www.digimanie.cz
>
>
>
>

Začal odpočet, Full frame CSC Nikonu za 26 dní

Začal odpočet, Full frame CSC Nikonu za 26 dní
, , aktualita
Nikon nás s novým full frame CSC fotoaparátem pěkně napíná. Přinesl další dva teasery, tentokrát ve formě fotografií. Také už víme přesně, kdy se nový fotoaparát objeví. Začal odpočet do 23. srpna.
K oblíbeným
reklama
To, že se chystá nový full frame CSC fotoaparát společnosti Nikon, už víme. Výrobce na něj uvolnil jeden video teaser a nyní přidává i další dvě fotografie, které ukazují siluetu přístroje s nasazeným objektivem (z obou dvou stran). To ale zdaleka není všechno. Nikon totiž na svých stránkách spustil také odpočet zbývající do uvedení novinky.
 
Full frame CSC Nikonu teaser 1
 
klikněte pro zvětšení
 
V době psaní tohoto článku zbývá 25 dní a něco přes 17 hodin času. Když to všechno spočítáme (nebo mrkneme na Facebook Nikonu), zjistíme, že novinka bude představena ve čtvrtek 23. srpna v 6:00 ráno. Tehdy bude k dispozici i živý stream. Pokud chcete, můžete se také zaregistrovat k odběru informací. Jen doufejme, že si pro nás Nikon připravil opravdu něco pořádného a nedopadne to podobně neslavně jako s retro zrcadlovkou Nikon Df, na kterou bylo také spoustu teaserů, ale ve výsledku zas až takovou díru do světa neudělala.
 
Full frame CSC Nikonu teaser 2
 
klikněte pro zvětšení
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Sony chystá high-endové APS-C i výpočetní fotografii Sony chystá high-endové APS-C i výpočetní fotografii
V rozhovoru pro Imaging Resource se manažer společnosti Sony Kenji Tanaka rozhovořil o budoucnosti fotoaparátů Sony. Slíbil příchod high-endového APS-C modelu i větší nástup výpočetní fotografie.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Canon EOS R na DxOMarku: dostal 89 bodů Canon EOS R na DxOMarku: dostal 89 bodů
DxOMark začal opět ve velkém testovat fotoaparáty a po full frame Nikonech se podíval také na nový Canon EOS R. Ten si v hodnocení vysloužil 89 bodů, což ve full frame třídě není moc vysoké číslo. Není to ale vůbec tak zlé, jak to vypadá.
21.3.2019, aktualita, Milan Šurkala10 komentářů
Slavná pařížská ulice chce v určité časy zakázat vstup instagramerům Slavná pařížská ulice chce v určité časy zakázat vstup instagramerům
Bydlet v krásné a oblíbené pařížské ulici Rue Crémieux má i své nevýhody. Tamní obyvatelé totiž nejsou spokojeni se spoustou instagramerů, fotografů a tvůrců videoklipů, kteří se k nim bez přestání hrnou. 
21.3.2019, aktualita, Kateřina Hoferková
iPhone vs. staré APS-C: co má vyšší dynamický rozsah? iPhone vs. staré APS-C: co má vyšší dynamický rozsah?
Nedávno se na stránkách Digimanie rozhořela diskuze o tom, zda se modernější mobilní telefony mohou např. dynamickým rozsahem rovnat starým zrcadlovkám. Vyzkoušeli jsme tedy iPhone SE a postavili ho proti deset let starému 14,6MPx APS-C čipu.
20.3.2019, recenze, Milan Šurkala21 komentářů
Sony vyvinulo BSI senzor s globální závěrkou Sony vyvinulo BSI senzor s globální závěrkou
Sony oznámilo vývoj nového 20MPx snímače, který bude vybaven systémem globální závěrky pro absenci nepříjemného rolling shutter efektu ve spojení s technologií BSI. Tato kombinace je zatím netradiční.
19.3.2019, aktualita, Milan Šurkala