www.digimanie.cz
>
>
>

ACDSee Ultimate 8 přichází s podporou vrstev

ACDSee Ultimate 8 přichází s podporou vrstev
, , aktualita
Nový program ACDSee Ultimate 8 kombinuje editační schopnosti svých levnější verzí včetně katalogizace a správy snímků s novými funkcemi. Přidává tolik očekávanou práci s vrstvami. Samozřejmostí bude i akcelerace výpočtů pomocí GPU.
K oblíbeným
reklama
Nové ACDSee Ultimate 8 navazuje na v září představené verze ACDSee 18 a ACDSee Pro 8. Přináší tedy jejich editační možnosti, nezapomnělo se ani na možnosti správy fotografií. K tomu ale novinka přidává práci s vrstvami a jde tak o ojedinělou aplikaci, která zvládne vše v jednom. Konkurenční řešení mají obvykle katalogizační a editační aplikaci s podporou vrstev zvlášť.


ACDSee Ultimate 8


Novinka podporuje průhlednost u 32 i 64bitových obrázků, samozřejmostí je i akcelerace aplikace pomocí GPU. S každou vrstvou lze pracovat zvlášť, aplikovat na ni efekty, manipulovat s částmi obrazu, přehazovat pořadí vrstev, slučovat je a mnoho dalšího. Rovněž text a vodoznak může být přidán ve formě vrstvy. Aplikace se prodává za cenu $149,99.

Zdroj: www.acdsee.com
reklama
Nejnovější články
Canon EF 50mm f/1.4 USM Canon EF 50mm f/1.4 USM
Dnes se podíváme na objektiv, který má za sebou už nějaký ten pátek. Jde o světelné sklo Canon EF 50mm f/1.4 USM určený pro full frame zrcadlovky společnosti Canon. Jak si bude vést dnes, v roce 2019?
Dnes, recenze, Milan Šurkala3 komentáře
Fotograf používá chytré triky pro vytváření zajímavých snímků Fotograf používá chytré triky pro vytváření zajímavých snímků
Někdy za podivuhodnou fotografií nestojí úpravy ve Photoshopu, ale chytré triky použité přímo na scéně při vytváření takového snímku. O tom se na svém instagramovém účtu snaží své sledující přesvědčit i fotograf z Barcelony.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Irix uvedl nový objektiv Cine 45mm T1.5 Irix uvedl nový objektiv Cine 45mm T1.5
Společnost Irix přichází s novinkou do svého pomalu se rozšiřujícího portfolia objektivů pro natáčení videa. Tentokrát je tu zbrusu nový Cine 45mm T1.5 s minimálním focus breathingem i zkreslením obrazu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Laowa představuje 17mm f/1.8 pro MFT Laowa představuje 17mm f/1.8 pro MFT
Venus Optics přichází s novým pevným objektivem pro systém Micro Four Thirds. Jde o model Laowa 17mm F/1.8 MFT a má být světelným lehce širokoúhlým objektivem. Navíc potěší velmi kompaktní stavbou.
21.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Adobe Photoshop pro iPad se blíží, bude mu ale chybět mnoho funkcí Adobe Photoshop pro iPad se blíží, bude mu ale chybět mnoho funkcí
Adobe Photoshop pro iPad je ve vývoji už nějaký ten pátek a měl by se představit ještě letos. Smutnou zprávou ale je, že zpočátku nebude plnohodnotnou alternativou toho desktopového. Má mu totiž chybět dost funkcí.
21.10.2019, aktualita, Milan Šurkala