www.digimanie.cz
>
>

Zpěvačka Jennifer Hudson zažalována, na Instagram dala kradenou fotku

Zpěvačka Jennifer Hudson zažalována, na Instagram dala kradenou fotku
, , aktualita
Je zde další celebrita, která míří k soudu za to, že použila svou podobiznu na sociálních sítích, na kterou však neměla právo. Tentokrát jde o zpěvačku Jennifer Hudson. V tomto případě byl odstraněn dokonce i vodoznak.
K oblíbeným
reklama
Soudní pře s celebritami, které dávají na své sociální sítě fotografie, na něž nemají právo, zdaleka nekončí. Před pár týdny to byla Jennifer Lopez, nyní je to zpěvačka a herečka Jennifer Hudson. Její podobiznu vyfotil fotograf Fernando Ramales v budově federálního soudu na Manhattanu koncem roku 2019. 21. prosince fotografii koupil zpravodajský server a 31. prosince se tatáž fotografie objevila na Instagramu zpěvačky.
 
Jennifer Hudson
ilustrační obrázek, autor: Fuzheado / CC BY-SA, přes Wikimedia Commons
 
Ta ale fotografii nekoupila a dokonce zde byl odstraněn vodoznak fotografa, takže nebyl jasný ani zdroj fotografie (to by nicméně stejně nepomohlo). Fotograf se tak brání a žene zpěvačku a její mediální zástupce k soudu. Pokud by to vyhráli, dostali by 175 tisíc USD plus soudní výlohy. Ještě včera byl snímek dostupný na Instagramu, ale dnes už zmizel.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Olympus: vyšší zisk společnosti, fotoaparáty se zlepšují Olympus: vyšší zisk společnosti, fotoaparáty se zlepšují
Fiskální rok 2020 byl u společnosti Olympus poměrně povedeným. Firmě se totiž znatelně podařilo navýšit zisky a nás potěší i to, že fotografická divize snížila svou ztrátovost. Bohužel, zisky ještě pořád nepřináší.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Adobe mění svá loga, budou jednodušší a barevnější Adobe mění svá loga, budou jednodušší a barevnější
Společnost Adobe po dlouhé době mění svá loga. Chce využívat o něco teplejších odstínů, jednoduššího modernějšího designu bez rámečků a většího sjednocení log napříč nejrůznějšími platformami. 
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fotografka žaluje Microsoft kvůli ukradeným fotkám, chce 150.000 USD Fotografka žaluje Microsoft kvůli ukradeným fotkám, chce 150.000 USD
Žaloby se nevyhýbají snad nikomu včetně velkých společností. Nyní k soudu zamíří Microsoft, který měl dle žaloby zveřejnit na svých stránkách fotografie od Matilde Gattoni, které ale nezakoupil a použil je neoprávněně.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fotobanka Dreamstime zvyšuje provize o 10 %, fotografové jásají Fotobanka Dreamstime zvyšuje provize o 10 %, fotografové jásají
Je to jen pár dní, co fotobanka Shutterstock snížila provize fotografům a strhla tím obrovskou vlnu nevole. Konkurenční Dreamstime kontruje opačným krokem. Všem fotografům bez rozdílu zvýší provize o 10 %.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nikon je sotva v zisku, fotodivize je ve ztrátě a bude se propouštět Nikon je sotva v zisku, fotodivize je ve ztrátě a bude se propouštět
Společnost Nikon vydala se zpožděním zprávu o svém hospodaření za minulý rok. Není to příliš pozitivní čtení, zejména pokud se týče divize fotoaparátů. Bude se tak dále optimalizovat a hledat alternativní cesty.
30.5.2020, aktualita, Milan Šurkala21 komentářů