www.digimanie.cz
>
>
>
>

Teaser Tamronu ukazuje 4 nové objektivy pro Sony FE

Teaser Tamronu ukazuje 4 nové objektivy pro Sony FE
, , aktualita
Tamron zveřejnil nový teaser, ve kterém láká na "velké" věci. Hodlá totiž představit hned 4 nové objektivy pro CSC fotoaparáty. Má jít o modely pro velmi populární full frame systém od společnosti Sony.
K oblíbeným
reklama
Společnost Tamron postupně uvádí objektivy nejen pro digitální zrcadlovky, ale chystá i modely pro CSC fotoaparáty. Majitelé těchto fotoaparátů od Sony (a zvláště full frame modelů) mohou už dnes využívat např. služeb objektivu 28-75mm F2.8 RXD a nově také 17-28mm F2.8 RXD. Vypadá to však, že jen u těchto objektivů nezůstane. Poslední zveřejněný teaser totiž napovídá, že se objeví další 4 nové objektivy.
 
 
Jeden z nich vypadá být nějakým světelným zoomem. Dalo by se předpokládat, že by mohlo jít o 70-200mm F2.8 RXD, aby doplnil předchozí dvojici a vytvořil tak trojici zoomovacích světelných objektivů s F2,8 pokrývajících ohniskové vzdálenosti od 17 až do 200 mm. To jsou pochopitelně ale jen domněnky. Dále na snímku vidíme i tři menší objektivy. Zde to pravděpodobně vypadá na tři pevná skla. Chytřejší ale budeme, až Tamron tyto nové objektivy představí, což se patrně stane v průběhu října. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Apple si chce zaregistrovat slovo "slofie" Apple si chce zaregistrovat slovo "slofie"
Spolu s novými smartphony Apple iPhone 11 byl představen koncept slofie. Jde vlastně o slow-motion selfie video, které je umožněno 120fps záznamem přední kamerky. Apple si chce nyní toto slovo zaregistrovat jako trademark.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Na Photokině 2020 nebude Nikon, Leica ani Olympus Na Photokině 2020 nebude Nikon, Leica ani Olympus
Tradiční veletrh s fotoaparáty a fotografickou technikou Photokina, bude v příštím roce 2020 poznamenán překvapivými absencemi. Svou neúčast už potvrdila společnost Leica, Nikon a také i Olympus.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
SLR Magic představuje levné cine objektivy pro MFT SLR Magic představuje levné cine objektivy pro MFT
Společnost SLR Magic si pro kameramany s Micro Four Thirds systémem připravila dvojici nových video objektivů (tzv. cine) řady MicroPrime. Jde o světelná skla MicroPrime 21mm T1.6 a 50mm T1.4.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Doporučené fotoaparáty: září 2019 Doporučené fotoaparáty: září 2019
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Včera, návod, Milan Šurkala54 komentářů
Zoner Photo Studio X v podzimní aktualizaci: nejen lepší správa barev Zoner Photo Studio X v podzimní aktualizaci: nejen lepší správa barev
Dnes byla vydána další pravidelná aktualizace oblíbeného Zoner Photo Studia X. Přináší např. kompletně přepracovanou správu barev, kombinovatelné presety pro export, rychlé náhledy i nové koláže a kalendáře.
17.9.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře