www.digimanie.cz
>
>
>

Adobe zveřejnil roadmapu pro nový Photoshop pro iPad

Adobe zveřejnil roadmapu pro nový Photoshop pro iPad
, , aktualita
Před pár týdny byl představen nový Photoshop pro iPad, který však postrádá spoustu užitečných funkcí. Společnost Adobe nicméně zveřejnila roadmapu, v níž říká, kterých funkcí se dočkáme letos a v první polovině příštího roku.
K oblíbeným
reklama
Nový Photoshop pro iPad se připravoval hodně dlouho, a přesto mu chybělo mnoho důležitých funkcí, kvůli čemuž si vysloužil velmi ostrou kritiku u veřejnosti i v recenzích. Společnost Adobe však už i při uvedení slibovala, že bude aplikaci postupně vyvíjet a nyní nám zveřejnila i plán toho, čeho se dočkáme v nejbližší době. Ještě letos to bude zavedení výběru objektu s pomocí umělé inteligence Adobe Sensei. Dále to bude ještě rychlejší synchronizace PSDC souborů, kdy se budou synchronizovat pouze změny, mnohdy tedy minimum dat. Jak říká Adobe, pokud změníte jediný pixel, bude se synchronizovat pouze tento pixel.
 
Adobe Photoshop Refine Edge
 
V první půlce roku 2020 přijde vylepšený štětec (Refine Edge) pracující s výběry s neostrými hranami nebo jinak komplikovanými (např. vlasy, chlupy, srst). Rozšíří se i možnosti práce s vrstvami, které také dostanou podporu dalších, v desktopovém Pohotoshopu běžných funkcí, jako jsou např. křivky a vrstvy úprav. Přibude i nastavení citlivosti štětce a možnost rotovat plátno. Citlivost štětce je přitom podporována už v aplikaci Adobe Fresco.
 
Adobe také pracuje na integraci s Lightroomem, kdy bude umožněno upravit RAWy v Lightroomu a pak je pohodlně přenést pro další úpravy do Photoshopu. Pokud vám něco chybí, nebo byste to jinak upravili, můžete dát společnosti Adobe zpětnou vazbu na stránce feedback.photoshop.com.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Jak hrají šneci bowling? Umělci vytváří vtipné fotky se šneky namísto lidí Jak hrají šneci bowling? Umělci vytváří vtipné fotky se šneky namísto lidí
Zajímavé a velmi netradiční fotografie se dají vytvořit i s takovým živočichem, jako je šnek. Umělecké duo vytvořilo celou sérii fotografií a videí, ve kterých šneci obývají miniaturní scény z lidského světa.
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
Laowa 4mm F2.8 Fisheye s 210° záběrem nyní i pro APS-C Laowa 4mm F2.8 Fisheye s 210° záběrem nyní i pro APS-C
Už v roce 2018 byl představen pozoruhodný extrémně širokoúhlý objektiv Laowa 4mm f/2.8 FishEye MFT. Nyní společnost Venus Optics rozšiřuje podporované bajonety o další tři a objektiv tak půjde použít i na APS-C fotoaparátech.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Voigtländer Nokton 21mm F1.4 už i pro Leicu M Voigtländer Nokton 21mm F1.4 už i pro Leicu M
Vysoce světelný širokoúhlý objektiv Voigtländer Nokton 21mm F1.4 je už nějakou dobu dostupný pro bajonet Sony FE. Výrobce nyní rozšiřuje nabídku a představuje i variantu pro bajonet Leica M-Mount.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Svatební fotografka lhala snímky z fotobanky, pár tak "zopakoval" svatbu Svatební fotografka lhala snímky z fotobanky, pár tak "zopakoval" svatbu
Pár z Velké Británie byl velmi nepříjemně překvapen fotografiemi ze své svatby. Ty byly tak příšerné, že svatební focení raději zopakoval s jiným fotografem. Portfolio svatební fotografky totiž nebylo zdaleka pravé.
21.1.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Canon si patentoval objektiv RF 135m F1.4 Canon si patentoval objektiv RF 135m F1.4
Společnost Canon má další patent na zajímavý objektiv. Tentokrát je to vysoce světelný objektiv s ohniskovou vzdáleností 135 mm. Jeho světelnost má činit F1,4 a je určen pro nové full frame CSC fotoaparáty.
21.1.2020, aktualita, Milan Šurkala