www.digimanie.cz
>
>

Zpěvačka Jennifer Hudson zažalována, na Instagram dala kradenou fotku

Zpěvačka Jennifer Hudson zažalována, na Instagram dala kradenou fotku
, , aktualita
Je zde další celebrita, která míří k soudu za to, že použila svou podobiznu na sociálních sítích, na kterou však neměla právo. Tentokrát jde o zpěvačku Jennifer Hudson. V tomto případě byl odstraněn dokonce i vodoznak.
K oblíbeným
reklama
Soudní pře s celebritami, které dávají na své sociální sítě fotografie, na něž nemají právo, zdaleka nekončí. Před pár týdny to byla Jennifer Lopez, nyní je to zpěvačka a herečka Jennifer Hudson. Její podobiznu vyfotil fotograf Fernando Ramales v budově federálního soudu na Manhattanu koncem roku 2019. 21. prosince fotografii koupil zpravodajský server a 31. prosince se tatáž fotografie objevila na Instagramu zpěvačky.
 
Jennifer Hudson
ilustrační obrázek, autor: Fuzheado / CC BY-SA, přes Wikimedia Commons
 
Ta ale fotografii nekoupila a dokonce zde byl odstraněn vodoznak fotografa, takže nebyl jasný ani zdroj fotografie (to by nicméně stejně nepomohlo). Fotograf se tak brání a žene zpěvačku a její mediální zástupce k soudu. Pokud by to vyhráli, dostali by 175 tisíc USD plus soudní výlohy. Ještě včera byl snímek dostupný na Instagramu, ale dnes už zmizel.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Laowa 9mm f/5.6 FF RL: nejširokoúhlejší rektilineární objektiv pro FF Laowa 9mm f/5.6 FF RL: nejširokoúhlejší rektilineární objektiv pro FF
Venus Optics vyrábí objektivy pod značkou Laowa a poslední novinkou je nejširokoúhlejší rektilineární objektiv pro full frame fotoaparáty. Ten má ohniskovou vzdálenost pouhých 9 mm a úhel záběru 135°.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Meike 3.5mm f/2.8 Fish-Eye přináší 220° úhel záběru Meike 3.5mm f/2.8 Fish-Eye přináší 220° úhel záběru
Společnost Meike připravila nový objektiv pro Micro Four Thirds fotoaparáty. Jde o cirkulární rybí oko, tedy s výrazným černým ohraničením okolo obrazu. Ten bude mít díky reálné ohniskové vzdálenosti 3,5 úhel záběru 220°.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fujifilm uvedl pevný objektiv GF 30mm F3.5 R WR Fujifilm uvedl pevný objektiv GF 30mm F3.5 R WR
Společnost Fujifilm dnes představila nový širokoúhlý středoformátový objektiv GF 30mm F3.5 R WR. Po přepočtu nabídne 24mm ohniskovou vzdálenost a úhel záběru 84,7°. Novinka nabídne i odolnou konstrukci.
30.6.2020, aktualita, Milan Šurkala
Pozor na scam na Instagramu ohledně porušení copyrightu, ukradne vám účet Pozor na scam na Instagramu ohledně porušení copyrightu, ukradne vám účet
Instagramem se šíří velmi nebezpečný scam. Přijde zpráva, která uživatele obviňuje z porušení copyrightu a nabídne mu obranu proti nařčení. Ta ale vede k jedinému, útočníci převezmou účet na Instagramu a mnohdy i na jiných serverech.
30.6.2020, aktualita, Milan Šurkala
Nikon míří k soudu za porušení patentů ve svých ultrazoomech Nikon míří k soudu za porušení patentů ve svých ultrazoomech
Společnost Nikon zamíří k soudu. Žene ji tam firma Digimedia Tech, LLC, podle které kompakty Nikonu porušují tři její patenty ohledně zoomování a detekce tváří. Má jít např. o Coolpix P900 nebo A1000.
29.6.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře