www.digimanie.cz
>
>
>
>

Canon EOS 7D Mark II dostal firmware verze 1.0.4

Canon EOS 7D Mark II dostal firmware verze 1.0.4
, , aktualita
Společnost Canon uvolnila nový firmware verze 1.0.4 pro svou zrcadlovku Canon EOS 7D Mark II. Ta opravuje např. chování autofokusu, špatnou funkci obrazových stylů nebo nesprávný zápis data do EXIFu.reklama
Zrcadlovka Canon EOS 7D Mark II dostala nový firmware verze 1.0.4. Ten opravuje několik chyb starší verze. Předně je vylepšení funkce autofokusu s objektivem EF 70-200mm f/2.8L IS II USM, kdy okolo ohniskové vzdálenosti 100 mm objektiv nemusel správně ostřit. Dále byla opravena chyba, kdy funkce "potlačení mihotání" nemusela fungovat správně při zapnutém ostřícím režimu AI Servo AF.


Canon EOS 7D Mark II


Nyní se už obrazové styly (Picture Style) aplikují i na snímky vyfocené v režimech C1, C2 a C3. Ve výjimečných případech se v live view režimu do snímků nezapisovalo správné datum a čas, což bylo odstraněno. Poslední opravenou chybou bylo občasné zvýšení šumu u snímků, které byly focené s funkcí Auto Lighting Optimizer.

Upozornění: Množí se informace o tom, že nová verze může způsobovat zamrznuí fotoaparátu. Firmware tak raději zatím neinstalujte.

Zdroj: Canon

CANON EOS 7D Mark II
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejnovější články
Tamron uvolnil dva teasery na nové objektivy Tamron uvolnil dva teasery na nové objektivy
Společnost Tamron uvolnila dva teasery na nové připravované objektivy, které by měly být představeny již za dva dny. Jedním z nich bude podle vzhledu telezoom, druhým by mělo být něco širokoúhlejšího.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Zakladatelé Lexaru to opět zkouší, je tu ProGrade Digital Zakladatelé Lexaru to opět zkouší, je tu ProGrade Digital
Paměťové karty Lexaru nedávno ukončily svůj život pod taktovkou Micronu, aby je pak oživil Longsys. Zakladatelé společnosti však už v nynějším zbytku Lexaru nejsou a založili novou společnost ProGrade Digital.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Sony představilo CMOS BSI senzor s globální závěrkou Sony představilo CMOS BSI senzor s globální závěrkou
Klasická elektronická závěrka přináší mnoho problémů jako je např. kácení svislic při rychlém pohybu. Sony proto vyvinulo CMOS BSI snímač, který má globální závěrku a na tyto neduhy netrpí. Využívá 14bitových A/D převodníků.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Lensbaby Burnside 35 s ovladačem vinětace i swirl bokehu Lensbaby Burnside 35 s ovladačem vinětace i swirl bokehu
Lensbaby rozšiřuje nabídku o nový 35mm objektiv Burnside 35, který dokáže řídit množství vinětace i charakter swril bokehu. Ten se vyznačuje jakýmsi zatočením obrazu v rozostřených částech pozadí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Video objektivy Fujinon MKX i pro Fujifilm X Video objektivy Fujinon MKX i pro Fujifilm X
V loňském roce představila společnost Fujifilm nové objektivy řady MK pro natáčení videa, tehdy jen pro Sony E. Nyní představuje stejné objektivy MKX 18-55mm a MKX 50-135mm pro vlastní systém Fujifilm X.
Včera, aktualita, Milan Šurkala