www.digimanie.cz
>
>
>
>

Další úniky o Sony A7c: 4K/30p video a krásný design

Další úniky o Sony A7c: 4K/30p video a krásný design
, , aktualita
Objevují se další nové informace o připravovaném fotoaparátu Sony A7c. Tato kompaktní varianta určena i pro vloggery má mít podporu 4K 30p videa a prý mnohem hezčí design, než na co jsme u Sony zvyklí.
K oblíbeným
reklama
Už víme, že si Sony chystá nový full frame fotoaparát Sony A7c. Ten se má představit už za pár dní a nyní se objevují další uniklé informace. Znovu se potvrdil 24MPx snímač ze Sony A7 III, ale pochopitelně ne úplně stejné specifikace jako u tohoto fotoaparátu. Např. autofokus by měl být převzat z nejnovějšího Sony A7S III. Dále se znovu hovoří o tom, že bude umět 4K video jen při 30p a nikoli 60p. To je trochu škoda, obzvlášť když fotoaparát míří na natáčení videa a vloggery.
 
Sony A7 III
 
S pancake objektivem by měl set vyjít na 2300 EUR (okolo 60 až 62 tisíc Kč), což je dnes sice ještě kategorie full frame fotoaparátů se 4K 30p, ale přeci jen novinky konkurence a připravované fotoaparáty sem chtějí zamířit i s 60p (Lumix S5 s 60p by měl vyjít na totéž, Nikon údajně připravuje Z6s s 60p). Úniky dále hovoří o tom, že tělo fotoaparátu bude jen o trochu větší než u A6600 a mělo by jít designem o zatím nejkrásnější fotoaparát této řady.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Žádost o ruku na Brooklyn Bridge: fotograf byl sražen cyklistou Žádost o ruku na Brooklyn Bridge: fotograf byl sražen cyklistou
Skoro každý chce mít pěkné fotografie z významných momentů svého života. Chris Pain chtěl mít nafocenu a natočenu žádost o ruku na Brooklyn Bridge, ale nešlo to úplně podle plánu. Fotograf, který pořizoval snímky, byl totiž sražen cyklistou.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Canon představil 0,71× speedbooster EF-EOS R 0.71x Canon představil 0,71× speedbooster EF-EOS R 0.71x
Canon představil nový zajímavý produkt. Je jím tzv. speedbooster, tedy konvertor, který rozšiřuje úhel záběru optické soustavy a s tím i znatelně zlepšuje světelnost. Mount Adapter EF-EOS R 0.71x ji zlepšuje o 1 EV.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Canon koupil superpočítač Fujitsu: více simulací, méně prototypů Canon koupil superpočítač Fujitsu: více simulací, méně prototypů
Společnost Canon chce zapracovat na efektivitě vývoje nových fotoaparátů a objektivů. Proto si zakoupila nový superpočítač Fujitsu PRIMEHPC FX1000, který by měl umožnit testování pomocí simulací a nikoli prototypů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Video: Krokodýl vyděsil turisty, kteří se s ním fotografovali Video: Krokodýl vyděsil turisty, kteří se s ním fotografovali
Zaměstnanci safari parku v Austrálii si udělali legraci ze skupiny šesti turistů, kteří si chtěli pořídit fotografii s krokodýlem. Krokodýl sklapl čelisti návštěvníkům za zády a ti vyděšeně utekli.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Tamron uvedl telezoom 70-300mm F4.5-6.3 pro Sony E/FE Tamron uvedl telezoom 70-300mm F4.5-6.3 pro Sony E/FE
Novinkou společnosti Tamron je nový objektiv typu telezoom 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD (Model A047). Ten je určen pro full frame CSC fotoaparáty Sony, přičemž nabídne kompaktní rozměry a nízkou hmotnost.
25.9.2020, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů