www.digimanie.cz
>
>
>
>

Canon uvedl nový firmware 1.1 pro EOS R5

Canon uvedl nový firmware 1.1 pro EOS R5
, , aktualita
Společnost Canon uvolnila nový firmware pro svůj CSC fotoaparát EOS R5. Ten opravuje několik chyb, vylepšuje funkci stabilizace zejména u videa, u něhož se také prodloužily doby záznamu, než dojde k oznámení o vysoké teplotě.
K oblíbeným
reklama
Full frame CSC fotoaparát Canon EOS R5 dostává nový firmware verze 1.1. Přináší různé opravy i vylepšení funkcí. Rozšířila se možnost zobrazování zpráv při zapnutí výstupu obrazu na HDMI i fotoaparátu a aktivaci kontroly přehřívání. Objektiv RF 100-500mm F4.5-7.1 L IS USM nyní může dosáhnout stabilizačního účinku až 6 EV. Vylepšila se i účinnost stabilizace u některých objektivů RF při záznamu videa. Opraveno bylo i pár překlepů a nesprávných zobrazení.
 
Canon EOS R5
 
Další opravou je odstranění dlouhého čekání přístupu k některým CFexpress kartám. Canon také vylepšil to, co se na Internetu u EOS R5 probírá asi nejvíce, a to jsou nahrávací časy videa. S novým firmwarem by se měla prodloužit doba nahrávání videa, než se objeví hláška o přehřívání fotoaparátu, což má pomoci zejména tehdy, když se nahrává větší množství klipů za sebou.
 
Zdroj: canon.cz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Mitakon Speedmaster 85mm F1.2 nyní i pro Canon RF a Nikon Z Mitakon Speedmaster 85mm F1.2 nyní i pro Canon RF a Nikon Z
Společnost Zhong Yi Optics rozšiřuje nabídku bajonetů pro svůj objektiv Mitakon Speedmaster 85mm F1.2 Ty budou nově dostupné i pro full frame CSC fotoaparáty s novými bajonety Canon RF a Nikon Z.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Canon představil instantní tiskárny IVY CLIQ+2 s fotoaparátem Canon představil instantní tiskárny IVY CLIQ+2 s fotoaparátem
Společnost Canon pro některé trhy představila nové instantní fotografické tiskárny IVY CLIQ2 a IVY CLIQ+2. Ty jsou zajímavé tím, že samy o sobě obsahují integrovaný fotoaparát, pokročilejší model má i přisvětlovací LED.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Sony opouští brazilský trh nejen s fotoaparáty Sony opouští brazilský trh nejen s fotoaparáty
Brazilský trh opustil už před dvěma lety Nikon. Nyní se přidává i společnost Sony, která zde už oficiálně nechce prodávat své fotoaparáty. A zdaleka nepůjde jen o fotoaparáty, ale i další elektroniku.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Venus Optics přichází s objektivem Laowa 14mm f/4 FF RL Zero-D Venus Optics přichází s objektivem Laowa 14mm f/4 FF RL Zero-D
Novinkou z dílen společnosti Venus Optics je nový velmi širokoúhlý objektiv Laowa 14mm f/4 FF RL Zero-D. Ten je určený pro full frame fotoaparáty, na kterých nabídne velmi široký úhel záběru až 114°.
19.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Fotograf zachytil Měsíc, který díky mraku připomíná Saturn Fotograf zachytil Měsíc, který díky mraku připomíná Saturn
Netradiční fotografie často vzniknou jako dílo náhody a zachycují kouzlo daného okamžiku. Fotograf z Guatemaly vyfotil při výstupu na sopku Měsíc, který v tu chvíli připomínal Saturn s prstencem.
18.9.2020, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář