Výrobce:

ACD Systems

Odkaz na stránky výrobce: http://www.acdsystems.com
Články o výrobci ACD Systems | Zobrazit jen články a recenze
ACDSee Complete Pack za výhodnou cenu do 16. února

ACDSee Complete Pack za výhodnou cenu do 16. února

Pokud jste uvažovali o koupi aplikací ACDSee, zbystřete. Do 16. února včetně (17. února 7:00 v ČR) je možné zakoupit balík mnoha aplikací ACDSee za opravdu výrazně zvýhodněnou cenu. Má to však i jeden háček pro profesionály.
15.2.2015, aktualita, Milan Šurkala
ACDSee Ultimate 8 přichází s podporou vrstev

ACDSee Ultimate 8 přichází s podporou vrstev

Nový program ACDSee Ultimate 8 kombinuje editační schopnosti svých levnější verzí včetně katalogizace a správy snímků s novými funkcemi. Přidává tolik očekávanou práci s vrstvami. Samozřejmostí bude i akcelerace výpočtů pomocí GPU.
15.12.2014, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
ACDSee for iPhone, oblíbený program nyní i pro iPhone

ACDSee for iPhone, oblíbený program nyní i pro iPhone

ACD Systems nyní uvádí aplikaci ACDSee i pro smartphony Apple iPhone. Aplikace nabídne např. plně manuální kontrolu nad expozicí i ostřením a soustředí se také na fotografování dnes velmi populárních selfie.
25.11.2014, aktualita, Milan Šurkala
ACD Systems uvádí ACDSee 18 a ACDSee Pro 8

ACD Systems uvádí ACDSee 18 a ACDSee Pro 8

Nové grafické programy představilo poslední dobou několik společností a přidává se i ACD Systems se svými programy ACDSee 18 a ACDSee Pro 8. Přidány byly rychlé náhledy nebo rychlé úpravy expozice snímků.
30.9.2014, aktualita, Milan Šurkala
ACD Systems uvádí ACDSee 16

ACD Systems uvádí ACDSee 16

Společnost ACD Systems uvedla další verzi svého programu ACDSee, tentokrát verzi s pořadovým číslem 16. Ta přináší např. snazší upload na Facebook, reverzní vkládání GPS souřadnic a mnoho dalšího.
6.6.2013, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
ACD System uvádí ACDSee Pro 5 a ACDSee 14

ACD System uvádí ACDSee Pro 5 a ACDSee 14

Kdysi velmi populární prohlížeč fotografií je nyní už ve 14. verzi a profesionální varianta pak již dostal číslovku pět. Program dostal nové možnosti editace snímků s přidanými efekty, práci s geotaggingem nebo metadaty JPEG souborů.
30.9.2011, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
ACDSee Pro 3 nyní v plné verzi

ACDSee Pro 3 nyní v plné verzi

Po dlouhém betatestování oblíbeného software ACDSee pro 3 pro správu fotografií i jejich editaci byla vydána plná verze. Vývojáři oceňují pomoc všech zúčastněných betatesterů, zákazníci vlastnící starší verze pak mají na nákup nové verze Pro 3 výraznou slevu.
1.10.2009, Aktualita, Milan Šurkala
ACDSee Photo Editor 2008: větší rychlost a podpora alb

ACDSee Photo Editor 2008: větší rychlost a podpora alb

Společnost ACD Systems představila novou verzi známého programu pro editaci a prohlížení fotografií. Verze 2008 přináší řadu vylepšení týkajících se organizace a úpravy snímků, pro majitele starší verze je připraven program za nižší cenu.
16.6.2008, aktualita, Pavel Bureš

ACDSee 10 Photo Manager je na světě

Společnost ACD Systems představila novou verzi populární aplikace pro správu a úpravu fotografií. Novinek v jubilejní verzi je plno, přibyla např. provázanost s Flickerem a Smugmugem, tedy službami pro sdílení fotografií. V ACDSee tak můžete...
4.10.2007, aktualita, Pavel Bureš
ACD Systems přináší novou verzi ACDSee Pro 2

ACD Systems přináší novou verzi ACDSee Pro 2

Společnost ACD Systems nedávno vypustila do světa novou verzi ACDSee Pro 2, která přináší především nový způsob zpracování obrazových dat ve formátu RAW. Ten byl prý testován více než 2500 profesionálních fotografů.
18.9.2007, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Nové verze software od ACDSee

Nové verze software od ACDSee

Společnost ACD Systems oznámila, že aktualizovala své dva vlajkové produkty, ACDSee 8 Photo Manager i ACDSee Pro Photo Manager. Upgrady jsou samozřejmě registrovaným uživatelům k dispozici zdarma na stránkách firmy.
5.5.2006, aktualita, Petr Hájek1 komentář
ACDSee představuje ACDSee 8 Photo Manager

ACDSee představuje ACDSee 8 Photo Manager

Společnost ACD Systems oficiálně představila další verzi programu ACDSee Photo Manager pro práci s fotografiemi, tentokrát již s pořadovým číslem 8. Pojďme se společně podívat, co přináší nového.
9.9.2005, aktualita, Petr Hájek1 komentář
Nový update pro ACDSee 7

Nový update pro ACDSee 7

Update pro populární program ACDSee s označením Build 61 je možné stáhnout zdarma na stránkách výrobce. Novinkou je podpora automatické rotace obrázků tak, jak byly pořízeny (což bude fungovat jen s fotoaparáty vybavenými patřičným senzorem).
10.12.2004, aktualita, Petr Svoboda
ACDSee ve verzi 7

ACDSee ve verzi 7

Program ACDSee, který slouží pro správu, tisk a základní úpravy fotografií, je velmi populární i u nás, především pro svou rychlost. Nyní je k dispozici verze s pořadovým číslem 7. Co přináší?
7.10.2004, aktualita, Petr Svoboda2 komentáře

ACDSee 6.03 update

Máte -li sympatie k prohlížeči ACDSee, nejspíše jste byli zklamáni jeho nejnovější verzí, jež působí poněkud neohrabaným dojmem s mouchami. Ti z vás, kteří jste touto verzí nebyli zrovna ohromeni, určitě rádi uslyší, že ACDSee Systems vypustil update
15.3.2004, aktualita, Jan Bytešník