www.digimanie.cz
>
>
>
>

Další úniky o Canon EOS 6D Mark II a EOS 200D, 4K nebude

Další úniky o Canon EOS 6D Mark II a EOS 200D, 4K nebude
, , aktualita
Již za pár dní se s největší pravděpodobností představí dvě nové zrcadlovky Canon EOS 6D Mark II a EOS 200D. Na veřejnost se tak derou nejrůznější uniklé informace, se kterými se s vámi podělíme. Neznamená to však, že se tak skutečně stane.
K oblíbeným
reklama
Podle uniklých informací by se 29. června měly objevit nové zrcadlovky Canon EOS 6D Mark II a EOS 200D. S přibližujícím se termínem se také zvyšuje počet a nejspíš i přesnost těchto informací. Co nás tedy pravděpodobně čeká? Upozorňuji, že nemusí jít o skutečnost a jde o úniky a dohady. EOS 200D by měl dostat 24MPx APS-C senzor s technologií Dual Pixel CMOS AF. Sekvenční snímání má dosahovat rychlosti 5 fps. Dále se hovoří o 3,0" polohovatelném dotykovém displeji a hmotnosti těla 453 gramů. Fotoaparát má být k dispozici v černé i stříbrné variantě (viz canonrumors.com).
 
Canon logo
 
O něco větší zájem mezi veřejností je asi o full frame Canon EOS 6D Mark II. Uniklé informace hovoří o full frame snímači s rozlišením 27,1 MPx (efektivně 26,2 MPx) s technologií Dual Pixel CMOS AF. Potěší 45bodový AF systém se všemi křížovými body. Procesorem má být DIGIC 7 a sekvenční snímání by mělo dosahovat 6,5 fps. Hledáček s 98% pokrytím slibuje 0,71× zvětšení. Maximální citlivost bude ISO 40000 (v rozšíření až ISO 102400), nejkratší expoziční čas nicméně bude 1/4000 sekundy. U této kategorie bychom čekali přeci jen i kratší hodnotu. K dispozici bude 5osá elektronická stabilizace obrazu.
 
Video bude maximálně jen Full HD při 60p, zvěsti o 4K se tak patrně nenaplní. Fotoaparát by nicméně měl podporovat focení snímků do 4K time-lapse videa (podobně jako např. Olympus OM-D E-M10 Mark II). EOS 6D Mark II by měl údajně podporovat Wi-Fi, Bluetooth, NFC i GPS a jeho baterie by měla vydržet na 1200 snímků na jedno nabití. Při rozměrech 144×110,5×74,8 mm bude vážit 685 gramů, resp. 765 gramů s příslušenstvím. Jeho rozměry tak téměř nenarostou a hmotnost se dokonce trochu snížila. Za pár dní pak patrně uvidíme, zda budou všechny údaje správné nebo ne. A co vy, těšíte se na nové zrcadlovky?
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Fujifilm instax Mini 11 vylepšuje focení selfie a automatickou expozici Fujifilm instax Mini 11 vylepšuje focení selfie a automatickou expozici
Mezi instantními fotoaparáty máme další novinku, Fujifilm instax Mini 11. Nový model přináší spolehlivé automatické měření expozice, také zlepšuje focení detailů a selfie snímků díky výsuvnému objektivu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Fujifilm X-T4 přináší IBIS, lepší AF i 240fps video Fujifilm X-T4 přináší IBIS, lepší AF i 240fps video
Fujifilm uvádí svou novou vlajkovou loď X-T4. Ta přináší mnoho užitečných novinek. Z mnoha můžeme vyjmenovat vylepšené slow-motion video, lépe vyladěný autofokus i přítomnost velmi účinné mechanické stabilizace senzoru.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Metabones přichází s 1,26× expanderem: Nikon F na Fujifilm G Metabones přichází s 1,26× expanderem: Nikon F na Fujifilm G
Známý výrobce optických redukcí Metabones přichází s novinkou Nikon G Lens to Fuji G-mount Expander 1.26x. Ta dovoluje montáž objektivů ze zrcadlovek Nikon na středoformát Fujifilmu při zachování úhlu záběru.
25.2.2020, aktualita, Milan Šurkala
Sony uvádí FE 20mm f/1.8 G, světelný velmi širokoúhlý objektiv Sony uvádí FE 20mm f/1.8 G, světelný velmi širokoúhlý objektiv
Nabídka full frame objektivů pro CSC fotoaparáty Sony je už nyní velmi bohatá a dále se rozšiřuje. Sony totiž uvedlo nový velmi širokoúhlý objektiv FE 20mm f/1.8 G. Novinka překvapí docela kompaktními rozměry.
25.2.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Hvězda TV show Americký chopper ukradla fotku, zaplatí pokutu 258 tis. USD Hvězda TV show Americký chopper ukradla fotku, zaplatí pokutu 258 tis. USD
Paul Teutul Sr. z televizní show Americký chopper má další finanční problém. Se svým synem neoprávněně použili fotografii pro své merchandise produkty a nyní musí zaplatit pokutu přes 258 tisíc USD.
25.2.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář