www.digimanie.cz
>
>
>
>

Canon uvedl nový firmware 1.1 pro EOS R5

Canon uvedl nový firmware 1.1 pro EOS R5
, , aktualita
Společnost Canon uvolnila nový firmware pro svůj CSC fotoaparát EOS R5. Ten opravuje několik chyb, vylepšuje funkci stabilizace zejména u videa, u něhož se také prodloužily doby záznamu, než dojde k oznámení o vysoké teplotě.
K oblíbeným
reklama
Full frame CSC fotoaparát Canon EOS R5 dostává nový firmware verze 1.1. Přináší různé opravy i vylepšení funkcí. Rozšířila se možnost zobrazování zpráv při zapnutí výstupu obrazu na HDMI i fotoaparátu a aktivaci kontroly přehřívání. Objektiv RF 100-500mm F4.5-7.1 L IS USM nyní může dosáhnout stabilizačního účinku až 6 EV. Vylepšila se i účinnost stabilizace u některých objektivů RF při záznamu videa. Opraveno bylo i pár překlepů a nesprávných zobrazení.
 
Canon EOS R5
 
Další opravou je odstranění dlouhého čekání přístupu k některým CFexpress kartám. Canon také vylepšil to, co se na Internetu u EOS R5 probírá asi nejvíce, a to jsou nahrávací časy videa. S novým firmwarem by se měla prodloužit doba nahrávání videa, než se objeví hláška o přehřívání fotoaparátu, což má pomoci zejména tehdy, když se nahrává větší množství klipů za sebou.
 
Zdroj: canon.cz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
7artisans uvádí kompaktní 35mm f/5.6 a rybí oko 7.5mm f/2.8 II 7artisans uvádí kompaktní 35mm f/5.6 a rybí oko 7.5mm f/2.8 II
Od společnosti 7artisans tu máme dvě novinky na poli objektivů s pevnou ohniskovou vzdáleností. Jednou je velmi kompaktní pancake objektiv 35mm f/5.6, druhým je pak nová generace rybího oka 7.5mm f/2.8 II FishEye.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Canon vyvíjí Posture Fit, roztomilou kamerku pro správné držení těla Canon vyvíjí Posture Fit, roztomilou kamerku pro správné držení těla
Canon zkouší neotřelé produkty a jedním z nich je i jakési digitální vajíčko Posture Fit. To má za úkol monitorovat uživatele a varovat ho před nesprávným držením těla při dlouhé práci u stolu, např. s počítačem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
BenQ SW271C: nový 4K monitor s 16bit LUT i podporou HLG a HDR videa BenQ SW271C: nový 4K monitor s 16bit LUT i podporou HLG a HDR videa
BenQ představil nástupce svého fotografického monitoru SW271, nový model SW271C. Jak už je dnes zvykem, novinka cílí nejen na fotografy, ale i na dnes čím dál populárnější video. Umí tak HLG, HDR10 a přizpůsobit se snímkovací frekvenci videa.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Ricoh uvedl barevnou edici K-1 Mark II J Limited 01 Ricoh uvedl barevnou edici K-1 Mark II J Limited 01
Ricoh uvádí speciální barevnou edici zrcadlovek K-1 Mark II. Edice J Limited 01 bude k dispozici ve čtyřech zajímavých barevných kombinacích využívající speciální laky, využije se také dřevo na gripu.
1.3.2021, aktualita, Milan Šurkala
Meike uvedlo cine objektiv 50mm T2.1 S35-Prime pro formát Super 35 Meike uvedlo cine objektiv 50mm T2.1 S35-Prime pro formát Super 35
Výrobce objektivů Meike rozšířil nabídku svých objektivů o další tzv. cine objektiv, tedy o model určený pro profesionální natáčení videa. Jde o pevnou světelnou padesátku 50mm T2.1 S35-Prime CINE.
28.2.2021, aktualita, Milan Šurkala