www.digimanie.cz
>
>

Zvědavá chobotnice se přetahovala s potápěčem o GoPro kameru

Zvědavá chobotnice se přetahovala s potápěčem o GoPro kameru
, , aktualita
Fotografové a kameramani si někdy musí na své vybavení dávat pozor před příliš zvědavými a odvážnými zvířaty. O tom se přesvědčil i potápěč, jehož GoPro kamery se zmocnila chobotnice a nechtěla ji pustit. 
K oblíbeným
reklama
Chobotnice obývající vody blízko pobřeží Mandelieu-la-Napoule ve Francii projevila velkou zvědavost, když se v jejím okolí pohyboval potápěč s GoPro kamerou. Malá chobotnice se chtěla zmocnit jeho kamery, potápěč celé přetahování se o přístroj natočil a čtyřminutové video zveřejnil. 
 

Incident z 8. července je ve videu na YouTube zachycen ze dvou různých pohledů - z kamery, kterou stále drží potápěč, a z GoPro, kterého se zmocnila chobotnice. Hlavonožec se ukořistěné kamery nehodlá vzdát příliš snadno a se svou "kořistí" se snaží uniknout, takže na konci záznamu musí kameraman o své vybavení i trochu zabojovat. Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Venus Optics přichází s objektivem Laowa 14mm f/4 FF RL Zero-D Venus Optics přichází s objektivem Laowa 14mm f/4 FF RL Zero-D
Novinkou z dílen společnosti Venus Optics je nový velmi širokoúhlý objektiv Laowa 14mm f/4 FF RL Zero-D. Ten je určený pro full frame fotoaparáty, na kterých nabídne velmi široký úhel záběru až 114°.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Fotograf zachytil Měsíc, který díky mraku připomíná Saturn Fotograf zachytil Měsíc, který díky mraku připomíná Saturn
Netradiční fotografie často vzniknou jako dílo náhody a zachycují kouzlo daného okamžiku. Fotograf z Guatemaly vyfotil při výstupu na sopku Měsíc, který v tu chvíli připomínal Saturn s prstencem.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Sigma v rozhovoru pohovořila o problematickém Foveonu i o objektivech Sigma v rozhovoru pohovořila o problematickém Foveonu i o objektivech
Zástupce společnosti Sigma se v rozhovoru pro Imaging Resource rozpovídal o mnoha zajímavých skutečnostech. Mluvil např. o full frame Foveonu, náročnosti výroby objektivů i o jejich úspěších.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
GoPro Hero 9 Black: nová akční kamera nabízí 5K rozlišení a přední displej GoPro Hero 9 Black: nová akční kamera nabízí 5K rozlišení a přední displej
GoPro v tichosti představilo novou akční kameru, se kterou cílí hlavně na vloggery. Právě oni nejvíce ocení přední displej, ale zároveň se zvětšil také zadní displej. Výrobce navíc nasadil pokročilejší senzor pro natáčení 5K videí.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Fujifilm přichází s instantním fotoaparátem Instax Square SQ1 Fujifilm přichází s instantním fotoaparátem Instax Square SQ1
Fujifilm nezapomíná na poměrně populární třídu instantních fotoaparátů a uvádí nový model Instax Square SQ1. Spolu s ním byly představeny i nové filmy Instax Square Rainbow a Instax Square Monochrome.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář