www.digimanie.cz
>
>

Zhiyun Weebill-S: nový gimbal pro CSC a DSLR

Zhiyun Weebill-S: nový gimbal pro CSC a DSLR
, , aktualita
Pokud chcete mít stabilní video a nestačí vám výkony stabilizací v tělech fotoaparátů a objektivů, bude vhodné investovat do gimbalu. A právě čínská společnost Zhiyun představila nový gimbal Weebill-S, který je určen pro DSLR a CSC.
K oblíbeným
reklama
Gimbaly jsou oblíbeným příslušenstvím určeným pro plynulé natáčení videosekvencí. Pokud máte těžší fotoaparát jako DSLR nebo CSC, může přijít vhod nový gimbal Zhiyun Weebill-S. Ten podporuje nový TransMount Image Transmission Module, který dovoluje přenos 1080p30 videa na obrazovku, a to až na 3 zařízení zároveň na vzdálenost až 100 metrů. Podporována je i práce s LUT, zebrou a dalšími profesionálními video funkcemi. Ovládat a ukazovat obraz na telefonu jde pak pomocí funkce ViaTouch 2.0. Funkce 8th Instune si pak sama zváží fotoaparát a navrhne nejlepší ovládání gimbalu, čímž usnadňuje jeho kalibraci.
 
Zhiyun Weebill-S
 
Motorky mají o 300 % větší točivý moment a o 50 % rychlejší odezvu. Podporován je i elektronický zoom a zaostřování, snadný má být i přechod ze snímání seshora na zdola a naopak. Baterie má pak dle výrobce vydržet na 12 hodin provozu, maximálně by měla zvládnout až 14 hodin. Pokud jde o cenu, ta byla stanovena na 369 britských liber.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Canonům EOS R5 a R6 se daří: společnost očekává větší zisky, než předpokládala Canonům EOS R5 a R6 se daří: společnost očekává větší zisky, než předpokládala
Koronavirová pandemie sice tvrdě dopadla na výrobce fotoaparátů, ale možná nebude tak zle, jak se čekalo. Canon totiž už podruhé zvyšuje své predikce pro rok 2020, kdy díky úspěchu EOSů R5 a R6 čeká větší zisky než původně.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fujifilm ukončí výrobu barevného filmu PRO 400H: nejsou materiály Fujifilm ukončí výrobu barevného filmu PRO 400H: nejsou materiály
Další fotografický film to má spočítané. Tentokrát jde o barevný film Fujifilm Fujicolor PRO 400H. Jeho výroba skončí, přičemž primárním problémem by zde nebyl ani tak nedostatek zájmu jako spíše materiálu pro jeho výrobu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fotograf vytváří netradiční snímky starých přístrojů, které rozbíjí Fotograf vytváří netradiční snímky starých přístrojů, které rozbíjí
Nizozemský fotograf se rozhodl vytvořit netradiční fotografický projekt, kdy ve svém ateliéru zachytil nejrůznější starou elektroniku. Aby toho ale nebylo málo, před vyfocením každý přístroj rozbil. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Costco zruší zbývající fotoslužby ve svých prodejnách Costco zruší zbývající fotoslužby ve svých prodejnách
Mnoho fotografických služeb je už dlouhodobě v úpadku, což dopadlo i na severoamerický řetězec Costco. Ten za měsíc zruší všechna zbývající oddělení pro výrobu fotoproduktů ve svých obchodech.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nouzový stav v Japonsku: Canon i Nikon se obávají nedostatku přístrojů Nouzový stav v Japonsku: Canon i Nikon se obávají nedostatku přístrojů
Japonsko vyhlásilo nouzový stav, který znatelně omezuje možnosti průmyslové produkce. To dopadá i na výrobce fotoaparátů, kteří se bojí nedostatku fotoaparátů, kterých je už teď na trhu poměrně málo.
16.1.2021, aktualita, Milan Šurkala13 komentářů