www.digimanie.cz
>
>
>

Adobe zveřejnil roadmapu pro nový Photoshop pro iPad

Adobe zveřejnil roadmapu pro nový Photoshop pro iPad
, , aktualita
Před pár týdny byl představen nový Photoshop pro iPad, který však postrádá spoustu užitečných funkcí. Společnost Adobe nicméně zveřejnila roadmapu, v níž říká, kterých funkcí se dočkáme letos a v první polovině příštího roku.
K oblíbeným
reklama
Nový Photoshop pro iPad se připravoval hodně dlouho, a přesto mu chybělo mnoho důležitých funkcí, kvůli čemuž si vysloužil velmi ostrou kritiku u veřejnosti i v recenzích. Společnost Adobe však už i při uvedení slibovala, že bude aplikaci postupně vyvíjet a nyní nám zveřejnila i plán toho, čeho se dočkáme v nejbližší době. Ještě letos to bude zavedení výběru objektu s pomocí umělé inteligence Adobe Sensei. Dále to bude ještě rychlejší synchronizace PSDC souborů, kdy se budou synchronizovat pouze změny, mnohdy tedy minimum dat. Jak říká Adobe, pokud změníte jediný pixel, bude se synchronizovat pouze tento pixel.
 
Adobe Photoshop Refine Edge
 
V první půlce roku 2020 přijde vylepšený štětec (Refine Edge) pracující s výběry s neostrými hranami nebo jinak komplikovanými (např. vlasy, chlupy, srst). Rozšíří se i možnosti práce s vrstvami, které také dostanou podporu dalších, v desktopovém Pohotoshopu běžných funkcí, jako jsou např. křivky a vrstvy úprav. Přibude i nastavení citlivosti štětce a možnost rotovat plátno. Citlivost štětce je přitom podporována už v aplikaci Adobe Fresco.
 
Adobe také pracuje na integraci s Lightroomem, kdy bude umožněno upravit RAWy v Lightroomu a pak je pohodlně přenést pro další úpravy do Photoshopu. Pokud vám něco chybí, nebo byste to jinak upravili, můžete dát společnosti Adobe zpětnou vazbu na stránce feedback.photoshop.com.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tamron oznámil vývoj objektivu 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD Tamron oznámil vývoj objektivu 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD
Tamron dnes oficiálně oznámil, že vyvíjí telezoom objektiv 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD (Model A047), který bude určen pro bajonet Sony FE, tedy full frame CSC fotoaparáty této značky. Má mít poměrně kompaktní konstrukci.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Olympus OM-D E-M10 Mark IV dostává 20MPx čip Olympus OM-D E-M10 Mark IV dostává 20MPx čip
Společnost Olympus inovovala nabídku svých levnějších modelů OM-D. Přichází nový E-M10 Mark IV, který dostává např. 20MPx senzor, o něco výkonnější mechanickou stabilizaci i vylepšený systém autofokusu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala16 komentářů
Olympus uvádí telezoom M.Zuiko Digital ED 100-400mm F5.0-6.3 IS Olympus uvádí telezoom M.Zuiko Digital ED 100-400mm F5.0-6.3 IS
Olympus dnes představil několik novinek pro svůj Micro Four Thirds systém. Jde např. o nový telezoom M.Zuiko Digital ED 100-400mm F5.0-6.3 IS s nadprůměrným telemakrem a podporou telekonvertorů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Zvědavá chobotnice se přetahovala s potápěčem o GoPro kameru Zvědavá chobotnice se přetahovala s potápěčem o GoPro kameru
Fotografové a kameramani si někdy musí na své vybavení dávat pozor před příliš zvědavými a odvážnými zvířaty. O tom se přesvědčil i potápěč, jehož GoPro kamery se zmocnila chobotnice a nechtěla ji pustit. 
3.8.2020, aktualita, Kateřina Hoferková4 komentáře
Cloudová služba image.canon dočasně odstavena, mizely z ní fotky Cloudová služba image.canon dočasně odstavena, mizely z ní fotky
Cloudová služba image.canon zaznamanela nepříjemný problém. Zjistilo se, že z ní mizely fotografie, které měly být stále uloženy, a tak se společnost Canon rozhodla tuto službu dočasně odstavit.
3.8.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře