www.digimanie.cz
>
>
>
>

Další video teasery na full frame Nikon Z6 a Z7

Další video teasery na full frame Nikon Z6 a Z7
, , aktualita
Už jen tři dny nás dělí od uvedení nových full frame CSC fotoaparátů Nikonu, které patrně ponesou jméno Z6 a Z7. Výrobce tak uvolnil další video teasery, na kterých jde částečně vidět nové fotoaparáty.
K oblíbeným
reklama
Čtvrtek 23. srpna v 6:00 ráno přinese odhalení nových full frame CSC fotoaparátů Nikon, které se podle všeho budou jmenovat Z6 a Z7. Nikon tyto fotoaparáty hodně prožívá, a tak uvádí jeden teaser za druhým. My tak jen můžeme doufat, že fotoaparáty budou skutečně tak přelomové a nebudeme zklamáni (tu odhalovací kampaň Nikon možná trochu přehání).
 
 
V nejnovějším teaseru ukazuje několik fotografů, kteří už měli tu čest s fotoaparátem pracovat, jsou zmíněné některé jejich dojmy, nicméně nic až tak překvapivého nebo důležitého se zde nedozvíte. Předkládáme navíc i předposlední teaser, který se týkal objektivů.
 
 
Pokud jde o objektivy, vypadá to, že už máme konečně finální seznam. Půjde o zoomovací základní objektiv Nikon Z-Nikkor 24-70mm f/4 a pak dva světelné objektivy Z-Nikkor 50mm f/1.8 a Z-Nikkor 35mm f/1.8. Fotoaparáty by měly být dodávány s adaptérem na skla s bajonetem F (ze Z na F), aby mohli fotografové použít i stávající objektivy ze zrcadlovek. Bude mít elektromotor pro ovládání clony u F-mount objektivů.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Yongnuo YN 35mm F1.4C DF UWM s ultrazvukovým motorkem Yongnuo YN 35mm F1.4C DF UWM s ultrazvukovým motorkem
Čínská společnost Yongnuo vylepšila svůj 35mm F1.4 objektiv a uvedla jeho novou verzi YN 35mm F1.4C DF UWM. Ta se může chlubit především rychlým a tichým ultrazvukovým zaostřovacím motorkem UWM.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Jedna cena EISA 2019 pro Huawei, Panasonic a Skylum Jedna cena EISA 2019 pro Huawei, Panasonic a Skylum
Poslední tři společnosti, které ještě získaly ocenění v letošní anketě EISA Awards 2019, jsou Huawei, Panasonic a Skylum, všechny shodně po jednom. Dostalo se na smartphone, CSC fotoaparát a software.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Canonu unikla videa o EOS 90D a EOS M6 Mark II Canonu unikla videa o EOS 90D a EOS M6 Mark II
Na internet unikla dvě prezentační videa společnosti Canon, která ukazují dva připravované fotoaparáty, zrcadlovku EOS 90D a CSC fotoaparát EOS M6 Mark II. Oba dva budou mít nový 32,5MPx APS-C snímač.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Širokoúhlý Viltrox 20mm f/1.8 nyní i pro Nikon Z Širokoúhlý Viltrox 20mm f/1.8 nyní i pro Nikon Z
Viltrox rozšiřuje počet podporovaných bajonetů svého nového manuálního širokoúhlého objektivu 20mm f/1.8 o další. Oznámil totiž, že tento model bude k dispozici i pro full frame fotoaparáty Nikon Z.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Sigma a Tamron získávají 2 ceny EISA 2019 Sigma a Tamron získávají 2 ceny EISA 2019
K dalším společnostem, které v letošní anketě EISA Awards 2019 vyhrály nějaké to ocenění, patří Sigma a Tamron. Není překvapivé, že v tomto případě šlo vždy o objektivy. Pro tento rok to byly jenom ty zoomvací.
Včera, aktualita, Milan Šurkala