www.digimanie.cz
>
>
>
>

Další video teasery na full frame Nikon Z6 a Z7

Další video teasery na full frame Nikon Z6 a Z7
, , aktualita
Už jen tři dny nás dělí od uvedení nových full frame CSC fotoaparátů Nikonu, které patrně ponesou jméno Z6 a Z7. Výrobce tak uvolnil další video teasery, na kterých jde částečně vidět nové fotoaparáty.
K oblíbeným
reklama
Čtvrtek 23. srpna v 6:00 ráno přinese odhalení nových full frame CSC fotoaparátů Nikon, které se podle všeho budou jmenovat Z6 a Z7. Nikon tyto fotoaparáty hodně prožívá, a tak uvádí jeden teaser za druhým. My tak jen můžeme doufat, že fotoaparáty budou skutečně tak přelomové a nebudeme zklamáni (tu odhalovací kampaň Nikon možná trochu přehání).
 
 
V nejnovějším teaseru ukazuje několik fotografů, kteří už měli tu čest s fotoaparátem pracovat, jsou zmíněné některé jejich dojmy, nicméně nic až tak překvapivého nebo důležitého se zde nedozvíte. Předkládáme navíc i předposlední teaser, který se týkal objektivů.
 
 
Pokud jde o objektivy, vypadá to, že už máme konečně finální seznam. Půjde o zoomovací základní objektiv Nikon Z-Nikkor 24-70mm f/4 a pak dva světelné objektivy Z-Nikkor 50mm f/1.8 a Z-Nikkor 35mm f/1.8. Fotoaparáty by měly být dodávány s adaptérem na skla s bajonetem F (ze Z na F), aby mohli fotografové použít i stávající objektivy ze zrcadlovek. Bude mít elektromotor pro ovládání clony u F-mount objektivů.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Ušetři s Nikonem: letní slevy na fotoaparáty i objektivy Ušetři s Nikonem: letní slevy na fotoaparáty i objektivy
Nikon spouští letní prodejní akci s názvem "Ušetři s Nikonem". Mnoho fotoaparátů a objektivů bylo zlevněno, přičemž u některých setů se jedná o slevy až ve výši 10.000 Kč. Levněji tak lze získat i nové Z6 a Z7.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Ricoh/Pentax věří v návrat DSLR, v CSC nevidí potenciál Ricoh/Pentax věří v návrat DSLR, v CSC nevidí potenciál
Společnost Ricoh, která nyní stojí za zrcadlovkami a fotoaparáty Pentax, se nechala slyšet, že v brzké době vidí návrat fotografů k DSLR. Móda CSC je podle společnosti jen chvilková a pomine.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Panasonic Lumix S1R: sebevědomý vstup do FF Panasonic Lumix S1R: sebevědomý vstup do FF
Společnost Panasonic už nevyrábí CSC jen se 4/3" senzory, ale nově i s velkými full frame čipy. A právě dnes se podíváme na vlajkovou loď Lumix S1R se 47,3MPx snímačem. Umí i 4K 60p videosekvence.
Včera, recenze, Milan Šurkala45 komentářů
Panasonic Lumix S 24-105mm F4 Macro O.I.S. Panasonic Lumix S 24-105mm F4 Macro O.I.S.
V dnešní recenzi se podíváme na setový objektiv pro nové full frame CSC od Panasonicu, model Lumix S 24-105mm F4 Macro O.I.S. Je optimalizován pro natáčení videa, ale potěší i pro pořizování fotografií?
Včera, recenze, Milan Šurkala6 komentářů
7Artisans představuje světelnou padesátku 50mm F1.8. 7Artisans představuje světelnou padesátku 50mm F1.8.

Méně známá společnost 7Artisans rozšířila portfolio svých objektivů o nový světelný kousek 50mm F1.8. Ten je určen pro CSC fotoaparáty nanejvýš s APS-C senzorem. Bodovat má malými rozměry i cenou.

17.5.2019, aktualita, Milan Šurkala