www.digimanie.cz
>
>

Zhiyun Weebill-S: nový gimbal pro CSC a DSLR

Zhiyun Weebill-S: nový gimbal pro CSC a DSLR
, , aktualita
Pokud chcete mít stabilní video a nestačí vám výkony stabilizací v tělech fotoaparátů a objektivů, bude vhodné investovat do gimbalu. A právě čínská společnost Zhiyun představila nový gimbal Weebill-S, který je určen pro DSLR a CSC.
K oblíbeným
reklama
Gimbaly jsou oblíbeným příslušenstvím určeným pro plynulé natáčení videosekvencí. Pokud máte těžší fotoaparát jako DSLR nebo CSC, může přijít vhod nový gimbal Zhiyun Weebill-S. Ten podporuje nový TransMount Image Transmission Module, který dovoluje přenos 1080p30 videa na obrazovku, a to až na 3 zařízení zároveň na vzdálenost až 100 metrů. Podporována je i práce s LUT, zebrou a dalšími profesionálními video funkcemi. Ovládat a ukazovat obraz na telefonu jde pak pomocí funkce ViaTouch 2.0. Funkce 8th Instune si pak sama zváží fotoaparát a navrhne nejlepší ovládání gimbalu, čímž usnadňuje jeho kalibraci.
 
Zhiyun Weebill-S
 
Motorky mají o 300 % větší točivý moment a o 50 % rychlejší odezvu. Podporován je i elektronický zoom a zaostřování, snadný má být i přechod ze snímání seshora na zdola a naopak. Baterie má pak dle výrobce vydržet na 12 hodin provozu, maximálně by měla zvládnout až 14 hodin. Pokud jde o cenu, ta byla stanovena na 369 britských liber.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nikon prý chystá aktualizované Z6s a Z7s, mají dostat video 4K/60p Nikon prý chystá aktualizované Z6s a Z7s, mají dostat video 4K/60p
Na Internetu se objevily zákulisní informace, že by měla společnost Nikon chystat aktualizované full frame CSC fotoaparáty Z6s a Z7s. Ty mají údajně přinést 4K/60p video, vyšší výkon i napájení přes port USB-C.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Dálkoměr Pixii je tu: velké 5,5μm pixely, globální závěrka a bez paměťové karty Dálkoměr Pixii je tu: velké 5,5μm pixely, globální závěrka a bez paměťové karty
O dálkoměru Pixii se mluvilo už před dvěma lety. Nyní se novinka konečně dostává na trh. Má APS-C snímač s překvapivě nízkým rozlišením 11,1 MPx, k dispozici je i globální závěrka pro eliminaci rolling shutter efektu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Koronavir v akci: květnové prodeje DSLR proti loňsku spadly o 79 % Koronavir v akci: květnové prodeje DSLR proti loňsku spadly o 79 %
CIPA vydala čísla dodávek fotoaparátů za květen a tak obrovské meziroční propady jsme tu ještě neměli. Pouze CSC se udržela nad třetinou loňských čísel. Zrcadlovky spadly dokonce téměř na pětinu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Novomanžele při svatebním focení smetla vlna do oceánu Novomanžele při svatebním focení smetla vlna do oceánu
I svatební fotografování může být velmi nebezpečnou činností pro pózující novomanžele. Nevěstě a ženichovi z USA se vymstila nepozornost, když je při fotografování smetla vlna do oceánu. 
4.7.2020, aktualita, Kateřina Hoferková2 komentáře
Fotobanka Getty Images už licencuje i screenshoty z počítačových her Fotobanka Getty Images už licencuje i screenshoty z počítačových her

Novým druhem “fotografie” je herní fotografie, ačkoli o fotky ve skutečnosti nejde. Fotobanka Getty Images totiž oznámila, že nabízí k licencování screenshoty z počítačových her. Konkrétně půjde o snímky z počítačové hry Gran Turismo. 

3.7.2020, aktualita, Milan Šurkala