www.digimanie.cz
>
>
>
>

Canon uvedl nový firmware 1.1 pro EOS R5

Canon uvedl nový firmware 1.1 pro EOS R5
, , aktualita
Společnost Canon uvolnila nový firmware pro svůj CSC fotoaparát EOS R5. Ten opravuje několik chyb, vylepšuje funkci stabilizace zejména u videa, u něhož se také prodloužily doby záznamu, než dojde k oznámení o vysoké teplotě.
K oblíbeným
reklama
Full frame CSC fotoaparát Canon EOS R5 dostává nový firmware verze 1.1. Přináší různé opravy i vylepšení funkcí. Rozšířila se možnost zobrazování zpráv při zapnutí výstupu obrazu na HDMI i fotoaparátu a aktivaci kontroly přehřívání. Objektiv RF 100-500mm F4.5-7.1 L IS USM nyní může dosáhnout stabilizačního účinku až 6 EV. Vylepšila se i účinnost stabilizace u některých objektivů RF při záznamu videa. Opraveno bylo i pár překlepů a nesprávných zobrazení.
 
Canon EOS R5
 
Další opravou je odstranění dlouhého čekání přístupu k některým CFexpress kartám. Canon také vylepšil to, co se na Internetu u EOS R5 probírá asi nejvíce, a to jsou nahrávací časy videa. S novým firmwarem by se měla prodloužit doba nahrávání videa, než se objeví hláška o přehřívání fotoaparátu, což má pomoci zejména tehdy, když se nahrává větší množství klipů za sebou.
 
Zdroj: canon.cz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
V norském obchodě je možné hrát šachy s fototechnikou namísto figurek V norském obchodě je možné hrát šachy s fototechnikou namísto figurek
Fotografický obchod v Norsku na sebe přitáhl pozornost díky netradiční atrakci, kterou zveřejnil na Instagramu. V prodejně postavili velkou šachovnici, na které je možné hrát místo figurek s fotografickým vybavením.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Sony Alpha 1 přináší 8K video i hledáček OLED 9,44M bez blackoutu Sony Alpha 1 přináší 8K video i hledáček OLED 9,44M bez blackoutu
Konkurence na trhu full frame CSC sílí a Sony chce mít nejlepší CSC na trhu. Tím se má stát Alpha 1. Nový fotoaparát přinese 50MPx vrstvený čip, podporu 8K videa, přičemž i to je s oversamplingem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala17 komentářů
Fotografka vytváří minimalistické autoportréty v zrcadle Fotografka vytváří minimalistické autoportréty v zrcadle
I s minimem rekvizit je možné vytvořit celou sérii zajímavých fotografií. Fotografka Ziqian Liu se tímto heslem řídí při tvorbě svého projektu, v němž při fotografování autoportrétů pracuje s odrazy.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Leica M10-P Reporter dostává grip z kevlaru Leica M10-P Reporter dostává grip z kevlaru
Leica představila speciální limitovanou edici svého dálkoměrného fotoaparátu M10-P Reporter. Novinka sází na nenápadný vzhled v khaki barvě a přidává grip z kevlarových vláken. Ten má časem blednout a dát fotoaparátu jedinečnou patinu.
25.1.2021, aktualita, Milan Šurkala
Sony zítra představí novinky, možná i full frame RX se zakřiveným čipem Sony zítra představí novinky, možná i full frame RX se zakřiveným čipem
Zítra společnost Sony představí jednu nebo možná několik fotografických novinek, na které láká novým teaserem. Spekuluje se, že by mezi nimi mohl být první fotoaparát značky se zakřiveným senzorem.
25.1.2021, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů