www.digimanie.cz
>
>

Zhiyun Crane M3: gimbal s vestavěným světlem LED

Zhiyun Crane M3: gimbal s vestavěným světlem LED
, , aktualita
Společnost Zhiyun představila novou generaci gimbalu Crane M3, který přináší např. vestavěné světlo LED, Pro Kit dovoluje připojení mikrofonu přes XLR a poradí si nejen s telefony, ale i lehčími fotoaparáty CSC.
K oblíbeným
reklama
Na trhu s gimbaly se objevuje nový model Zhiyun Crane M3. Ten by si měl poradit se smartphony, kompakty i lehčími CSC fotoaparáty s menšími objektivy. Cílí tak především na vloggerské přístroje (Canon EOS M50, PowerShot G7X III, Sony ZV-E10 a podobné), přičemž přináší několik velmi užitečných vychytávek právě pro vloggování. Máme zde např. vestavěné 6W světlo LED schopné dosáhnout 800 lumenů. Poskytuje CRI větší než 90, takže i téměř kompletní zastoupení barevných odstínů. Díky tomu je menší potřeba připevňovat na gimbal externí světlo.
 
Zhiyun Crane M3
 
Zajímavostí je také to, že o externí mikrofon se může postarat gimbal a z něj půjde audio vstup do fotoaparátu. Ke gimbalu navíc můžete dokoupit i externí mikrofon (Pro Kit) a máme zde i port XLR. Další novinkou je vestavěný displej s 1,22" úhlopříčkou. Nechybí rychloupínací destička, která umožní např. rychlé sundání fotoaparátu z gimbalu a snadnou výměnu akumulátoru. Novinka vydrží na jedno nabití fungovat 8 hodin, akumulátor se pak nabíjí 2 hodiny. Podporováno je 25W nabíjení a externí napájení přes USB-PD. 
 
Zhiyun Crane M3
 
Základní balení Standard za 9990 Kč (393 EUR) obsahuje gimbal, malý stativ, barevné filtry, pouzdro a kabely. Combo Kit za 11990 Kč (472 EUR) nahrazuje mini stativ větším, pouzdro nahrazuje batohem a přidává držák na telefon. Pro Kit za 17490 Kč (682 EUR) pak přidá mikrofon TransMount Shotgun a základnu Expansion Base (dovoluje např. připojení mikrofonu) a dva audio kabely s 2,5mm jacky.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
The Heat Company nabízí speciální rukavice pro fotografy The Heat Company nabízí speciální rukavice pro fotografy
Rakouská firma The Heat Company už dávno nevyrábí rukavice jen pro armádu. Roky je nabízí i běžným lidem pro outdoorové nasazení a přidala i rukavice pro fotografy. Ti mohou využít hned několik modelů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Vzácná černá Leica MP z roku 1957 se vydražila za 1,2 mil. EUR Vzácná černá Leica MP z roku 1957 se vydražila za 1,2 mil. EUR
Na 39th Leitz Photographica Auction se objevil vzácný fotoaparát Leica MP z roku 1957 v černé barvě, který se vydražil za více než milion EUR. Ten je totiž ještě vzácnější než stříbrná varianta, kterých bylo vyrobeno několik set. 
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Časopis TIME zveřejnil 100 nejlepších snímků roku 2021 Časopis TIME zveřejnil 100 nejlepších snímků roku 2021
Magazín TIME na svých stránkách zveřejnil 100 nejlepších snímků za ještě neskončený rok 2021. Ten se neukázal být o mnoho lepším než rok 2020, který kvůli koronavirové pandemii nebývá vnímán zrovna pozitivně.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Rode uvádí plochý klopový mikrofon Lavalier II Rode uvádí plochý klopový mikrofon Lavalier II
Společnost Rode přichází s druhou generací svého klopového mikrofonu Lavalier II. Ten přináší plochý design, takže má být ještě nenápadnější. To se má týkat i samotného klipu pro přichycení na oblečení.
28.11.2021, aktualita, Milan Šurkala
Čipová krize u Sony roste: zastavena výroba několika fotoaparátů Čipová krize u Sony roste: zastavena výroba několika fotoaparátů
Řešení čipové krize je v nedohlednu. Situace se moc nezlepšuje a Sony dokonce tvrdí, že je horší, než se čekalo. Pozastavena tak byla výroba některých modelů a důraz se dává na novější fotoaparáty.
28.11.2021, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře