www.digimanie.cz
>
>
>
>

Další video teasery na full frame Nikon Z6 a Z7

Další video teasery na full frame Nikon Z6 a Z7
, , aktualita
Už jen tři dny nás dělí od uvedení nových full frame CSC fotoaparátů Nikonu, které patrně ponesou jméno Z6 a Z7. Výrobce tak uvolnil další video teasery, na kterých jde částečně vidět nové fotoaparáty.
reklama
Čtvrtek 23. srpna v 6:00 ráno přinese odhalení nových full frame CSC fotoaparátů Nikon, které se podle všeho budou jmenovat Z6 a Z7. Nikon tyto fotoaparáty hodně prožívá, a tak uvádí jeden teaser za druhým. My tak jen můžeme doufat, že fotoaparáty budou skutečně tak přelomové a nebudeme zklamáni (tu odhalovací kampaň Nikon možná trochu přehání).
 
 
V nejnovějším teaseru ukazuje několik fotografů, kteří už měli tu čest s fotoaparátem pracovat, jsou zmíněné některé jejich dojmy, nicméně nic až tak překvapivého nebo důležitého se zde nedozvíte. Předkládáme navíc i předposlední teaser, který se týkal objektivů.
 
 
Pokud jde o objektivy, vypadá to, že už máme konečně finální seznam. Půjde o zoomovací základní objektiv Nikon Z-Nikkor 24-70mm f/4 a pak dva světelné objektivy Z-Nikkor 50mm f/1.8 a Z-Nikkor 35mm f/1.8. Fotoaparáty by měly být dodávány s adaptérem na skla s bajonetem F (ze Z na F), aby mohli fotografové použít i stávající objektivy ze zrcadlovek. Bude mít elektromotor pro ovládání clony u F-mount objektivů.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Meike MK 50mm F1.7 nyní i pro Canon RF a Nikon Z Meike MK 50mm F1.7 nyní i pro Canon RF a Nikon Z
Světelný full frame objektiv Meike MK 50mm F1.7 bude nově k dispozici i pro další CSC systémy. Stávající Sony FE doplňuje nově Canon RF a Nikon Z. Objektiv potěší poměrně malými kompaktními rozměry i hmotností.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Sony slibuje nové firmwary pro A7 III, A7R III a A9 Sony slibuje nové firmwary pro A7 III, A7R III a A9
Sony oznámilo, že si připravuje nové verze firmwarů pro své high-endové CSC fotoaparáty. Přinesou zejména vylepšení autofokusu, konkrétně ostření na oči, a to i ta zvířecí. Jen u A9 bude seznam změn čítat přes 30 položek.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
OPPO potvrdilo smartphone s 10× hybridním zoomem OPPO potvrdilo smartphone s 10× hybridním zoomem
Jak jsme vás před pár dny informovali, OPPO mělo chystat smartphone s 10× optickým zoomem. Společnost vývoj takového smartphone opravdu potvrdila, lepší by zda bylo ale hovořit o hybridním zoomu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Sony uvádí software Imaging Edge Mobile Sony uvádí software Imaging Edge Mobile
Sony přichází s nástupcem mobilní aplikace PlayMemories Mobile a uvádí nový software Imaging Edge Mobile. Sjednocuje tak název s desktopovou aplikací Imaging Edge, která se také dočká několika vylepšení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Třetí teaser na Olympus OM-D E-M1X Třetí teaser na Olympus OM-D E-M1X
Už jen necelý týden zbývá do uvedení nového high-endového CSC fotoaparátu značky Olympus s pravděpodobným názvem OM-D E-M1X. Výrobce tak uvolnil v pořadí už třetí teaser, který nyní upozorňuje na možnosti focení v přírodě.
19.1.2019, aktualita, Milan Šurkala