www.digimanie.cz
>
>
>
>

Začal odpočet, Full frame CSC Nikonu za 26 dní

Začal odpočet, Full frame CSC Nikonu za 26 dní
, , aktualita
Nikon nás s novým full frame CSC fotoaparátem pěkně napíná. Přinesl další dva teasery, tentokrát ve formě fotografií. Také už víme přesně, kdy se nový fotoaparát objeví. Začal odpočet do 23. srpna.
K oblíbeným
reklama
To, že se chystá nový full frame CSC fotoaparát společnosti Nikon, už víme. Výrobce na něj uvolnil jeden video teaser a nyní přidává i další dvě fotografie, které ukazují siluetu přístroje s nasazeným objektivem (z obou dvou stran). To ale zdaleka není všechno. Nikon totiž na svých stránkách spustil také odpočet zbývající do uvedení novinky.
 
Full frame CSC Nikonu teaser 1
 
klikněte pro zvětšení
 
V době psaní tohoto článku zbývá 25 dní a něco přes 17 hodin času. Když to všechno spočítáme (nebo mrkneme na Facebook Nikonu), zjistíme, že novinka bude představena ve čtvrtek 23. srpna v 6:00 ráno. Tehdy bude k dispozici i živý stream. Pokud chcete, můžete se také zaregistrovat k odběru informací. Jen doufejme, že si pro nás Nikon připravil opravdu něco pořádného a nedopadne to podobně neslavně jako s retro zrcadlovkou Nikon Df, na kterou bylo také spoustu teaserů, ale ve výsledku zas až takovou díru do světa neudělala.
 
Full frame CSC Nikonu teaser 2
 
klikněte pro zvětšení
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Dvě ceny EISA 2019 pro Fujifilm a Nikon Dvě ceny EISA 2019 pro Fujifilm a Nikon
Po dvou oceněních EISA Awards 2019 získalo několik společností. Nyní se podíváme na dvě z nich, Fujifilm a Nikon. Zde byly oceněny především CSC fotoaparáty s různými velikostmi snímačů a jeden objektiv.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Canon dosáhl na 5 cen EISA 2019 Canon dosáhl na 5 cen EISA 2019
Společnost Canon patřila v letošních cenách EISA Awards 2019 jednoznačně k těm nejúspěšnějším. Odnesla si totiž celkem pět cen. Dařilo se především objektivům, které si odnesly rovnou 4 ocenění.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Leica uvedla APO-Summicron-SL 50mm f/2 Leica uvedla APO-Summicron-SL 50mm f/2
Novinkou pro systém L-Mount je objektiv z dílen Leicy, model APO-Summicron-SL 50mm f/2. Tato světelná padesátka nabídne odolnou konstrukci i velmi rychlý autofokus díky technologii Dual Syncro Drive.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Meike uvádí makro objektiv MK 85mm F2.8 Meike uvádí makro objektiv MK 85mm F2.8
Od společnosti Meike jsme se dočkali nového manuálního makro objektivu MK 85mm f/2.8. Ten je určený nově i pro další full frame CSC fotoaparáty a má dle výrobce dosahovat netradičně vysokého zvětšení 1,5:1.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony zářilo v EISA Awards 2019, má 6 ocenění Sony zářilo v EISA Awards 2019, má 6 ocenění
Společnosti Sony se i letos hodně dařilo a v anketě EISA Awards 2019 zazářila. Dostala totiž ze všech výrobců fotografické techniky nejvyšší počet ocenění, šest. Dařilo se především full frame objektivům.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře