www.digimanie.cz
>
>
>
>

Další úniky o Sony A7c: 4K/30p video a krásný design

Další úniky o Sony A7c: 4K/30p video a krásný design
, , aktualita
Objevují se další nové informace o připravovaném fotoaparátu Sony A7c. Tato kompaktní varianta určena i pro vloggery má mít podporu 4K 30p videa a prý mnohem hezčí design, než na co jsme u Sony zvyklí.
K oblíbeným
reklama
Už víme, že si Sony chystá nový full frame fotoaparát Sony A7c. Ten se má představit už za pár dní a nyní se objevují další uniklé informace. Znovu se potvrdil 24MPx snímač ze Sony A7 III, ale pochopitelně ne úplně stejné specifikace jako u tohoto fotoaparátu. Např. autofokus by měl být převzat z nejnovějšího Sony A7S III. Dále se znovu hovoří o tom, že bude umět 4K video jen při 30p a nikoli 60p. To je trochu škoda, obzvlášť když fotoaparát míří na natáčení videa a vloggery.
 
Sony A7 III
 
S pancake objektivem by měl set vyjít na 2300 EUR (okolo 60 až 62 tisíc Kč), což je dnes sice ještě kategorie full frame fotoaparátů se 4K 30p, ale přeci jen novinky konkurence a připravované fotoaparáty sem chtějí zamířit i s 60p (Lumix S5 s 60p by měl vyjít na totéž, Nikon údajně připravuje Z6s s 60p). Úniky dále hovoří o tom, že tělo fotoaparátu bude jen o trochu větší než u A6600 a mělo by jít designem o zatím nejkrásnější fotoaparát této řady.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
V norském obchodě je možné hrát šachy s fototechnikou namísto figurek V norském obchodě je možné hrát šachy s fototechnikou namísto figurek
Fotografický obchod v Norsku na sebe přitáhl pozornost díky netradiční atrakci, kterou zveřejnil na Instagramu. V prodejně postavili velkou šachovnici, na které je možné hrát místo figurek s fotografickým vybavením.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Sony Alpha 1 přináší 8K video i hledáček OLED 9,44M bez blackoutu Sony Alpha 1 přináší 8K video i hledáček OLED 9,44M bez blackoutu
Konkurence na trhu full frame CSC sílí a Sony chce mít nejlepší CSC na trhu. Tím se má stát Alpha 1. Nový fotoaparát přinese 50MPx vrstvený čip, podporu 8K videa, přičemž i to je s oversamplingem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Fotografka vytváří minimalistické autoportréty v zrcadle Fotografka vytváří minimalistické autoportréty v zrcadle
I s minimem rekvizit je možné vytvořit celou sérii zajímavých fotografií. Fotografka Ziqian Liu se tímto heslem řídí při tvorbě svého projektu, v němž při fotografování autoportrétů pracuje s odrazy.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Leica M10-P Reporter dostává grip z kevlaru Leica M10-P Reporter dostává grip z kevlaru
Leica představila speciální limitovanou edici svého dálkoměrného fotoaparátu M10-P Reporter. Novinka sází na nenápadný vzhled v khaki barvě a přidává grip z kevlarových vláken. Ten má časem blednout a dát fotoaparátu jedinečnou patinu.
25.1.2021, aktualita, Milan Šurkala
Sony zítra představí novinky, možná i full frame RX se zakřiveným čipem Sony zítra představí novinky, možná i full frame RX se zakřiveným čipem
Zítra společnost Sony představí jednu nebo možná několik fotografických novinek, na které láká novým teaserem. Spekuluje se, že by mezi nimi mohl být první fotoaparát značky se zakřiveným senzorem.
25.1.2021, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů