www.digimanie.cz
>
>
>
>

Canon EOS 7D Mark II dostal firmware verze 1.0.4

Canon EOS 7D Mark II dostal firmware verze 1.0.4
, , aktualita
Společnost Canon uvolnila nový firmware verze 1.0.4 pro svou zrcadlovku Canon EOS 7D Mark II. Ta opravuje např. chování autofokusu, špatnou funkci obrazových stylů nebo nesprávný zápis data do EXIFu.
reklama
Zrcadlovka Canon EOS 7D Mark II dostala nový firmware verze 1.0.4. Ten opravuje několik chyb starší verze. Předně je vylepšení funkce autofokusu s objektivem EF 70-200mm f/2.8L IS II USM, kdy okolo ohniskové vzdálenosti 100 mm objektiv nemusel správně ostřit. Dále byla opravena chyba, kdy funkce "potlačení mihotání" nemusela fungovat správně při zapnutém ostřícím režimu AI Servo AF.


Canon EOS 7D Mark II


Nyní se už obrazové styly (Picture Style) aplikují i na snímky vyfocené v režimech C1, C2 a C3. Ve výjimečných případech se v live view režimu do snímků nezapisovalo správné datum a čas, což bylo odstraněno. Poslední opravenou chybou bylo občasné zvýšení šumu u snímků, které byly focené s funkcí Auto Lighting Optimizer.

Upozornění: Množí se informace o tom, že nová verze může způsobovat zamrznuí fotoaparátu. Firmware tak raději zatím neinstalujte.

Zdroj: Canon


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Fotograf zachycuje blesky v sopečných erupcích Fotograf zachycuje blesky v sopečných erupcích
Sopečné erupce jsou samy o sobě zajímavým fotografickým motivem. Chilan Francisco Negroni je ale fotí při bouřích, z čehož vznikají úchvatné krajinářské fotografie přírodních sil – plné lávy, dýmu a blesků. 
21.7.2018, aktualita, Kateřina Hoferková
Fotosoutěž Huawei, porotcem bude umělá inteligence v P20 Pro Fotosoutěž Huawei, porotcem bude umělá inteligence v P20 Pro
Huawei chce propagovat svůj telefon P20 Pro a jeho systém umělé inteligence určený pro pořizování lepších fotografií. Ten se totiž stane jedním ze dvou porotců nové fotosoutěže. Cenami bude nejen smartphone, ale i zájezd do Florencie.
21.7.2018, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Fujifilm uvádí širokoúhlý zoom XF 8-16mm F2.8 R LM WR Fujifilm uvádí širokoúhlý zoom XF 8-16mm F2.8 R LM WR
Další z mnoha novinek společnosti Fujifilm, které se objevily v těchto dnech, je tu extrémně širokoúhlý zoomovací objektiv XF 8-16mm F2.8 R LM WR. Potěší i velmi dobrou konstantní světelností F2,8.
21.7.2018, aktualita, Milan Šurkala
Kniha Tonyho Northrupa o digitální fotografii nyní zdarma Kniha Tonyho Northrupa o digitální fotografii nyní zdarma
Tony Northrup a jeho YouTube kanál slaví. Dosáhl totiž vysněné mety jednoho milionů odběratelů. Jako dárek je nyní po omezenou dobu k dispozici jeho kniha How to Create Stunning Digital Photography za libovolný příspěvek.
20.7.2018, aktualita, Milan Šurkala
Roadmapa Fujifilmu nyní obsahuje i F1,0 objektiv Roadmapa Fujifilmu nyní obsahuje i F1,0 objektiv
Fujifilm se s námi tradičně podělil o roadmapu připravovaných objektivů, takže víme, nač se můžeme v budoucnu těšit. Ta nyní obsahuje tři objektivy, přičemž nejzajímavější je rozhodně supersvětelný F1,0 model.
20.7.2018, aktualita, Milan Šurkala