www.digimanie.cz
>
>

Zpěvačka Jennifer Hudson zažalována, na Instagram dala kradenou fotku

Zpěvačka Jennifer Hudson zažalována, na Instagram dala kradenou fotku
, , aktualita
Je zde další celebrita, která míří k soudu za to, že použila svou podobiznu na sociálních sítích, na kterou však neměla právo. Tentokrát jde o zpěvačku Jennifer Hudson. V tomto případě byl odstraněn dokonce i vodoznak.
K oblíbeným
reklama
Soudní pře s celebritami, které dávají na své sociální sítě fotografie, na něž nemají právo, zdaleka nekončí. Před pár týdny to byla Jennifer Lopez, nyní je to zpěvačka a herečka Jennifer Hudson. Její podobiznu vyfotil fotograf Fernando Ramales v budově federálního soudu na Manhattanu koncem roku 2019. 21. prosince fotografii koupil zpravodajský server a 31. prosince se tatáž fotografie objevila na Instagramu zpěvačky.
 
Jennifer Hudson
ilustrační obrázek, autor: Fuzheado / CC BY-SA, přes Wikimedia Commons
 
Ta ale fotografii nekoupila a dokonce zde byl odstraněn vodoznak fotografa, takže nebyl jasný ani zdroj fotografie (to by nicméně stejně nepomohlo). Fotograf se tak brání a žene zpěvačku a její mediální zástupce k soudu. Pokud by to vyhráli, dostali by 175 tisíc USD plus soudní výlohy. Ještě včera byl snímek dostupný na Instagramu, ale dnes už zmizel.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Video: Silný vítr v Austrálii vytvořil obrácené vodopády Video: Silný vítr v Austrálii vytvořil obrácené vodopády
Někdy se povede zachytit na video nebo na fotografii zajímavé úkazy, které způsobí přírodní živly. V národním parku v Austrálii před několika dny nastaly příhodné povětrnostní podmínky, aby vznikly "vodopády naopak". 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Meike uvádí levný objektiv 25mm F1.8 za pouhých $75 Meike uvádí levný objektiv 25mm F1.8 za pouhých $75
Další novinkou společnosti Meike pro CSC fotoaparáty je objektiv 25mm F1.8. Ten bude stát pouhých 75 USD. Nabídne manuální zaostřování a velmi kompaktní konstrukci s hmotností jen 170 gramů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Samyang představil 4 video objektivy se světelností F1.5 Samyang představil 4 video objektivy se světelností F1.5
Natáčení videa pomocí fotoaparátů je stále více a více populární, a tak Samyang rozšiřuje nabídku svých VDSLR objektivů optimalizovaných pro video o nové verze se světelností T1.5. Máme tu 24mm, 35mm, 50mm i 85mm varianty.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Tamron si patentoval ultrazoomy včetně extrémního 18-500mm Tamron si patentoval ultrazoomy včetně extrémního 18-500mm
Společnost Tamron podala několik patentů na nové ultrazoomové objektivy, mezi nimiž byl krátkorozsahový model 18-100mm F3.5-5.6 i doslova extrémní objektiv 18-500mm s více než 26× optickým zoomem, papírově dokonce 28násobným.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Autofokus pro manuální objektivy Leica M: adaptér Fotodiox Pro Pronto Autofokus pro manuální objektivy Leica M: adaptér Fotodiox Pro Pronto
Použití objektivů s manuálním zaostřováním může být občas poněkud nepohodlné. Proto se vymýšlí adaptéry, které by jim měli přinést funkci autofokusu. Jednou z novinek je zahájení prodeje adaptéru Fotodiox Pro Pronto pro objektivy Leica M.
Včera, aktualita, Milan Šurkala