www.digimanie.cz
>
>
>
>
>
>

4 chystané objektivy Tamronu budou všechny s F2.8

4 chystané objektivy Tamronu budou všechny s F2.8
, , aktualita
Před měsícem Tamron vydal teaser na čtyři připravované objektivy pro systém Sony FE, tedy full frame CSC fotoaparáty této značky. Nyní prosáklo na veřejnost, o které modely půjde a všechny mají mít světelnost F2.8.
K oblíbeným
reklama
Je tomu zhruba měsíc, kdy společnost Tamron uvolnila teaser na čtyři připravované objektivy. Viděli jsme zde siluety, které vypadaly jako jeden telezoom a pak tři pevné objektivy spíše s kratšími ohniskovými vzdálenostmi. Podle posledního úniku to vypadá, že se tak i skutečně stane. U telezoomu jsme předpokládali 70-200mm F2.8, nicméně uniklé informace hovoří o trochu kratším rozsahu 70-180mm F2.8.
 
 
Zatímco taková světelnost je pro zoomovací objektiv velmi slušná, méně nadšení pramení z toho, že by ji měly mít i všechny ostatní pevné objektivy. Na druhou stranu by s tím mohly přijií kompaktní rozměry (objektivy nevypadají příliš obrovsky), nižší hmotnost a především atraktivní cena. Hovoří se o tom, že tyto tři objektivy mají být 20mm F2.8, 24mm F2.8 a 35mm F2.8. Jaká bude skutečnost, to se dozvíme už zanedlouho, představit se mají v tomto říjnu.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Olympus uvádí malý OM-D E-M5 Mark III s 20MPx čipem Olympus uvádí malý OM-D E-M5 Mark III s 20MPx čipem
Olympus dnes představil nový fotoaparát OM-D E-M5 Mark III, který má přinášet některé z technologií E-M1 Mark II v mnohem menším těle. Má tak 20MPx senzor, vylepšený fázový systém AF s citlivostí od -6 EV a další detaily.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Doporučené fotoaparáty: říjen 2019 Doporučené fotoaparáty: říjen 2019
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Včera, návod, Milan Šurkala55 komentářů
Nikon prozradil chystané objektivy pro Z-Mount Nikon prozradil chystané objektivy pro Z-Mount
Nikon nás pravidelně informuje o připravovaných objektivech pro svůj nový Z-Mount a nyní už víme plány až do roku 2021. Dostane se na pevná světelná skla, zoomy, ultrazoomy a dokonce i pancake objektivy.
15.10.2019, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
Canon uvedl IVY REC, malý fotoaparát ve formě klíčenky Canon uvedl IVY REC, malý fotoaparát ve formě klíčenky
Na začátku léta oznámila společnost Canon svůj nový fotoaparát IVY REC, který má tvar a velikost typickou spíše pro USB klíčenky. Karabina pro připnutí fotoaparátu pak může sloužit i jako průhledový hledáček.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Fotoaparáty v Apple iPhone 11 Pro (Max) stojí $73,5 Fotoaparáty v Apple iPhone 11 Pro (Max) stojí $73,5
Server TechInsights rozebral 512GB smartphone Apple iPhone 11 Pro Max, aby zjistil, kolik vlastně stojí součástky do něj. Hodnotu spojenou s focením vyčíslil na $73,5 a jde tak o nejdražší položku.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář