www.digimanie.cz
>
>
>

Canon spustí bezplatnou cloudovou službu image.canon

Canon spustí bezplatnou cloudovou službu image.canon
, , aktualita
Novinkou společnosti Canon je nová bezplatná cloudová služba image.canon. Ta má dovolit dočasnou zálohu dat, jako jsou 4K videosekvence nebo RAWy, nabídne také snadný přesun na další služby.
K oblíbeným
reklama
Cloudové úložiště Canon Irista se moc neujalo a Canon to chce nyní zkusit znovu a lépe. V dubnu 2020 tak hodlá spustit novou cloudovou službu image.canon. Fotoaparáty a videokamery společnosti Canon tak budou moci automaticky nahrávat fotografie na cloud pomocí bezdrátového rozhraní Wi-Fi. Odtud bude možné je přeposlat na jiné služby, jako jsou Flickr, YouTube, Google Disk (Drive) a od června 2020 bude k dispozici i integrace se službami Adobe Creative Cloud.
 
Image.Canon
 
Záloha bude na cloudu pouze dočasná, a to po dobu 30 dnů, kdy si uživatel může vybrat, na kterou jinou službu chce snímky a videa přeposlat. Pokud si ale bude chtít něco uložit i trvale, bude zde možnost 10GB trvalého cloudu. V osobní knihovně jsou pak ukládány snímky v malém rozlišení vhodném pro publikaci na sociálních sítích. Pokud si do počítače nainstaluje aplikaci, může pak z online úložiště stahovat snímky do počítače (stahování fotografií do počítače tak půjde z fotoaparátu na cloud a odtud do PC). Fotoaparáty Canon, které budou představeny v roce 2020, mají mít všechny procesy automatizované.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Meike uvádí objektiv rybí oko 8mm F3.5 i pro Nikon Z a Canon RF Meike uvádí objektiv rybí oko 8mm F3.5 i pro Nikon Z a Canon RF
Meike rozšiřuje počet bajonetů, pro které se vyrábí objektiv typu rybí oko, model 8mm f/3.5. Nyní bude k dispozici i pro Nikon Z a Canon RF. Je sice určen pro APS-C, ale na full frame tělech může vytvořit cirkulární efekt.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Lexar microSDXC Silver UHS-I 1066x s přenosovou rychlostí až 160 MB/s Lexar microSDXC Silver UHS-I 1066x s přenosovou rychlostí až 160 MB/s
Lexar přichází s novými paměťovými kartami microSDXC UHS-I Silver 1066x. Ty sice mají jen UHS-I rozhraní, ale přesto dosahují velmi vysokých přenosových rychlostí při sekvenčním čtení až 160 MB/s.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Lensbaby uvedlo Spark 2.0 s Optic Swap objektivem Sweet 50 Lensbaby uvedlo Spark 2.0 s Optic Swap objektivem Sweet 50
Lensbaby uvedlo novou generaci svého Spark 2.0. Novinka přináší nastavitelnou 12lamelovou clonu až do F22 a je dodávána s pevným objektivem Sweet 50. Je tedy kompatibilní s celým systémem Optic Swap.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Firmware 4.00 pro Fujifilm X-T3 přináší významné zlepšení autofokusu Firmware 4.00 pro Fujifilm X-T3 přináší významné zlepšení autofokusu
Společnost Fujifilm přichází s novým firmwarem verze 4.00 pro svůj APS-C CSC fotoaparát X-T3. Ten významným způsobem vylepšuje autofokus, který by se svým výkonem měl podobat tomu na vlajkové lodi X-T4.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Opět se objevují zvěsti o APS-C CSC od Canonu s bajonetem RF Opět se objevují zvěsti o APS-C CSC od Canonu s bajonetem RF
Už od příchodu Canonu EOS R s novým bajonetem RF se spekuluje o tom, zda Canon přejde na tento bajonet i u APS-C řady, která využívá systém EF-M. Nyní se opět objevují zprávy, že by k tomu mělo dojít.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře