www.digimanie.cz
>
>

Zhiyun uvedl gimbal Crane 2S s vyšší nosností

Zhiyun uvedl gimbal Crane 2S s vyšší nosností
, , aktualita
Společnost Zhiyun představuje nový gimbal Crane 2S, který oproti minulé verzi přináší vyšší nosnost i zlepšené algoritmy pro stabilizaci obrazu. Dále tu najdete 6 hlavních režimů stabilizace a několik dalších.
K oblíbeným
reklama
Pro natáčení videa se dnes často používají gimbaly, které mají významně stabilizovat pohyb fotoaparátů a kamer. Zhiyun tak nyní představuje novou generaci gimbalu Crane 2S, která si poradí i s těžšími fotoaparáty než původní Crane 2. Nosnost se zvýšila ze 3,2 kg na 4,5 kg a vylepšený Instune Algorithm má nabídnout ještě rychlejší a plynulejší reakce.
 
Zhiyun Crane 2S
 
Novinkou je lepší FlexMount System, který usnadňuje nastavení a zajištění fotoaparátu. Umožňuje také montáž přístrojů pro natáčení vertikálního videa. Dále je tu Axis Locking Mechanism 2.0 pro bezproblémové zamčení os otáčení při přepravě. Dle výrobce má být Crane 2S napájen třemi akumulátory Li-Ion 18650 (vyměnitelnými), které mají zajistit 12hodinovou výdrž. K dispozici je pak port USB-C. Pokud jde o hmotnost gimbalu, na jehož konstrukci byla využita i uhlíková vlákna, tak ta činí 1880 gramů.
 
 
Máme zde 6 hlavních režimů Pan Following, Locking, Following, Full-Range POV, Vortex a Go, nechybí však ani speciální módy pro panoramata, time-lapse, hyper-lapse a time-lapse s dlouhými expozicemi. Nechybí ani možnost digitálního i manuálního zaostřování pomocí samotného gimbalu. Najdete zde také nový 0,96" OLED displej, který umožňuje nastavování různých parametrů a pokud byste chtěli větší displej, lze instalovat bezdrátový vysílač pro připojení většího displeje. Základní verze vyjde na $599, set se třemi akumulátory navíc a TransMount mini vyjde na $649. Později se má objevit i set Pro.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Mitakon Speedmaster 85mm F1.2 nyní i pro Canon RF a Nikon Z Mitakon Speedmaster 85mm F1.2 nyní i pro Canon RF a Nikon Z
Společnost Zhong Yi Optics rozšiřuje nabídku bajonetů pro svůj objektiv Mitakon Speedmaster 85mm F1.2 Ty budou nově dostupné i pro full frame CSC fotoaparáty s novými bajonety Canon RF a Nikon Z.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Canon představil instantní tiskárny IVY CLIQ+2 s fotoaparátem Canon představil instantní tiskárny IVY CLIQ+2 s fotoaparátem
Společnost Canon pro některé trhy představila nové instantní fotografické tiskárny IVY CLIQ2 a IVY CLIQ+2. Ty jsou zajímavé tím, že samy o sobě obsahují integrovaný fotoaparát, pokročilejší model má i přisvětlovací LED.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Sony opouští brazilský trh nejen s fotoaparáty Sony opouští brazilský trh nejen s fotoaparáty
Brazilský trh opustil už před dvěma lety Nikon. Nyní se přidává i společnost Sony, která zde už oficiálně nechce prodávat své fotoaparáty. A zdaleka nepůjde jen o fotoaparáty, ale i další elektroniku.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Venus Optics přichází s objektivem Laowa 14mm f/4 FF RL Zero-D Venus Optics přichází s objektivem Laowa 14mm f/4 FF RL Zero-D
Novinkou z dílen společnosti Venus Optics je nový velmi širokoúhlý objektiv Laowa 14mm f/4 FF RL Zero-D. Ten je určený pro full frame fotoaparáty, na kterých nabídne velmi široký úhel záběru až 114°.
19.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Fotograf zachytil Měsíc, který díky mraku připomíná Saturn Fotograf zachytil Měsíc, který díky mraku připomíná Saturn
Netradiční fotografie často vzniknou jako dílo náhody a zachycují kouzlo daného okamžiku. Fotograf z Guatemaly vyfotil při výstupu na sopku Měsíc, který v tu chvíli připomínal Saturn s prstencem.
18.9.2020, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář