www.digimanie.cz
>
>
>
>

Teaser Tamronu ukazuje 4 nové objektivy pro Sony FE

Teaser Tamronu ukazuje 4 nové objektivy pro Sony FE
, , aktualita
Tamron zveřejnil nový teaser, ve kterém láká na "velké" věci. Hodlá totiž představit hned 4 nové objektivy pro CSC fotoaparáty. Má jít o modely pro velmi populární full frame systém od společnosti Sony.
K oblíbeným
reklama
Společnost Tamron postupně uvádí objektivy nejen pro digitální zrcadlovky, ale chystá i modely pro CSC fotoaparáty. Majitelé těchto fotoaparátů od Sony (a zvláště full frame modelů) mohou už dnes využívat např. služeb objektivu 28-75mm F2.8 RXD a nově také 17-28mm F2.8 RXD. Vypadá to však, že jen u těchto objektivů nezůstane. Poslední zveřejněný teaser totiž napovídá, že se objeví další 4 nové objektivy.
 
 
Jeden z nich vypadá být nějakým světelným zoomem. Dalo by se předpokládat, že by mohlo jít o 70-200mm F2.8 RXD, aby doplnil předchozí dvojici a vytvořil tak trojici zoomovacích světelných objektivů s F2,8 pokrývajících ohniskové vzdálenosti od 17 až do 200 mm. To jsou pochopitelně ale jen domněnky. Dále na snímku vidíme i tři menší objektivy. Zde to pravděpodobně vypadá na tři pevná skla. Chytřejší ale budeme, až Tamron tyto nové objektivy představí, což se patrně stane v průběhu října. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Fotograf má problém se zákonem. Fotil Golden Gate Bridge z nepovoleného místa Fotograf má problém se zákonem. Fotil Golden Gate Bridge z nepovoleného místa
Fotograf Bruce Getty má problém se zákonem kvůli svým fotkám slavného mostu Golden Gate. Jeho snímky totiž pochází z nepovolených míst, kam není dovolen přístup. Není to navíc poprvé, co se tu pohyboval.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Cosina představila extrémně světelný Voigtländer Nokton 60mm f/0,95 Cosina představila extrémně světelný Voigtländer Nokton 60mm f/0,95
Společnost Cosina představuje svůj nový objektiv Nokton pro Micro Four Thirds systém s extrémně dobrou světelností F0,95. Nabídne 60mm reálnou ohniskovou vzdálenost, tedy 120 mm po přepočtu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Sony má přes 49 % trhu se snímacími čipy Sony má přes 49 % trhu se snímacími čipy
Už dávno víme, že je Sony lídrem v oblasti výroby obrazových senzorů. Firma Techno Systems Research (TSR) nám nyní řekla i to, jaký má náskok. Její zastoupení má dle výzkumu dosahovat 49,1 %.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Olympus uvedl firmwary pro E-M1X, E-M II a E-M5 III Olympus uvedl firmwary pro E-M1X, E-M II a E-M5 III
Olympus přichází s novými firmwary pro své high-endové fotoaparáty OM-D E-M1X, E-M1 Mark II a E-M5 Mark III. Ty např. rozšiřují podporu focus stackingu a zlepšují také možnosti nastavení přepínání EVF.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Doporučené fotoaparáty: únor 2020 Doporučené fotoaparáty: únor 2020
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Dnes, článek, Milan Šurkala35 komentářů