www.digimanie.cz
>
>
>

ACDSee for iPhone, oblíbený program nyní i pro iPhone

ACDSee for iPhone, oblíbený program nyní i pro iPhone
, , aktualita
ACD Systems nyní uvádí aplikaci ACDSee i pro smartphony Apple iPhone. Aplikace nabídne např. plně manuální kontrolu nad expozicí i ostřením a soustředí se také na fotografování dnes velmi populárních selfie.
K oblíbeným
reklama
Společnost ACD Systems je známá aplikací ACDSee, která je tu s námi již mnoho let. Nyní přichází ACDSee i do mobilní sféry a můžete si stáhnout aplikaci ACDSee for iPhone pro mobilní telefony Apple iPhone. Vyžaduje operační systém Apple iOS 8.1, případně novější verze. Kompatibilní je s modely iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5C, iPod Touch 5. generace a samozřejmě nejnovější verze iPhone 6 a iPhone 6 Plus.


Apple for iPhone


Aplikace se skládá ze tří modulů, Camera pro focení, Edit pro editaci snímků a Collage pro tvorbu koláží. Modul Camera nabídne vedle standardního automatického režimu také možnost manuálního nastavení expozičního času, korekci expozice, expoziční bracketing, možnost použít jako spoušť celou plochu displeje, ostřit dotykem, je zde i manuální zaostřování, elektronická vodováha, mnoho barevných filtrů, HDR Fusion (HDR s možností manuálních zásahů) a Flash Fusion (vyfotí dva snímky, s bleskem a bez a sloučením vytvoří přirozenější snímek).

Můžete manuálně volit barevnou teplotu pro správné vyvážení bílé, upravovat kontrast, jas, saturaci barev a další detaily, zamknout expozici a vyvážení bílé, automatický ořez snímků na formáty 1:1, 4:3, 3:2 a 16:9, je tu i 6× digitální zoom, natáčení videa a stabilizace, která vyfotí snímek až tehdy, kdy detekuje absenci pohybu smartphonu. Samozřejmostí je i focení selfie fotografií s funkcí vyhlazování pokožky.

Modul Edit nabídne rozsáhlou editaci snímků. Je tedy možné vytahovat stíny a stahovat jasy, upravovat vyvážení bílé, jas, kontrast, saturaci barev, ostrost, přidat vinětaci, rozostření okolí, různé rámečky, nálepky a spoustu dalších efektů. V balíčku Pro Pack jsou navíc i pokročilejší funkce pro ovládání jasu a tónů Light EQ, Tone EQ, Color EQ, modul odšumování i lepší úpravy jasů a světel. Aplikace ACDSee for iPhone je k dispozici na App Store za $1,99, rozšiřující balíček Pro Pack pak vyjde na $4,99.

Zdroj: mobile.acdsee.com
Nejnovější články
Sony A7R IV dostává 61MPx FF čip s 15EV DR Sony A7R IV dostává 61MPx FF čip s 15EV DR
Sony dnes představilo nový full frame fotoaparát A7R IV (ILCE-7RM4), který přináší zbrusu nový full frame čip se 61MPx rozlišením. Slibuje také nadprůměrný 15EV dynamický rozsah a vylepšené hybridní zaostřování.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
I'm Back MF: levná digitální stěna pro středoformát s 1/2,33" čipem I'm Back MF: levná digitální stěna pro středoformát s 1/2,33" čipem
Na Kickstarteru se objevila vskutku netradiční koncepce digitální stěny pro středoformáty s vysokou kompatibilitou s různými systémy. Ta bude stát jen pár set dolarů, cenou za to ale bude jen maličký 1/2,33" CMOS snímač.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Canon PowerShot SX740 HS: bytelný univerzál Canon PowerShot SX740 HS: bytelný univerzál
V dnešní recenzi se podíváme na zoubek kapesnímu ultrazoomu Canon PowerShot SX740 HS. Ten nabídne velkorysý 40× optický zoom, podporu 4K videosekvencí i možnost manuálního ovládání expozice.
15.7.2019, recenze, Milan Šurkala25 komentářů
Laowa 15mm F2 a 10-18mm i pro Nikon Z a Canon RF Laowa 15mm F2 a 10-18mm i pro Nikon Z a Canon RF
Venus Optics má už poměrně širokou nabídku objektivů a nyní oznamuje další dvě "novinky". Jde sice už o známé objektivy 15mm F2 Zero-D a 10-18mm F4.5-5.6, ty ale budou nově dostupné i pro Nikon Z a 15mm verze i pro Canon RF.
14.7.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Sony uvedlo USB hub MRW-S3 a nové SDXC karty Tough Sony uvedlo USB hub MRW-S3 a nové SDXC karty Tough
Sony přichází s novými produkty pro rychlejší workflow při zpracovávání fotografií. Jednak je to Multifunction USB Hub MRW-S3 schopný dosahovat rychlosti až 1000 MB/s, jednak nové karty SDXC Tough.
13.7.2019, aktualita, Milan Šurkala