www.digimanie.cz
>
>
>

ACD Systems uvádí ACDSee 18 a ACDSee Pro 8

ACD Systems uvádí ACDSee 18 a ACDSee Pro 8
, , aktualita
Nové grafické programy představilo poslední dobou několik společností a přidává se i ACD Systems se svými programy ACDSee 18 a ACDSee Pro 8. Přidány byly rychlé náhledy nebo rychlé úpravy expozice snímků.
K oblíbeným
reklama
V poslední době se objevilo několik nových verzí grafických programů. Zoner přišel s Photo Studiem 17, Adobe pak s Photoshopem Elements 13. Nyní se přidává ACD Systems s ACDSee 18 a ACDSee Pro 8. Aplikace jsou určeny nejen pro úpravu, ale i správu fotografií. Novinkami u obou verzí je např. funkce PicaView, která přináší náhledy snímků přes kontextové menu operačního systému, aniž by bylo nutné otevírat snímky v aplikaci. 1-Step EQ umožňuje snadnou automatickou úpravu expozice. Smart Indexer slouží k indexování katalogu tehdy, když počítač není využíván a nekrade tak výkon, když je potřeba.


ACDSee Pro 8 logo


SeeDrive představuje systém snadného přístupu k online snímkům. Auto EQ je další technologie automatického vyvážení jasů. Auto Lens View zobrazuje náhledy efektů, které lze aplikovat. V ACD Systems zapracovali na uživatelském rozhraní, které více odpovídá operačnímu systému Windows. Najdete tu nové efekty, snazší práci v navigátoru a přechod k editaci, podporovány jsou i nejnovější RAWy. Pokročilejší verze ACDSee Pro 8 přináší funkci Pixel Targeting, která umožňuje editovat jen určité barevné kanály a tóny. Novinkou je možnost barevné výplně a zobrazení historie jednotlivých úprav.

ACDSee 8 bude stát $79, upgrade z předchozí verze pak bude za $39. ACDSee Pro 8 bude k dispozici za $199, upgrade bude ale velmi výhodný za $59. Novinkou je i předplatné. Základem je cloudové úložiště bez aplikací, 20GB kapacita za $39 ročně, 40GB pak za $59 a 100GB za $129. ACDSee Pro 8 pak včetně ACDSee 18, Mac Pro 3, Photo Editor 6, Video Converter Pro 4, aktualizací a případného zálohovacího CD vyjde na $79 ročně. S 20GB cloudovým úložištěm cena vzroste na $109, se 40 GB na $129 a se 100GB kapacitou je pak za $199 ročně. Více informací lze sehnat na www.365.acdsee.com.

Zdroj: www.dpreview.com
reklama
Nejnovější články
Muž zapálil dům, aby se v něm mohl akčně vyfotit a natočit Muž zapálil dům, aby se v něm mohl akčně vyfotit a natočit
Někteří lidé to nemají v hlavě moc v pořádku. Jedním z nich je u muž, který v Utahu podpálil opuštěný dům, aby si přitom mohl udělat zajímavé fotky a videa. Navíc to nebyl jeho první prohřešek před zákonem.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Cosina uvedla vysoce světelný Nokton 35mm F1,2 Aspherical III VM Cosina uvedla vysoce světelný Nokton 35mm F1,2 Aspherical III VM
Další velmi světelnou novinkou, kterou uvedla společnost Cosina v těchto dnech, je objektiv Nokton 35mm F1.2 Aspherical III VM. Jak už napovídá jeho název, je určen pro M-Mount, tedy např. dálkoměry Leica M.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
OmniVision OV64C: nový 64MPx 1/1,7" čip s podporou 8K videa OmniVision OV64C: nový 64MPx 1/1,7" čip s podporou 8K videa
Na trh snímačů pro mobilní telefony putuje nový model OmniVision OV64C. Nabídne velkou  úhlopříčku typu 1/1,7" a vysoké 64MPx rozlišení. Zvládne např. natáčet i 8K videosekvence nebo HDR záznam.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Ostuda reality show The Bachelor: naprosto amatérské retuše bikin Ostuda reality show The Bachelor: naprosto amatérské retuše bikin
Někdy je opravdu s podivem, co vše může být považováno za nekorektní. Seznamovací soutěž a reality show The Bachelor teď čelí posměškům za retušování bikin, které byly provedeny opravdu amatérským způsobem.
21.2.2020, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Nikony Z6, Z7 a Z50 dostaly nové firmwary se spoustou nových funkcí Nikony Z6, Z7 a Z50 dostaly nové firmwary se spoustou nových funkcí
Společnost Nikon významně inovovala své aktuální CSC fotoaparáty Nikon Z6, Z7 a Z50. Dostaly nové firmwary, u Z6 a Z7 s mnoha novými funkcemi. Zapracovalo se na možnostech nastavení autofokusu i na chybách.
21.2.2020, aktualita, Milan Šurkala