Digimanie -red-


Digimanie.cz je náš další server specializující se na fotoaparáty i objektivy a jejich podrobné testování. Najdete v něm i články o technikách focení, úpravě fotografií a příslušenství, jakou jsou paměťové karty nebo fototiskárny. Digimanie má i jeden z největších (ne-li největší) katalogů fotoaparátů na českém internetu, v kterém si můžete snadno porovnat desítky parametrů fotoaparátů.

Mezi další přidanou hodnotu patří diskuzní fórum a fotogalerie, jejíž obliba stále roste. Více informací o serveru naleznete na této stránce.

Návštěvnost a redakce

Návštěvnost a redakce

Zaměřujeme se na fotoaparáty, objektivy, fotomobily, příslušenství i fotografování. Hlavní je denní zpravodajství a objektivní podrobné recenze. Píšeme články pro profíky i začátečníky a máme fórum s fotogalerií.
2.10.2016, článek, Digimanie -red-
Obohacení našich testů o videorecenze

Obohacení našich testů o videorecenze

Neusínáme na vavřínech a představujeme další vylepšení našich recenzí. Vedle textového popisu se můžete u většiny nových recenzí těšit i na krátké videorecenze, které lépe nastíní silné a slabé stránky testovaných produktů.
24.10.2014, článek, Digimanie -red-5 komentářů
Nové hvězdičkové hodnocení v našich recenzích

Nové hvězdičkové hodnocení v našich recenzích

Připravili jsme pro vás na Digimanii novinku v podobě hvězdičkového hodnocení testovaných produktů. Díky tomu z našich recenzí snadno poznáte, zda se jedná o produkt průměrný, vynikající nebo naopak velmi špatný.
25.9.2014, článek, Digimanie -red-22 komentářů
Hollywoodský DSLR workshop již brzy v Praze

Hollywoodský DSLR workshop již brzy v Praze

Koncem minulého roku jsme vás informovali o připravovaném workshopu zaměřeném na profesionální zvládnutí a ovládání DSLR pro natáčení videa pod vedením lektorů z Hollywoodu. Termín byl stanovený na březen, proto si jej připomeňme. Doplněno o akční ceny.
1.3.2012, aktualita, Digimanie -red-
Kameramani zaostřete, hollywoodský DSLR workshop míří do Prahy

Kameramani zaostřete, hollywoodský DSLR workshop míří do Prahy

Poprvé mimo filmová studia v Los Angeles se uskuteční nejvyhledávanější DSLR workshop pro kameramany a filmaře v Hollywoodu, známý jako Canon Boot Camp. Místem konání bude Praha a dvoudenní workshop tu proběhne hned dvakrát po sobě od 14. do 18. listopadu.
13.9.2011, aktualita, Digimanie -red-
Natoč sportovní video a vyhraj satelitní kartu s balíčkem Sport!

Natoč sportovní video a vyhraj satelitní kartu s balíčkem Sport!

CS Link (Česká satelitní televize) ve spolupráci s magazínem TV Freak vyhlásila koncem ledna soutěž o nejlepší sportovní video. Cenami pro výherce jsou satelitní karty v hodnotě téměř 10 000 Kč. Chcete se zúčastnit? Do ukončení soutěže zbývají už jen 3 dny!
8.2.2010, odkaz, Digimanie -red-
Tiskové konference Invex-Digitex-Interkamera

Tiskové konference Invex-Digitex-Interkamera

Právě dnes začala na brněnském výstavišti trojice významných českých veletrhů uvedených v nadpisu a jelikož se samozřejmě dotýkají tématiky našeho serveru, přinášíme stručný souhrn tiskových konferencí, které se na nich v nadcházejících dnech budou konat.

