www.digimanie.cz
>
>
>
>
>
>

4 chystané objektivy Tamronu budou všechny s F2.8

4 chystané objektivy Tamronu budou všechny s F2.8
, , aktualita
Před měsícem Tamron vydal teaser na čtyři připravované objektivy pro systém Sony FE, tedy full frame CSC fotoaparáty této značky. Nyní prosáklo na veřejnost, o které modely půjde a všechny mají mít světelnost F2.8.
K oblíbeným
reklama
Je tomu zhruba měsíc, kdy společnost Tamron uvolnila teaser na čtyři připravované objektivy. Viděli jsme zde siluety, které vypadaly jako jeden telezoom a pak tři pevné objektivy spíše s kratšími ohniskovými vzdálenostmi. Podle posledního úniku to vypadá, že se tak i skutečně stane. U telezoomu jsme předpokládali 70-200mm F2.8, nicméně uniklé informace hovoří o trochu kratším rozsahu 70-180mm F2.8.
 
 
Zatímco taková světelnost je pro zoomovací objektiv velmi slušná, méně nadšení pramení z toho, že by ji měly mít i všechny ostatní pevné objektivy. Na druhou stranu by s tím mohly přijií kompaktní rozměry (objektivy nevypadají příliš obrovsky), nižší hmotnost a především atraktivní cena. Hovoří se o tom, že tyto tři objektivy mají být 20mm F2.8, 24mm F2.8 a 35mm F2.8. Jaká bude skutečnost, to se dozvíme už zanedlouho, představit se mají v tomto říjnu.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Canon údajně chystá 75MPx full frame EOS Rs Canon údajně chystá 75MPx full frame EOS Rs
Internetem začínají opět kolovat zprávy o novém připravovaném full frame fotoaparátu řady EOS R. Proslýchá se, že by mělo jít o model EOS Rs a rozlišení jeho senzoru má dosahovat vysokých 75 MPx.
5.12.2019, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Režisér Johna Wicka natočil reklamu pomocí Apple iPhone 11 Pro Režisér Johna Wicka natočil reklamu pomocí Apple iPhone 11 Pro
Režisér David Leitch, který stojí za filmy jako John Wick, Deadpool 2 nebo Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw, natočil také reklamu na Apple iPhone 11 Pro. A pro video sněhové bitvy použil právě tyto telefony.
4.12.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Fotograf fotí portréty ohrožených druhů ptáků i v ateliéru Fotograf fotí portréty ohrožených druhů ptáků i v ateliéru
Britský fotograf chce svou tvorbou upozornit na alarmující počty některých ohrožených druhů ptáků. Cestuje po světě a vyhledává zajímavá zvířata, kterým fotografuje profesionální portréty, jež podtrhují jejich rozmanitost. 
4.12.2019, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Youtuber rozběhal DOOM na 21 let starém kompaktu od Kodaku Youtuber rozběhal DOOM na 21 let starém kompaktu od Kodaku
Youtuber z LazyGamesReviews si trochu pohrál s 21 let starým kompaktem Kodak DC260 a poněvadž jde v podstatě o ořezaný počítač s procesorem IBM, jehož architekturu používal i Apple PowerMac, dokázal na něm rozběhat střílečku DOOM z 90. let.
3.12.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Zimní slevy: Nikon zlevňuje až o 10000 Kč Zimní slevy: Nikon zlevňuje až o 10000 Kč
Také společnost Nikon si připravila na závěr roku prodejní akci v podobě slev. V jejím případě se týká CSC fotoaparátů, digitálních zrcadlovek, vybraných kompaktů a pochopitelně i spousty objektivů pro DSLR.
2.12.2019, aktualita, Milan Šurkala