www.digimanie.cz
>
>
>

ACDSee Ultimate 8 přichází s podporou vrstev

ACDSee Ultimate 8 přichází s podporou vrstev
, , aktualita
Nový program ACDSee Ultimate 8 kombinuje editační schopnosti svých levnější verzí včetně katalogizace a správy snímků s novými funkcemi. Přidává tolik očekávanou práci s vrstvami. Samozřejmostí bude i akcelerace výpočtů pomocí GPU.
K oblíbeným
reklama
Nové ACDSee Ultimate 8 navazuje na v září představené verze ACDSee 18 a ACDSee Pro 8. Přináší tedy jejich editační možnosti, nezapomnělo se ani na možnosti správy fotografií. K tomu ale novinka přidává práci s vrstvami a jde tak o ojedinělou aplikaci, která zvládne vše v jednom. Konkurenční řešení mají obvykle katalogizační a editační aplikaci s podporou vrstev zvlášť.


ACDSee Ultimate 8


Novinka podporuje průhlednost u 32 i 64bitových obrázků, samozřejmostí je i akcelerace aplikace pomocí GPU. S každou vrstvou lze pracovat zvlášť, aplikovat na ni efekty, manipulovat s částmi obrazu, přehazovat pořadí vrstev, slučovat je a mnoho dalšího. Rovněž text a vodoznak může být přidán ve formě vrstvy. Aplikace se prodává za cenu $149,99.

Zdroj: www.acdsee.com
Nejnovější články
Canon umožní zrušení aretace prstence Control Ring u RF objektivů Canon umožní zrušení aretace prstence Control Ring u RF objektivů

Nové objektivy Canon řady RF pro full frame CSC fotoaparáty mají navíc jeden prstenec zvaný Control Ring. Ten umožňuje např. změnu ISO citlivosti nebo jiných parametrů. Za příplatek vás Canon zbaví aretovaných poloh, což se hodí např. pro video.

Včera, aktualita, Milan Šurkala
Limitovaná edice Leica M Monochrom Drifter Lennyho Kravitze Limitovaná edice Leica M Monochrom Drifter Lennyho Kravitze
Lenny Kravitz je nejen hudebník, ale velmi rád i fotografuje, má rád fotoaparáty Leica a černobílé snímky. Není divu, že ve spolupráci s ním uvádí Leica už druhou limitovanou edici některého svého fotoaparátu.
25.5.2019, aktualita, Milan Šurkala
Lomography uvedlo objektiv Petzval 55mm f/1.7 s tvarovanými clonami Lomography uvedlo objektiv Petzval 55mm f/1.7 s tvarovanými clonami

V nabídce společnosti Lomography se po šesti letech vývoje objevuje nový pevný objektiv Petzval 55mm f/1.7 Mk II. Ten se vyznačuje nastavitelným bokehem díky různě tvarovaným otvorům clony.

24.5.2019, aktualita, Milan Šurkala
Fujifilm GFX 100: nový středoformát se 102 MPx Fujifilm GFX 100: nový středoformát se 102 MPx
Společnost Fujifilm představila nový středoformátový fotoaparát GFX 100, který už podle svého názvu zaujme jednou svou vlastností. Velmi vysokým rozlišením 102 MPx. Dále tu najdeme např. podporu 4K videa.
24.5.2019, aktualita, Milan Šurkala17 komentářů
Odolný Olympus Tough TG-6 vylepšuje focení pod vodou Odolný Olympus Tough TG-6 vylepšuje focení pod vodou
Společnost Olympus představila novou generaci outdoorového kompaktu Tough TG-6. Ten proti svému předchůdci přichází s vylepšenými režimy pro focení makra a pod vodou. I nadále má objektiv se světelností F2,0.
23.5.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře