www.digimanie.cz
>
>
>
>

Další video teasery na full frame Nikon Z6 a Z7

Další video teasery na full frame Nikon Z6 a Z7
, , aktualita
Už jen tři dny nás dělí od uvedení nových full frame CSC fotoaparátů Nikonu, které patrně ponesou jméno Z6 a Z7. Výrobce tak uvolnil další video teasery, na kterých jde částečně vidět nové fotoaparáty.
reklama
Čtvrtek 23. srpna v 6:00 ráno přinese odhalení nových full frame CSC fotoaparátů Nikon, které se podle všeho budou jmenovat Z6 a Z7. Nikon tyto fotoaparáty hodně prožívá, a tak uvádí jeden teaser za druhým. My tak jen můžeme doufat, že fotoaparáty budou skutečně tak přelomové a nebudeme zklamáni (tu odhalovací kampaň Nikon možná trochu přehání).
 
 
V nejnovějším teaseru ukazuje několik fotografů, kteří už měli tu čest s fotoaparátem pracovat, jsou zmíněné některé jejich dojmy, nicméně nic až tak překvapivého nebo důležitého se zde nedozvíte. Předkládáme navíc i předposlední teaser, který se týkal objektivů.
 
 
Pokud jde o objektivy, vypadá to, že už máme konečně finální seznam. Půjde o zoomovací základní objektiv Nikon Z-Nikkor 24-70mm f/4 a pak dva světelné objektivy Z-Nikkor 50mm f/1.8 a Z-Nikkor 35mm f/1.8. Fotoaparáty by měly být dodávány s adaptérem na skla s bajonetem F (ze Z na F), aby mohli fotografové použít i stávající objektivy ze zrcadlovek. Bude mít elektromotor pro ovládání clony u F-mount objektivů.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
iPhone vs. staré APS-C: co má vyšší dynamický rozsah? iPhone vs. staré APS-C: co má vyšší dynamický rozsah?
Nedávno se na stránkách Digimanie rozhořela diskuze o tom, zda se modernější mobilní telefony mohou např. dynamickým rozsahem rovnat starým zrcadlovkám. Vyzkoušeli jsme tedy iPhone SE a postavili ho proti deset let starému 14,6MPx APS-C čipu.
Dnes, recenze, Milan Šurkala5 komentářů
Sony vyvinulo BSI senzor s globální závěrkou Sony vyvinulo BSI senzor s globální závěrkou
Sony oznámilo vývoj nového 20MPx snímače, který bude vybaven systémem globální závěrky pro absenci nepříjemného rolling shutter efektu ve spojení s technologií BSI. Tato kombinace je zatím netradiční.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Zenit ukázal supersvětelný Zenitar 0,95/50 pro Sony FE Zenit ukázal supersvětelný Zenitar 0,95/50 pro Sony FE
V nabídce ruského výrobce objektivů KMZ se pod značkou Zenit objevuje supersvětelná novinka Zenitar 0,95/50. Podporuje full frame CSC fotoaparáty Sony a slibuje extrémně dobrou světelnost F0,95.
17.3.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Samyang uvádí objektiv AF 85mm F1.4 FE pro CSC Sony Samyang uvádí objektiv AF 85mm F1.4 FE pro CSC Sony
Čtvrtým objektivem, který byl představen společností Samyang v rámci 2019 Spring Collection, je model AF 85mm F1.4 FE. Jak už napovídá název, je určen pro Sony CSC fotoaparáty a má i podporu autofokusu.
17.3.2019, aktualita, Milan Šurkala
Lensbaby představilo objektiv Edge 35 Optic Lensbaby představilo objektiv Edge 35 Optic
Společnost Lensbaby představila svůj další objektiv řady Edge Optic. Tentokrát jde o širokoúhlý model Edge 35 Optic s 35mm ohniskovou vzdáleností, který je kompatibilní s Optic Swap System, konkrétně s Composer Pro II.
15.3.2019, aktualita, Milan Šurkala