www.digimanie.cz
>
>
>
>

Začal odpočet, Full frame CSC Nikonu za 26 dní

Začal odpočet, Full frame CSC Nikonu za 26 dní
, , aktualita
Nikon nás s novým full frame CSC fotoaparátem pěkně napíná. Přinesl další dva teasery, tentokrát ve formě fotografií. Také už víme přesně, kdy se nový fotoaparát objeví. Začal odpočet do 23. srpna.
K oblíbeným
reklama
To, že se chystá nový full frame CSC fotoaparát společnosti Nikon, už víme. Výrobce na něj uvolnil jeden video teaser a nyní přidává i další dvě fotografie, které ukazují siluetu přístroje s nasazeným objektivem (z obou dvou stran). To ale zdaleka není všechno. Nikon totiž na svých stránkách spustil také odpočet zbývající do uvedení novinky.
 
Full frame CSC Nikonu teaser 1
 
klikněte pro zvětšení
 
V době psaní tohoto článku zbývá 25 dní a něco přes 17 hodin času. Když to všechno spočítáme (nebo mrkneme na Facebook Nikonu), zjistíme, že novinka bude představena ve čtvrtek 23. srpna v 6:00 ráno. Tehdy bude k dispozici i živý stream. Pokud chcete, můžete se také zaregistrovat k odběru informací. Jen doufejme, že si pro nás Nikon připravil opravdu něco pořádného a nedopadne to podobně neslavně jako s retro zrcadlovkou Nikon Df, na kterou bylo také spoustu teaserů, ale ve výsledku zas až takovou díru do světa neudělala.
 
Full frame CSC Nikonu teaser 2
 
klikněte pro zvětšení
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Ricoh/Pentax věří v návrat DSLR, v CSC nevidí potenciál Ricoh/Pentax věří v návrat DSLR, v CSC nevidí potenciál
Společnost Ricoh, která nyní stojí za zrcadlovkami a fotoaparáty Pentax, se nechala slyšet, že v brzké době vidí návrat fotografů k DSLR. Móda CSC je podle společnosti jen chvilková a pomine.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Panasonic Lumix S1R: sebevědomý vstup do FF Panasonic Lumix S1R: sebevědomý vstup do FF
Společnost Panasonic už nevyrábí CSC jen se 4/3" senzory, ale nově i s velkými full frame čipy. A právě dnes se podíváme na vlajkovou loď Lumix S1R se 47,3MPx snímačem. Umí i 4K 60p videosekvence.
Dnes, recenze, Milan Šurkala34 komentářů
Panasonic Lumix S 24-105mm F4 Macro O.I.S. Panasonic Lumix S 24-105mm F4 Macro O.I.S.
V dnešní recenzi se podíváme na setový objektiv pro nové full frame CSC od Panasonicu, model Lumix S 24-105mm F4 Macro O.I.S. Je optimalizován pro natáčení videa, ale potěší i pro pořizování fotografií?
Dnes, recenze, Milan Šurkala6 komentářů
7Artisans představuje světelnou padesátku 50mm F1.8. 7Artisans představuje světelnou padesátku 50mm F1.8.

Méně známá společnost 7Artisans rozšířila portfolio svých objektivů o nový světelný kousek 50mm F1.8. Ten je určen pro CSC fotoaparáty nanejvýš s APS-C senzorem. Bodovat má malými rozměry i cenou.

17.5.2019, aktualita, Milan Šurkala
Nikon svolává Z6 a Z7 kvůli vadné stabilizaci Nikon svolává Z6 a Z7 kvůli vadné stabilizaci

Společnost Nikon zjistila, že některé kusy full frame CSC fotoaparátů Z6 a Z7 vykazují chybu mechanické stabilizace senzoru. Dotčené kusy jsou tak svolávány k bezplatné opravě v servisních střediscích.

17.5.2019, aktualita, Milan Šurkala