www.digimanie.cz
>
>
>

Canon spustí bezplatnou cloudovou službu image.canon

Canon spustí bezplatnou cloudovou službu image.canon
, , aktualita
Novinkou společnosti Canon je nová bezplatná cloudová služba image.canon. Ta má dovolit dočasnou zálohu dat, jako jsou 4K videosekvence nebo RAWy, nabídne také snadný přesun na další služby.
K oblíbeným
reklama
Cloudové úložiště Canon Irista se moc neujalo a Canon to chce nyní zkusit znovu a lépe. V dubnu 2020 tak hodlá spustit novou cloudovou službu image.canon. Fotoaparáty a videokamery společnosti Canon tak budou moci automaticky nahrávat fotografie na cloud pomocí bezdrátového rozhraní Wi-Fi. Odtud bude možné je přeposlat na jiné služby, jako jsou Flickr, YouTube, Google Disk (Drive) a od června 2020 bude k dispozici i integrace se službami Adobe Creative Cloud.
 
Image.Canon
 
Záloha bude na cloudu pouze dočasná, a to po dobu 30 dnů, kdy si uživatel může vybrat, na kterou jinou službu chce snímky a videa přeposlat. Pokud si ale bude chtít něco uložit i trvale, bude zde možnost 10GB trvalého cloudu. V osobní knihovně jsou pak ukládány snímky v malém rozlišení vhodném pro publikaci na sociálních sítích. Pokud si do počítače nainstaluje aplikaci, může pak z online úložiště stahovat snímky do počítače (stahování fotografií do počítače tak půjde z fotoaparátu na cloud a odtud do PC). Fotoaparáty Canon, které budou představeny v roce 2020, mají mít všechny procesy automatizované.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Záběry San Francisca z dronu ukazují prázdné ulice během epidemie koronaviru Záběry San Francisca z dronu ukazují prázdné ulice během epidemie koronaviru
Současná situace vyžaduje od lidí z různých koutů světa, aby se co nejvíce zdržovali ve svých domovech a ven vycházeli jen za tím nejnutnějším. Nejinak je tomu i v San Franciscu, záběry z dronu ukazují prázdné ulice. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Fujifilm si patentoval teleobjektivy 300mm a 500mm Fujifilm si patentoval teleobjektivy 300mm a 500mm
Na Internetu se objevily informace o patentech podaných společností Fujifilm. Ta se chystá i na nové teleobjektivy a najdeme tu nejen 300mm objektiv, ale dokonce i model s velmi dlouhou ohniskovou vzdáleností 500 mm.
27.3.2020, aktualita, Milan Šurkala
Polaroid uvedl nový instantní fotoaparát Polaroid Now Polaroid uvedl nový instantní fotoaparát Polaroid Now
The Impossible Project dosahuje svého cíle a vrací značku Polaroid zpět na trh. Před třemi lety vznikl Polaroid Originals a nyní už je vše jen pod značkou Polaroid. A máme tu spolu s tím i nový fotoaparát Polaroid Now.
27.3.2020, aktualita, Milan Šurkala
Huawei uvádí fotomobily řady P40 s novým 1/1,28" čipem a objektivy Leica Huawei uvádí fotomobily řady P40 s novým 1/1,28" čipem a objektivy Leica
Společnost Huawei dnes představila nové fotomobily řady P40. Ty přichází s novým 1/1,28" čipem a rozlišením 50 MPx. Nejlepší model P40 Pro+ dostává dokonce pětici fotoaparátů na zadní straně.
26.3.2020, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Sony se dělí, divize fotoaparátů, telefonů i TV míří do Sony Electronics Corp. Sony se dělí, divize fotoaparátů, telefonů i TV míří do Sony Electronics Corp.
Jak už se naznačovalo v polovině roku 2019, nyní skutečně dochází k rozdělení společnosti Sony. Do firmy Sony Electronics Corporation se nyní oddělí celý segment Electronics Products & Solutions (EP&S).
26.3.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář