www.digimanie.cz
>
>

Zhiyun Smooth Q3: nový gimbal s otočným LED světlem

Zhiyun Smooth Q3: nový gimbal s otočným LED světlem
, , aktualita
Vlogování nabírá na popularitě, a tak není divu, že tomu přizpůsobují nabídku i výrobci. Společnost Zhiyun proto přichází na trh s novým gimbalem pro smartphony, modelem Smooth Q3 s vestavěným LED světlem.
K oblíbeným
reklama
Dnešní doba hodně přeje vlogování, a proto se objevuje i zvýšené množství produktů pro něj určených. Jednou z novinek je gimbal Zhiyun Smooth Q3 pro smartphony, který nabídne několik velmi užitečných funkcí, které pomohou vylepšit vzhled videoklipů. Máme zde 3osou stabilizaci, možnost ovládání pomocí gest, mnohé může potěšit i Dolly Zoom (oblíbený efekt Alfreda Hitchcocka). MagicClone Pano umožní vytváření panoramat, kde můžete být zobrazení hned několikrát. Panoramata jako taková mohou být 180°, 240° i skládaná ze 3×3 snímků, k dispozici je také sledování SmartFollow 3.0 Object Tracking. Natáčení i editace je možná v prostředí jediné aplikace ZY Cami.
 
Zhiyun Smooth Q3
 
Další užitečnou funkcí je vestavěné otočné světlo LED, které umožní vylepšit nasvícení scény. Jeho barevná teplota je 4400K, takže jde o příjemnou bílou, která není ani příliš studená, ale ani příliš teplá (mírně do žlutějších odstínů než čistě bílá). 1300mAh akumulátor vydrží na 7 hodin provozu, maximálně je to pak 15 hodin. Pokud jde o jeho nabíjení, počítejte se 3 hodinami. Vylepšilo se i ovládání, a tak např. trojitým stiskem přepínáte mezi natáčením na šířku a na výšku.
 
Zhiyun Smooth Q3
 
Gimbal nabízí rozsah +/-150° do stran (panorámování), otočení pak v rozsahu +/-170° a naklápění pak od -260° do +80°. Minimální hmotnost telefonu může být 150 gramů, maximální pak 280 gramů. Rozměry gimbalu jsou 45×154×180 mm ve složeném stavu a 90×127×279 mm v rozloženém. Jeho hmotnost je pak 340 gramů. Cena byla stanovena na 2490 Kč, resp. 94,9 EUR. Varianta Combo s brašnou, stativem, řemínkem za zápěstí a ročním členstvím v ZY Prime pak stojí 3090 Kč, resp. 115 EUR.
 
Zhiyun Smooth Q3
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Ricoh uvedl odolný kompakt WG-7 s funkcí webkamery Ricoh uvedl odolný kompakt WG-7 s funkcí webkamery
Ricoh představil další generaci odolného kompaktu WG-7. Zůstává zde objektiv s 5× optickým zoomem a 20MPx snímač CMOS BSI. Novinkou je nicméně funkce webkamery díky podpoře USB Video Class 1.1.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Leica uvedla Leitz Phone 1: smartphone s 1" snímačem Leica uvedla Leitz Phone 1: smartphone s 1" snímačem
Leica zařadila do svého výrobního programu i smartphone. Nese jméno Leitz Phone 1 a nabídne velký 1" snímač s rozlišením 20 megapixelů. Dokonce nabídne i speciální krytku objektivu, který má světelnost F1,9.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Canon má údajně představit trojici APS-C modelů s bajonetem RF Canon má údajně představit trojici APS-C modelů s bajonetem RF
Znovu se objevují spekulace, že Canon chystá APS-C fotoaparáty s bajonetem RF. Dokonce by mělo jít o trojici modelů pokrývající různé trhy spíše nižšího cenového spektra. Má jít o EOS R7 až EOS R9.
16.6.2021, aktualita, Milan Šurkala14 komentářů
Další zvěsti o Nikonu prozrazují možnou budoucnost Další zvěsti o Nikonu prozrazují možnou budoucnost
Mnohé zajímá budoucnost značky Nikon. Nyní se na Internetu objevily další zákulisní informace, které prozrazují, co se na nás chystá. Můžeme čekat nové objektivy i Z9, otazník visí nad low-endovou Z30.
15.6.2021, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Nikon údajně chystá retro model Zfc s APS-C čipem na 28. června Nikon údajně chystá retro model Zfc s APS-C čipem na 28. června
Na Internetu se čím dál více objevují zvěsti o tom, že Nikon velmi brzy představí nový model s APS-C čipem. Původně se mluvilo o Z30, nyní to naopak vypadá na Zfc s retro vzhledem. A mělo by se tak stát už za dva týdny.
14.6.2021, aktualita, Milan Šurkala