www.digimanie.cz
>
>
>

Bezplatný Adobe Photoshop Camera je tady s AI a působivými efekty

Bezplatný Adobe Photoshop Camera je tady s AI a působivými efekty
, , aktualita
V listopadu loňského roku společnost Adobe oznámila, že uvede nový Photoshop Camera, aplikaci pro mobilní telefony s mnoha uměleckými filtry. Tak se i děje a aplikace byla zveřejněna. Postavena je na umělé inteligenci Adobe Sensei.
K oblíbeným
reklama
Společnost Adobe rozšiřuje nabídku svých mobilních aplikací o Photoshop Camera pro iOS i Android, kterou oznámila v listopadu loňského roku. Tato aplikace slouží k pořizování fotografií a základním úpravám. Nejde však jen o klasický kontrast, jas a podobné, ale především o speciální efekty, se kterými pomáhá systém umělé inteligence Adobe Sensei. Najdete zde podobné efekty jako např. u Instagramu a jiných aplikací sociálních sítí, lákadlem ale mají být především ty pokročilejší, které díky AI dokáží lokalizovat objekty ve scéně, ze dne udělat noc s měsícem, předělat snímek na kresbu, nahradit oblohu a mnoho dalšího.
 
Adobe Photoshop Camera
 
Aplikace je zdarma, její účel je ale jasný a potvrzuje ho i samotný Adobe. Cílem je získat pro ekosystém aplikací Adobe nové uživatele. A i zde jde o několik proudů najednou. Jednak je to samotná aplikace Photoshop Camera, jenže ta to bude mít vedle aplikací samotných sociálních sítí těžké. Adobe však věří, že se mu podaří upíchnout jeho efekty do těchto aplikací třetích stran, čímž zvýší povědomí o svých službách. V podstatě taková reklama vedoucí k tomu, aby získal více zákazníků pro Creative Cloud.
 
 
V případě telefonů s Androidem je aplikace kompatibilní jen s několika přístroji: Google Pixel 3/XL, Pixel 4/XL, Samsung Galaxy S9/S9+, S10/S10+/S10 5G, Note 9, Note 10/10+/10 5G, S20 5G/S20+ 5G/S20 Ultra 5G, One Plus 6/6T a novější.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Razor Crest v Mandalorianu točil tvůrce Photoshopu s DSLR Canon a 3D tištěným modelem Razor Crest v Mandalorianu točil tvůrce Photoshopu s DSLR Canon a 3D tištěným modelem
Nový seriál Mandalorian na motivy série Star Wars od Disney+ přichází do 2. série. Zajímavé je pro nás to, že zde vedle CGI efektů našel místo i tradiční zmenšený model. Vyráběl se 3D tiskem. Natáčelo se zrcadlovkou od Canonu. 
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Venus Optics uvedlo objektiv Laowa 15mm F4.5 Zero-D Shift Venus Optics uvedlo objektiv Laowa 15mm F4.5 Zero-D Shift

Společnost Venus Optics představila nový zajímavý objektiv Laowa 15mm F4.5 Zero-D Shift. Jde o nejširokoúhlejší shift objektiv s až 11mm posunem podporovaným na full frame tělech a úhlem záběru 110°.

Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Studentka dostala pokutu 6600 liber za selfie, důkaz porušení karantény Studentka dostala pokutu 6600 liber za selfie, důkaz porušení karantény
Selfie se už několikrát stalo nechtěným důkazem porušení zákonů a jiných nařízení. Jedním z dalších případů je studentka fotografie Carys Ann Ingram, která měla být v karanténě. Místo trávila čas venku a posílala selfie.
Včera, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
Vysoce světelný 7artisans Photoelectric 50mm f/1.05 pro full frame Vysoce světelný 7artisans Photoelectric 50mm f/1.05 pro full frame
Společnost 7artisans přichází s dalším vysoce světelným objektivem. Jde o 50mm verzi se světelností F1,05, která je určena pro všechny full frame CSC bajonety na trhu. A ani cena nepatří mezi ty nejvyšší.
29.10.2020, aktualita, Milan Šurkala
Meike uvádí objektiv rybí oko 8mm F3.5 i pro Nikon Z a Canon RF Meike uvádí objektiv rybí oko 8mm F3.5 i pro Nikon Z a Canon RF
Meike rozšiřuje počet bajonetů, pro které se vyrábí objektiv typu rybí oko, model 8mm f/3.5. Nyní bude k dispozici i pro Nikon Z a Canon RF. Je sice určen pro APS-C, ale na full frame tělech může vytvořit cirkulární efekt.
29.10.2020, aktualita, Milan Šurkala