www.digimanie.cz
>
>
>

Bezplatný Adobe Photoshop Camera je tady s AI a působivými efekty

Bezplatný Adobe Photoshop Camera je tady s AI a působivými efekty
, , aktualita
V listopadu loňského roku společnost Adobe oznámila, že uvede nový Photoshop Camera, aplikaci pro mobilní telefony s mnoha uměleckými filtry. Tak se i děje a aplikace byla zveřejněna. Postavena je na umělé inteligenci Adobe Sensei.
K oblíbeným
reklama
Společnost Adobe rozšiřuje nabídku svých mobilních aplikací o Photoshop Camera pro iOS i Android, kterou oznámila v listopadu loňského roku. Tato aplikace slouží k pořizování fotografií a základním úpravám. Nejde však jen o klasický kontrast, jas a podobné, ale především o speciální efekty, se kterými pomáhá systém umělé inteligence Adobe Sensei. Najdete zde podobné efekty jako např. u Instagramu a jiných aplikací sociálních sítí, lákadlem ale mají být především ty pokročilejší, které díky AI dokáží lokalizovat objekty ve scéně, ze dne udělat noc s měsícem, předělat snímek na kresbu, nahradit oblohu a mnoho dalšího.
 
Adobe Photoshop Camera
 
Aplikace je zdarma, její účel je ale jasný a potvrzuje ho i samotný Adobe. Cílem je získat pro ekosystém aplikací Adobe nové uživatele. A i zde jde o několik proudů najednou. Jednak je to samotná aplikace Photoshop Camera, jenže ta to bude mít vedle aplikací samotných sociálních sítí těžké. Adobe však věří, že se mu podaří upíchnout jeho efekty do těchto aplikací třetích stran, čímž zvýší povědomí o svých službách. V podstatě taková reklama vedoucí k tomu, aby získal více zákazníků pro Creative Cloud.
 
 
V případě telefonů s Androidem je aplikace kompatibilní jen s několika přístroji: Google Pixel 3/XL, Pixel 4/XL, Samsung Galaxy S9/S9+, S10/S10+/S10 5G, Note 9, Note 10/10+/10 5G, S20 5G/S20+ 5G/S20 Ultra 5G, One Plus 6/6T a novější.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Cosina uvedla retro objektiv Voigtländer Ultron 28mm f/2 Cosina uvedla retro objektiv Voigtländer Ultron 28mm f/2
Společnost Cosina přichází na trh s novým objektivem Voigtländer Ultron 28mm f/2. Ten bude k dispozici ve dvou variantách, obě se však budou vyznačovat retro designem. Patří totiž do řady objektivů Vintage Line.
17.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Samsung prý ukončí nesmyslnou megapixelovou válku ve smartphonech Samsung prý ukončí nesmyslnou megapixelovou válku ve smartphonech
Objevují se informace o tom, že chce společnost Samsung přehodnotit své snahy na poli mobilních snímačů a jejich vysokého rozlišení. Spekuluje se tak, že se možná připravovaný 600MPx senzor ani neobjeví.
16.4.2021, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem
Sony uvedlo dva nové mobilní telefony Xperia 1 III a Xperia 5 III. Oba dva míří především na náročnější tvůrce obsahu. V případě prvního modelu tu máme dokonce 4K displej. Oba pak mají telemodul s optickým zoomem na přepočtených 105 mm.
16.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Vysoce světelný širokáč: Fujinon XF 18mm F1.4 R LM WR Vysoce světelný širokáč: Fujinon XF 18mm F1.4 R LM WR
Pro systém Fujifilm X byl představen další objektiv. Tentokrát je to širokoúhlý model s překvapivě dobrou světelností F1,4. Jeho reálná ohnisková vzdálenost činí 18 mm, po přepočtu je to pak 27 mm.
15.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Dron DJI Air 2S byl oficiálně představen. S výrazně lepší kamerou Dron DJI Air 2S byl oficiálně představen. S výrazně lepší kamerou
DJI uvádí nástupce pro Mavic Air 2, který přichází nejen s kratším názvem, ale především kamerou s kvalitnějším senzorem. Díky tomu lze pořizovat 20MPx fotky nebo 5.4K videa. Přidány byly také nové antikolizní senzory.
15.4.2021, aktualita, Jáchym Šlik