www.digimanie.cz
>
>
>
>
>
>

4 chystané objektivy Tamronu budou všechny s F2.8

4 chystané objektivy Tamronu budou všechny s F2.8
, , aktualita
Před měsícem Tamron vydal teaser na čtyři připravované objektivy pro systém Sony FE, tedy full frame CSC fotoaparáty této značky. Nyní prosáklo na veřejnost, o které modely půjde a všechny mají mít světelnost F2.8.
K oblíbeným
reklama
Je tomu zhruba měsíc, kdy společnost Tamron uvolnila teaser na čtyři připravované objektivy. Viděli jsme zde siluety, které vypadaly jako jeden telezoom a pak tři pevné objektivy spíše s kratšími ohniskovými vzdálenostmi. Podle posledního úniku to vypadá, že se tak i skutečně stane. U telezoomu jsme předpokládali 70-200mm F2.8, nicméně uniklé informace hovoří o trochu kratším rozsahu 70-180mm F2.8.
 
 
Zatímco taková světelnost je pro zoomovací objektiv velmi slušná, méně nadšení pramení z toho, že by ji měly mít i všechny ostatní pevné objektivy. Na druhou stranu by s tím mohly přijií kompaktní rozměry (objektivy nevypadají příliš obrovsky), nižší hmotnost a především atraktivní cena. Hovoří se o tom, že tyto tři objektivy mají být 20mm F2.8, 24mm F2.8 a 35mm F2.8. Jaká bude skutečnost, to se dozvíme už zanedlouho, představit se mají v tomto říjnu.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Zvědavá chobotnice se přetahovala s potápěčem o GoPro kameru Zvědavá chobotnice se přetahovala s potápěčem o GoPro kameru
Fotografové a kameramani si někdy musí na své vybavení dávat pozor před příliš zvědavými a odvážnými zvířaty. O tom se přesvědčil i potápěč, jehož GoPro kamery se zmocnila chobotnice a nechtěla ji pustit. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Cloudová služba image.canon dočasně odstavena, mizely z ní fotky Cloudová služba image.canon dočasně odstavena, mizely z ní fotky
Cloudová služba image.canon zaznamanela nepříjemný problém. Zjistilo se, že z ní mizely fotografie, které měly být stále uloženy, a tak se společnost Canon rozhodla tuto službu dočasně odstavit.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Canon USA oficiálně popřel odložení prodejů EOS R5 Canon USA oficiálně popřel odložení prodejů EOS R5
Canon EOS R5 vzbuzuje překvapivé emoce, ale kupodivu ne tam a ne takové, jaké bychom  čekali. Také se objevila zákulisní informace, které ale Canon popřel. Ta se týkala toho, že fotoaparát bude svoláván a zamíří do prodeje až v listopadu.
2.8.2020, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Pan Miyazaki uvádí objektiv MS Optics Elnomaxim 55mm F1.2 Pan Miyazaki uvádí objektiv MS Optics Elnomaxim 55mm F1.2
Pan Miyazaki z Japonska má malou firmičku, kde ručně navrhuje a vyrábí zajímavé objektivy. Jeho poslední novinkou je objektiv Elnomaxim 55mm F1.2. Ten nabídne vynikající světelnost pro bajonet Leica M.
2.8.2020, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
Fotograf zachytil duhu v křídlech kolibříků Fotograf zachytil duhu v křídlech kolibříků
Příroda skrývá mnoho nádherných motivů, které stojí za to zachytit čočkou objektivu. Krásu kolibříků se snaží ztvárnit na netradičních snímcích australský fotograf, který dává důraz na duhu v křídlech těchto ptáků.
30.7.2020, aktualita, Kateřina Hoferková