www.digimanie.cz
>
>
>

ACD Systems uvádí ACDSee 18 a ACDSee Pro 8

ACD Systems uvádí ACDSee 18 a ACDSee Pro 8
, , aktualita
Nové grafické programy představilo poslední dobou několik společností a přidává se i ACD Systems se svými programy ACDSee 18 a ACDSee Pro 8. Přidány byly rychlé náhledy nebo rychlé úpravy expozice snímků.
K oblíbeným
reklama
V poslední době se objevilo několik nových verzí grafických programů. Zoner přišel s Photo Studiem 17, Adobe pak s Photoshopem Elements 13. Nyní se přidává ACD Systems s ACDSee 18 a ACDSee Pro 8. Aplikace jsou určeny nejen pro úpravu, ale i správu fotografií. Novinkami u obou verzí je např. funkce PicaView, která přináší náhledy snímků přes kontextové menu operačního systému, aniž by bylo nutné otevírat snímky v aplikaci. 1-Step EQ umožňuje snadnou automatickou úpravu expozice. Smart Indexer slouží k indexování katalogu tehdy, když počítač není využíván a nekrade tak výkon, když je potřeba.


ACDSee Pro 8 logo


SeeDrive představuje systém snadného přístupu k online snímkům. Auto EQ je další technologie automatického vyvážení jasů. Auto Lens View zobrazuje náhledy efektů, které lze aplikovat. V ACD Systems zapracovali na uživatelském rozhraní, které více odpovídá operačnímu systému Windows. Najdete tu nové efekty, snazší práci v navigátoru a přechod k editaci, podporovány jsou i nejnovější RAWy. Pokročilejší verze ACDSee Pro 8 přináší funkci Pixel Targeting, která umožňuje editovat jen určité barevné kanály a tóny. Novinkou je možnost barevné výplně a zobrazení historie jednotlivých úprav.

ACDSee 8 bude stát $79, upgrade z předchozí verze pak bude za $39. ACDSee Pro 8 bude k dispozici za $199, upgrade bude ale velmi výhodný za $59. Novinkou je i předplatné. Základem je cloudové úložiště bez aplikací, 20GB kapacita za $39 ročně, 40GB pak za $59 a 100GB za $129. ACDSee Pro 8 pak včetně ACDSee 18, Mac Pro 3, Photo Editor 6, Video Converter Pro 4, aktualizací a případného zálohovacího CD vyjde na $79 ročně. S 20GB cloudovým úložištěm cena vzroste na $109, se 40 GB na $129 a se 100GB kapacitou je pak za $199 ročně. Více informací lze sehnat na www.365.acdsee.com.

Zdroj: www.dpreview.com
Nejnovější články
Canon umožní zrušení aretace prstence Control Ring u RF objektivů Canon umožní zrušení aretace prstence Control Ring u RF objektivů

Nové objektivy Canon řady RF pro full frame CSC fotoaparáty mají navíc jeden prstenec zvaný Control Ring. Ten umožňuje např. změnu ISO citlivosti nebo jiných parametrů. Za příplatek vás Canon zbaví aretovaných poloh, což se hodí např. pro video.

Včera, aktualita, Milan Šurkala
Limitovaná edice Leica M Monochrom Drifter Lennyho Kravitze Limitovaná edice Leica M Monochrom Drifter Lennyho Kravitze
Lenny Kravitz je nejen hudebník, ale velmi rád i fotografuje, má rád fotoaparáty Leica a černobílé snímky. Není divu, že ve spolupráci s ním uvádí Leica už druhou limitovanou edici některého svého fotoaparátu.
25.5.2019, aktualita, Milan Šurkala
Lomography uvedlo objektiv Petzval 55mm f/1.7 s tvarovanými clonami Lomography uvedlo objektiv Petzval 55mm f/1.7 s tvarovanými clonami

V nabídce společnosti Lomography se po šesti letech vývoje objevuje nový pevný objektiv Petzval 55mm f/1.7 Mk II. Ten se vyznačuje nastavitelným bokehem díky různě tvarovaným otvorům clony.

24.5.2019, aktualita, Milan Šurkala
Fujifilm GFX 100: nový středoformát se 102 MPx Fujifilm GFX 100: nový středoformát se 102 MPx
Společnost Fujifilm představila nový středoformátový fotoaparát GFX 100, který už podle svého názvu zaujme jednou svou vlastností. Velmi vysokým rozlišením 102 MPx. Dále tu najdeme např. podporu 4K videa.
24.5.2019, aktualita, Milan Šurkala17 komentářů
Odolný Olympus Tough TG-6 vylepšuje focení pod vodou Odolný Olympus Tough TG-6 vylepšuje focení pod vodou
Společnost Olympus představila novou generaci outdoorového kompaktu Tough TG-6. Ten proti svému předchůdci přichází s vylepšenými režimy pro focení makra a pod vodou. I nadále má objektiv se světelností F2,0.
23.5.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře