www.digimanie.cz
>
>
>

Adobe zveřejnil roadmapu pro nový Photoshop pro iPad

Adobe zveřejnil roadmapu pro nový Photoshop pro iPad
, , aktualita
Před pár týdny byl představen nový Photoshop pro iPad, který však postrádá spoustu užitečných funkcí. Společnost Adobe nicméně zveřejnila roadmapu, v níž říká, kterých funkcí se dočkáme letos a v první polovině příštího roku.
K oblíbeným
reklama
Nový Photoshop pro iPad se připravoval hodně dlouho, a přesto mu chybělo mnoho důležitých funkcí, kvůli čemuž si vysloužil velmi ostrou kritiku u veřejnosti i v recenzích. Společnost Adobe však už i při uvedení slibovala, že bude aplikaci postupně vyvíjet a nyní nám zveřejnila i plán toho, čeho se dočkáme v nejbližší době. Ještě letos to bude zavedení výběru objektu s pomocí umělé inteligence Adobe Sensei. Dále to bude ještě rychlejší synchronizace PSDC souborů, kdy se budou synchronizovat pouze změny, mnohdy tedy minimum dat. Jak říká Adobe, pokud změníte jediný pixel, bude se synchronizovat pouze tento pixel.
 
Adobe Photoshop Refine Edge
 
V první půlce roku 2020 přijde vylepšený štětec (Refine Edge) pracující s výběry s neostrými hranami nebo jinak komplikovanými (např. vlasy, chlupy, srst). Rozšíří se i možnosti práce s vrstvami, které také dostanou podporu dalších, v desktopovém Pohotoshopu běžných funkcí, jako jsou např. křivky a vrstvy úprav. Přibude i nastavení citlivosti štětce a možnost rotovat plátno. Citlivost štětce je přitom podporována už v aplikaci Adobe Fresco.
 
Adobe také pracuje na integraci s Lightroomem, kdy bude umožněno upravit RAWy v Lightroomu a pak je pohodlně přenést pro další úpravy do Photoshopu. Pokud vám něco chybí, nebo byste to jinak upravili, můžete dát společnosti Adobe zpětnou vazbu na stránce feedback.photoshop.com.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Sony uvádí nové 2×2 OCL řešení mobilních snímačů pro celoplošný fázový AF Sony uvádí nové 2×2 OCL řešení mobilních snímačů pro celoplošný fázový AF
Sony vylepšilo své snímače s Quad Bayerovou barevnou maskou o novou technologii 2×2 On-Chip Lens (OCL). Ta zvětšuje mikročočky nad pixely, které pokrývají 2×2 pixely, což má mít výhody zejména pro autofokus.
Včera, aktualita, Milan Šurkala10 komentářů
Zimní cashback: Sony vrací až 10000 Kč Zimní cashback: Sony vrací až 10000 Kč
Cashback si pro letošní rok připravila i společnost Sony. Ten potrvá do konce ledna 2020 a zpět můžete dostat až 10.000 Kč, což platí pro objektiv SELP18110G. Dostane se ale i na jiné objektivy, fotoaparáty, blesky a jiné příslušenství.
9.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Samsung Galaxy S11 má mít 108MPx čip a 5× zoom Samsung Galaxy S11 má mít 108MPx čip a 5× zoom
Pomalu se blíží nový smartphone Samsung Galaxy S11, který má být opět jedním z nejlepších fotomobilů na trhu. Tentokrát mu k tomu ale nemá dopomoci nízké rozlišení, ale naopak vysoké. Má mít 108MPx 1/1,33" senzor.
8.12.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Je to tady! Dodávky CSC fotoaparátů překonaly DSLR Je to tady! Dodávky CSC fotoaparátů překonaly DSLR
Vyšla další statistika výroby a dodávek fotoaparátů organizace CIPA. A ta za říjen ukazuje historický milník. CSC fotoaparáty totiž překonaly digitální zrcadlovky nejen v objemu prodeje, ale i v počtu kusů.
8.12.2019, aktualita, Milan Šurkala27 komentářů
Objevují se další specifikace připravovaného Nikonu D6 Objevují se další specifikace připravovaného Nikonu D6
V září byl oznámen vývoj digitální zrcadlovky Nikon D6. Nyní se objevují další neoficiální údaje o technických specifikací připravovaného fotoaparátu. Měl by mít např. 24MPx full frame senzor a dotykový displej.
8.12.2019, aktualita, Milan Šurkala