky technologii Dual Syncro Drive.
17.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář