www.digimanie.cz
>
>
>

Adobe mění svá loga, budou jednodušší a barevnější

Adobe mění svá loga, budou jednodušší a barevnější
, , aktualita
Společnost Adobe po dlouhé době mění svá loga. Chce využívat o něco teplejších odstínů, jednoduššího modernějšího designu bez rámečků a většího sjednocení log napříč nejrůznějšími platformami. 
K oblíbeným
reklama
Společnost Adobe, mnohými nenáviděná, mnohými milovaná (obzvlášť po snížení provizí na konkurenční fotobance Shutterstock), mění svou korporátní identitu. Firma chce zmodernizovat a sjednotit vzhled svých log. To hlavní, které se používalo už od roku 1993, se sice v nové verzi příliš neliší, dostalo ale teplejší červený odstín, který vypadá moderněji.
 
Adobe nové logo
 
Změn se dočkaly i jiné aplikace. Creative Cloud má nyní místo červeného loga duhové barvy (podobně jako Instagram), které má zvýrazňovat barvy všech produktů i důležitost kreativity. Výraznější je i samotné bílé logo uprostřed.
 
Nová loga aplikací Adobe
 
Loga aplikací mají zakulacené rohy bez rámečků, což vypadá moderněji. Nadále bude využíván 2písmenkový systém, který doplní 3písmenné zkratky, např. Photoshop Camera bude PsC. Jednotlivé aplikace jsou barevně odlišeny podle kategorií (fotografické využijí modré odstíny, video fialové a podobně).
 
Adobe Documen Cloud logo
 
Document Cloud nadále využije logo trojlístku a jednotlivé typy dokumentů budou odlišeny jinou barvou pozadí. Např. Adobe Reader využije červenou, Adobe Scan naopak modrou.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vogue a Annie Leibovitz pod palbou kvůli fotkám černošské gymnastky Vogue a Annie Leibovitz pod palbou kvůli fotkám černošské gymnastky
Uznávaná fotografka Annie Leibovitz si to tentokrát pořádně slízla a magazín Vogue, kde se její fotografie objevily, také. Za vše mohou fotky černošské gymnastky Simone Biles, které podle reakcí lidi měla raději fotit černoška. Ta by prý věděla jak na to.
Včera, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Kodak Alaris opět prodává, část z PPF míří do Číny Kodak Alaris opět prodává, část z PPF míří do Číny
Kdysi slavný Kodak je dnes už téměř historií. Zbytky společnosti už byly dávno rozděleny, prodány a nyní došlo k dalšímu prodeji. Z Kodaku Alaris a jeho další části PPF byl vyčleněn další díl, který nyní putuje do Číny.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Canon EOS R5 může mít problémy s chlazením Canon EOS R5 může mít problémy s chlazením
Nový fotoaparát Canon EOS R5 je jedinečný svou schopností natáčet 8K video, nicméně překvapil relativně malým tělem a absencí pokročilého chlazení. Dle technických specifikací Canonu je viditelné, že mu přehřívání nemusí být úplně cizí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala10 komentářů
Canon přichází s novými telekonvertory pro systém EOS R: 1.4x a 2x Canon přichází s novými telekonvertory pro systém EOS R: 1.4x a 2x
Ve velké smršti novinek společnosti Canon se objevily také dva nové telekonvertory pro systém EOS R (bajonet RF). Ty nabízí 1,4× a 2× prodloužení ohniskové vzdálenosti se zachováním autofokusu, stabilizace i odolnosti.
12.7.2020, aktualita, Milan Šurkala
Canon uvedl A3+ fototiskárnu imagePROGRAF PRO-300 Canon uvedl A3+ fototiskárnu imagePROGRAF PRO-300
Novinkou ve výrobním programu společnosti Canon je i A3+ fototiskárna imagePROGRAF PRO-300. Má celkem 9 barevných inkoustů + Chroma Optimiser a schopnost využívat záložní trysky v případě problémů s jinými.
11.7.2020, aktualita, Milan Šurkala