www.digimanie.cz
>
>
>
>

Začal odpočet, Full frame CSC Nikonu za 26 dní

Začal odpočet, Full frame CSC Nikonu za 26 dní
, , aktualita
Nikon nás s novým full frame CSC fotoaparátem pěkně napíná. Přinesl další dva teasery, tentokrát ve formě fotografií. Také už víme přesně, kdy se nový fotoaparát objeví. Začal odpočet do 23. srpna.
reklama
To, že se chystá nový full frame CSC fotoaparát společnosti Nikon, už víme. Výrobce na něj uvolnil jeden video teaser a nyní přidává i další dvě fotografie, které ukazují siluetu přístroje s nasazeným objektivem (z obou dvou stran). To ale zdaleka není všechno. Nikon totiž na svých stránkách spustil také odpočet zbývající do uvedení novinky.
 
Full frame CSC Nikonu teaser 1
 
klikněte pro zvětšení
 
V době psaní tohoto článku zbývá 25 dní a něco přes 17 hodin času. Když to všechno spočítáme (nebo mrkneme na Facebook Nikonu), zjistíme, že novinka bude představena ve čtvrtek 23. srpna v 6:00 ráno. Tehdy bude k dispozici i živý stream. Pokud chcete, můžete se také zaregistrovat k odběru informací. Jen doufejme, že si pro nás Nikon připravil opravdu něco pořádného a nedopadne to podobně neslavně jako s retro zrcadlovkou Nikon Df, na kterou bylo také spoustu teaserů, ale ve výsledku zas až takovou díru do světa neudělala.
 
Full frame CSC Nikonu teaser 2
 
klikněte pro zvětšení
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Meike MK 50mm F1.7 nyní i pro Canon RF a Nikon Z Meike MK 50mm F1.7 nyní i pro Canon RF a Nikon Z
Světelný full frame objektiv Meike MK 50mm F1.7 bude nově k dispozici i pro další CSC systémy. Stávající Sony FE doplňuje nově Canon RF a Nikon Z. Objektiv potěší poměrně malými kompaktními rozměry i hmotností.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Sony slibuje nové firmwary pro A7 III, A7R III a A9 Sony slibuje nové firmwary pro A7 III, A7R III a A9
Sony oznámilo, že si připravuje nové verze firmwarů pro své high-endové CSC fotoaparáty. Přinesou zejména vylepšení autofokusu, konkrétně ostření na oči, a to i ta zvířecí. Jen u A9 bude seznam změn čítat přes 30 položek.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
OPPO potvrdilo smartphone s 10× hybridním zoomem OPPO potvrdilo smartphone s 10× hybridním zoomem
Jak jsme vás před pár dny informovali, OPPO mělo chystat smartphone s 10× optickým zoomem. Společnost vývoj takového smartphone opravdu potvrdila, lepší by zda bylo ale hovořit o hybridním zoomu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Sony uvádí software Imaging Edge Mobile Sony uvádí software Imaging Edge Mobile
Sony přichází s nástupcem mobilní aplikace PlayMemories Mobile a uvádí nový software Imaging Edge Mobile. Sjednocuje tak název s desktopovou aplikací Imaging Edge, která se také dočká několika vylepšení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Třetí teaser na Olympus OM-D E-M1X Třetí teaser na Olympus OM-D E-M1X
Už jen necelý týden zbývá do uvedení nového high-endového CSC fotoaparátu značky Olympus s pravděpodobným názvem OM-D E-M1X. Výrobce tak uvolnil v pořadí už třetí teaser, který nyní upozorňuje na možnosti focení v přírodě.
19.1.2019, aktualita, Milan Šurkala