www.digimanie.cz
>
>

Zhiyun Weebill-S: nový gimbal pro CSC a DSLR

Zhiyun Weebill-S: nový gimbal pro CSC a DSLR
, , aktualita
Pokud chcete mít stabilní video a nestačí vám výkony stabilizací v tělech fotoaparátů a objektivů, bude vhodné investovat do gimbalu. A právě čínská společnost Zhiyun představila nový gimbal Weebill-S, který je určen pro DSLR a CSC.
K oblíbeným
reklama
Gimbaly jsou oblíbeným příslušenstvím určeným pro plynulé natáčení videosekvencí. Pokud máte těžší fotoaparát jako DSLR nebo CSC, může přijít vhod nový gimbal Zhiyun Weebill-S. Ten podporuje nový TransMount Image Transmission Module, který dovoluje přenos 1080p30 videa na obrazovku, a to až na 3 zařízení zároveň na vzdálenost až 100 metrů. Podporována je i práce s LUT, zebrou a dalšími profesionálními video funkcemi. Ovládat a ukazovat obraz na telefonu jde pak pomocí funkce ViaTouch 2.0. Funkce 8th Instune si pak sama zváží fotoaparát a navrhne nejlepší ovládání gimbalu, čímž usnadňuje jeho kalibraci.
 
Zhiyun Weebill-S
 
Motorky mají o 300 % větší točivý moment a o 50 % rychlejší odezvu. Podporován je i elektronický zoom a zaostřování, snadný má být i přechod ze snímání seshora na zdola a naopak. Baterie má pak dle výrobce vydržet na 12 hodin provozu, maximálně by měla zvládnout až 14 hodin. Pokud jde o cenu, ta byla stanovena na 369 britských liber.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nikon Coolpix B600: kamarád do přírody Nikon Coolpix B600: kamarád do přírody
Nikon v poslední době trochu přeorganizoval nabídku svých ultrazoomů a vytvořil model Coolpix B600. Ten je kombinací předchozích modelů B500 a B700. Nabídne 16MPx rozlišení i velmi slušný 60× optický zoom. Jaký však bude?
Dnes, recenze, Milan Šurkala
Finance u Nikonu: přes dramatický pokles je stále v zisku Finance u Nikonu: přes dramatický pokles je stále v zisku
Poslední finanční výsledky Nikon asi akcionáře a fanoušky společnosti moc nepotěšily. I když je celá společnost a dokonce i fotografická divize stále v zisku, čísla jsou o mnoho horší než v předchozím roce.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Zeiss Supreme Prime Radiance, objektivy se záměrnými odlesky v protisvětle Zeiss Supreme Prime Radiance, objektivy se záměrnými odlesky v protisvětle
Vyrábět objektivy, které mají záměrně zvýrazněné odlesky v protisvětle, nezní moc smysluplně. Pravdou však je, že ve filmu mohou odlesky působivě dotvářet atmosféru, a proto mají objektivy Superme Prime Radiance vrstvy T*Blue.
12.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Neopatrný indický fotograf zemřel při focení slonů. Ušlapali ho Neopatrný indický fotograf zemřel při focení slonů. Ušlapali ho
Chodit moc blízko k divokým zvířatům není příliš bezpečné. Přesvědčil se o tom indický fotograf, který fotil divoké slony. Ze své chyby se ale nepoučí, stádo ho ušlapalo a na následky zranění zemřel.
12.11.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Leica SL2 aneb full frame Lumix S1R z Německa Leica SL2 aneb full frame Lumix S1R z Německa
Leica přichází s novým full frame CSC fotoaparátem SL2. Přináší 47MPx snímač s možností natáčení 4K60p videa i slow-motion ve Full HD při 180 fps. Má i DFD ostření a jde v podstatě  o převlečený Lumix S1R.
11.11.2019, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů