www.digimanie.cz
>
>

Zhiyun uvedl gimbal Crane 2S s vyšší nosností

Zhiyun uvedl gimbal Crane 2S s vyšší nosností
, , aktualita
Společnost Zhiyun představuje nový gimbal Crane 2S, který oproti minulé verzi přináší vyšší nosnost i zlepšené algoritmy pro stabilizaci obrazu. Dále tu najdete 6 hlavních režimů stabilizace a několik dalších.
K oblíbeným
reklama
Pro natáčení videa se dnes často používají gimbaly, které mají významně stabilizovat pohyb fotoaparátů a kamer. Zhiyun tak nyní představuje novou generaci gimbalu Crane 2S, která si poradí i s těžšími fotoaparáty než původní Crane 2. Nosnost se zvýšila ze 3,2 kg na 4,5 kg a vylepšený Instune Algorithm má nabídnout ještě rychlejší a plynulejší reakce.
 
Zhiyun Crane 2S
 
Novinkou je lepší FlexMount System, který usnadňuje nastavení a zajištění fotoaparátu. Umožňuje také montáž přístrojů pro natáčení vertikálního videa. Dále je tu Axis Locking Mechanism 2.0 pro bezproblémové zamčení os otáčení při přepravě. Dle výrobce má být Crane 2S napájen třemi akumulátory Li-Ion 18650 (vyměnitelnými), které mají zajistit 12hodinovou výdrž. K dispozici je pak port USB-C. Pokud jde o hmotnost gimbalu, na jehož konstrukci byla využita i uhlíková vlákna, tak ta činí 1880 gramů.
 
 
Máme zde 6 hlavních režimů Pan Following, Locking, Following, Full-Range POV, Vortex a Go, nechybí však ani speciální módy pro panoramata, time-lapse, hyper-lapse a time-lapse s dlouhými expozicemi. Nechybí ani možnost digitálního i manuálního zaostřování pomocí samotného gimbalu. Najdete zde také nový 0,96" OLED displej, který umožňuje nastavování různých parametrů a pokud byste chtěli větší displej, lze instalovat bezdrátový vysílač pro připojení většího displeje. Základní verze vyjde na $599, set se třemi akumulátory navíc a TransMount mini vyjde na $649. Později se má objevit i set Pro.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
V norském obchodě je možné hrát šachy s fototechnikou namísto figurek V norském obchodě je možné hrát šachy s fototechnikou namísto figurek
Fotografický obchod v Norsku na sebe přitáhl pozornost díky netradiční atrakci, kterou zveřejnil na Instagramu. V prodejně postavili velkou šachovnici, na které je možné hrát místo figurek s fotografickým vybavením.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Sony Alpha 1 přináší 8K video i hledáček OLED 9,44M bez blackoutu Sony Alpha 1 přináší 8K video i hledáček OLED 9,44M bez blackoutu
Konkurence na trhu full frame CSC sílí a Sony chce mít nejlepší CSC na trhu. Tím se má stát Alpha 1. Nový fotoaparát přinese 50MPx vrstvený čip, podporu 8K videa, přičemž i to je s oversamplingem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala17 komentářů
Fotografka vytváří minimalistické autoportréty v zrcadle Fotografka vytváří minimalistické autoportréty v zrcadle
I s minimem rekvizit je možné vytvořit celou sérii zajímavých fotografií. Fotografka Ziqian Liu se tímto heslem řídí při tvorbě svého projektu, v němž při fotografování autoportrétů pracuje s odrazy.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Leica M10-P Reporter dostává grip z kevlaru Leica M10-P Reporter dostává grip z kevlaru
Leica představila speciální limitovanou edici svého dálkoměrného fotoaparátu M10-P Reporter. Novinka sází na nenápadný vzhled v khaki barvě a přidává grip z kevlarových vláken. Ten má časem blednout a dát fotoaparátu jedinečnou patinu.
25.1.2021, aktualita, Milan Šurkala
Sony zítra představí novinky, možná i full frame RX se zakřiveným čipem Sony zítra představí novinky, možná i full frame RX se zakřiveným čipem
Zítra společnost Sony představí jednu nebo možná několik fotografických novinek, na které láká novým teaserem. Spekuluje se, že by mezi nimi mohl být první fotoaparát značky se zakřiveným senzorem.
25.1.2021, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů