www.digimanie.cz
>
>
>
>

Canon prý uvede EOS R5c s aktivním chlazením

Canon prý uvede EOS R5c s aktivním chlazením
, , aktualita
Canon EOS R5 je průlomovým fotoaparátem, který to ale dost "schytal" za přehřívání při natáčení některých typů videa. Nyní to vypadá, že Canon připravuje variantu, která by něco takového měla vyřešit.
K oblíbeným
reklama
V červenci loňského roku se objevil fotoaparát Canon EOS R5, který zaujal především schopností natáčet 8K video. Přinesl i extrémně účinnou mechanickou stabilizaci nebo podporu HEIF. Přesto se spíše než jeho pozitiva probíralo především přehřívání, které se dnes zvráceným způsobem stává v podstatě hlavním testem u moderních CSC fotoaparátů. Na Internetu se však objevují tzv. rumors, že by se situace ohledně dlouhodobého natáčení videa u EOS R5 mohla změnit.
 
Canon EOS R5
 
Letos by se podle těchto úniků měl objevit fotoaparát Canon EOS R5c. Měl by však dostat o něco větší tělo, které by mělo dát fotoaparátu větší prostor k chlazení, a to i tím, že tu má najít místo aktivní systém chlazení. Nemělo by se zapomenout ani na podporu C-Log 2. Prozatím se hovoří o tom, že do prodeje by měl jít počátkem roku 2022. Zatím je ale vše v rovině spekulací a nyní je otázkou, zda by zájemci o takový fotoaparát měli či neměli čekat.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Doporučené fotoaparáty: červenec 2021 Doporučené fotoaparáty: červenec 2021
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Dnes, článek, Milan Šurkala53 komentářů
Corning Gorilla Glass with DX přichází pro fotoaparáty telefonů Corning Gorilla Glass with DX přichází pro fotoaparáty telefonů
Mobilní telefony dnes mají několik fotoaparátů a jejich objektivy je potřeba chránit před poškrábáním. Corning přichází se sklem Gorilla Glass with DX, které přináší vysokou odolnost i vysokou propustnost světla.
23.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Islandský hotel nabízí letenky a ubytování za fotografie s polární září Islandský hotel nabízí letenky a ubytování za fotografie s polární září
Islandský hotel Rangá si připravil zajímavou akci The Night Shift: Lights Catchers Wanted. Nabízí letenky a několikatýdenní ubytování fotografovi, který pro něj nafotí snímky a natočí videa s polární září pro propagační účely.
23.7.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Pergear 60mm f/2.8 Ultra-Macro přináší zvětšení 2:1 Pergear 60mm f/2.8 Ultra-Macro přináší zvětšení 2:1
Pergear uvedl na trh další zajímavý objektiv. Je jím model 60mm f/2.8 Ultra-Macro 2x a jak už napovídá název, nabídne nadprůměrné 2× zvětšení. Dostupný bude prozatím pro 4 CSC bajonety s APS-C senzory a menšími.
22.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Tamron oznamuje vývoj ultrazoomu 18-300mm pro APS-C CSC Tamron oznamuje vývoj ultrazoomu 18-300mm pro APS-C CSC
Společnost Tamron oznámila, že chystá nový ultrazoomový objektiv pro dva APS-C CSC systémy. Konkrétně jde o objektiv 18-300mm a bajonety Sony E a Fujifilm X. Těšit se tak můžeme na velkorysý 16,6× zoom.
22.7.2021, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů