www.digimanie.cz
>
>
>

Bezplatný Adobe Photoshop Camera je tady s AI a působivými efekty

Bezplatný Adobe Photoshop Camera je tady s AI a působivými efekty
, , aktualita
V listopadu loňského roku společnost Adobe oznámila, že uvede nový Photoshop Camera, aplikaci pro mobilní telefony s mnoha uměleckými filtry. Tak se i děje a aplikace byla zveřejněna. Postavena je na umělé inteligenci Adobe Sensei.
K oblíbeným
reklama
Společnost Adobe rozšiřuje nabídku svých mobilních aplikací o Photoshop Camera pro iOS i Android, kterou oznámila v listopadu loňského roku. Tato aplikace slouží k pořizování fotografií a základním úpravám. Nejde však jen o klasický kontrast, jas a podobné, ale především o speciální efekty, se kterými pomáhá systém umělé inteligence Adobe Sensei. Najdete zde podobné efekty jako např. u Instagramu a jiných aplikací sociálních sítí, lákadlem ale mají být především ty pokročilejší, které díky AI dokáží lokalizovat objekty ve scéně, ze dne udělat noc s měsícem, předělat snímek na kresbu, nahradit oblohu a mnoho dalšího.
 
Adobe Photoshop Camera
 
Aplikace je zdarma, její účel je ale jasný a potvrzuje ho i samotný Adobe. Cílem je získat pro ekosystém aplikací Adobe nové uživatele. A i zde jde o několik proudů najednou. Jednak je to samotná aplikace Photoshop Camera, jenže ta to bude mít vedle aplikací samotných sociálních sítí těžké. Adobe však věří, že se mu podaří upíchnout jeho efekty do těchto aplikací třetích stran, čímž zvýší povědomí o svých službách. V podstatě taková reklama vedoucí k tomu, aby získal více zákazníků pro Creative Cloud.
 
 
V případě telefonů s Androidem je aplikace kompatibilní jen s několika přístroji: Google Pixel 3/XL, Pixel 4/XL, Samsung Galaxy S9/S9+, S10/S10+/S10 5G, Note 9, Note 10/10+/10 5G, S20 5G/S20+ 5G/S20 Ultra 5G, One Plus 6/6T a novější.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vogue a Annie Leibovitz pod palbou kvůli fotkám černošské gymnastky Vogue a Annie Leibovitz pod palbou kvůli fotkám černošské gymnastky
Uznávaná fotografka Annie Leibovitz si to tentokrát pořádně slízla a magazín Vogue, kde se její fotografie objevily, také. Za vše mohou fotky černošské gymnastky Simone Biles, které podle reakcí lidi měla raději fotit černoška. Ta by prý věděla jak na to.
13.7.2020, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Kodak Alaris opět prodává, část z PPF míří do Číny Kodak Alaris opět prodává, část z PPF míří do Číny
Kdysi slavný Kodak je dnes už téměř historií. Zbytky společnosti už byly dávno rozděleny, prodány a nyní došlo k dalšímu prodeji. Z Kodaku Alaris a jeho další části PPF byl vyčleněn další díl, který nyní putuje do Číny.
13.7.2020, aktualita, Milan Šurkala
Canon EOS R5 může mít problémy s chlazením Canon EOS R5 může mít problémy s chlazením
Nový fotoaparát Canon EOS R5 je jedinečný svou schopností natáčet 8K video, nicméně překvapil relativně malým tělem a absencí pokročilého chlazení. Dle technických specifikací Canonu je viditelné, že mu přehřívání nemusí být úplně cizí.
13.7.2020, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Canon přichází s novými telekonvertory pro systém EOS R: 1.4x a 2x Canon přichází s novými telekonvertory pro systém EOS R: 1.4x a 2x
Ve velké smršti novinek společnosti Canon se objevily také dva nové telekonvertory pro systém EOS R (bajonet RF). Ty nabízí 1,4× a 2× prodloužení ohniskové vzdálenosti se zachováním autofokusu, stabilizace i odolnosti.
12.7.2020, aktualita, Milan Šurkala
Canon uvedl A3+ fototiskárnu imagePROGRAF PRO-300 Canon uvedl A3+ fototiskárnu imagePROGRAF PRO-300
Novinkou ve výrobním programu společnosti Canon je i A3+ fototiskárna imagePROGRAF PRO-300. Má celkem 9 barevných inkoustů + Chroma Optimiser a schopnost využívat záložní trysky v případě problémů s jinými.
11.7.2020, aktualita, Milan Šurkala