6.10.2008, Aktualita, Digimanie -red-
Aktuální téma TV Freaku: Video do dlaně

Aktuální téma TV Freaku: Video do dlaně

Léto je v plném proudu a s ním i období dovolených. Ať už ale vyrážíte k moři, nebo raději volíte relaxaci na chalupě, musíte své zážitky patřičně zaznamenat. V aktuální tematické příloze TV Freaku jsme se proto zaměřili na digitální videokamery, které jsou díky svému válcovitému tvaru, jenž padne do dlaně, pro uchování vzpomínek z cestování ideální. V rámci testů jsme se podrobně podívali i na pořizování fotografií.
31.7.2008, odkaz, Digimanie -red-
Pozvánka na výstavu fotografií z Norska a Islandu - Doteky Severu

Pozvánka na výstavu fotografií z Norska a Islandu - Doteky Severu

Doteky Severu - je název neobvyklé výstavy fotografií z Norska a Islandu Petry Doležalové, která se bude konat v Křížové chodbě galerie Karolinum, Ovocný trh 3, Praha 1 od 17.1. do 11.2.2007 (původně měla být otevřena do 6.2., nicméně pro velký ohlas návštěvníků byla výstava prodloužena).
1.2.2007, aktualita, Digimanie -red-2 komentáře
Osobní asistent v kapse - novinky Olympus WS-300M, 310M a 320M

Osobní asistent v kapse - novinky Olympus WS-300M, 310M a 320M

PR článek: Společnost Olympus představila tři nové stylové digitální záznamníky, které jsou nejen hlasovými záznamníky, ale také velice kvalitními hudebními přehrávači a paměťovými flash disky.
4.11.2005, aktualita, Digimanie -red-
Reportáž: seminář Úvod do digitální fotografie

Reportáž: seminář Úvod do digitální fotografie

Historicky první seminář o digitální fotografii, který pořádala redakce Digimanie spolu s Prvním virtuálním fotoobchodem a společnostmi Konica Minolta a Epson, se uskutečnil v pátek 12. listopadu v jednom brněnském fotoateliéru. Podrobnosti se dočtete v článku…
15.11.2004, aktualita, Digimanie -red-
MEDIASTORE – obchod kde je radost nakupovat

MEDIASTORE – obchod kde je radost nakupovat

PR článek. Dnes vám představíme tak trochu netradiční projekt – obchod kamenný i internetový, kde kromě bohaté nabídky zboží najdete také půjčovnu, galerii či prezentační a školící prostory. Kromě oblasti foto a video MEDIASTORE nabízí počítače, periferie a spotřební materiál. Obchod sídlí v centru Prahy nedaleko Karlova náměstí a na 350m2 nabízí na 2000 položek zboží dostupných skladem.
10.11.2004, článek, Digimanie -red-
Seminář Úvod do digitální fotografie

Seminář Úvod do digitální fotografie

Dobré fotky nemusejí být jen dílem náhody. K tomu, abyste se vlastnoručně pořízenými obrázky mohli chlubit není potřeba mnoho: dobrý přístroj, jenž ale nemusí být drahý, a především základní penzum znalostí o fotografických technikách, kompozici obrazu a také pár šikovných triků. Jak na to vám poradíme na našem semináři.
19.10.2004, aktualita, Digimanie -red-
Obchodní centrum KASA – Tip na nákup

Obchodní centrum KASA – Tip na nákup

PR ČLÁNEK: Vážení čtenáři Digimanie, rádi bychom Vás na tomto místě informovali o zajímavých nabídkách obchodního centra KASA.cz v oblasti digitální fotografie formou občasníku „Tip na nákup“. Budete mít možnost sledovat naše cenové akce i nově naskladněné novinky, které se na českém trhu objeví a patří mezi nejpoptávanější zboží. Rádi uvítáme jakékoli podněty k formě naší nabídky i jejímu zaměření, abychom ji mohli upravit Vašim představám.
6.9.2004, aktualita, Digimanie -red-

Soutěž o tričko BenQ – vyhodnocení

Uzavřeli a vyhodnotili jsme soutěž o tričko BenQ. Potěšilo nás, že všichni, kdo se soutěže zúčastnili zodpověděli správně všech pět našich otázek.
3.9.2004, aktualita, Digimanie -red-1 komentář