www.digimanie.cz
>
>

Flickr umožňuje tisk vlastních fotek na papír, plátno i kov

Flickr umožňuje tisk vlastních fotek na papír, plátno i kov
, , aktualita
Flickr pár let umožňoval tisk vlastních fotek, což bylo poté zrušeno a nyní se tato funkce opět vrací do hry. Pokud tedy chcete mít výtisky vlastních fotografií, na Flickru máte opětovně tuto možnost na několik různých materiálů.
K oblíbeným
reklama
V roce 2014 spustila fotografická sociální síť Flickr službu Wall Art, která umožňovala nechat si vytisknout vlastní fotografie. Před dvěma lety tato Print-on-Demand funkce skončila, ale nyní se po převzetí společností SmugMug (stalo se tak v roce 2018) vrací zpět. Možnost tisku najdete hned na hlavní své hlavní stránce pod Prints, kde je možné si nechat vytisknout i fotoknihu nebo právě obraz (položka Prints & Wall Art).
 
Flickr logo
 
Zde si už jen vyberete fotografii, kterou chcete vytisknout. Výběr je široký, takže to zdaleka nekončí jen u možnosti tisku na kvalitní papír (od 13×9 cm do 102×76 cm). K dispozici je i plátno, zarámovaný obraz, hliníková deska, MDF deska, můžete mít různé rámečky na stůl nebo také předměty. Zde se projevuje vlastnictví společností SmugMug, a tak jsou k mání hrníčky, magnetky na ledničku, podložky pod myš, tašky, klíčenky a další.
 
Tisk fotografií na Flickru
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Kodak uvádí odolný Pixpro WPZ2 a ultrazoom AZ1000 Kodak uvádí odolný Pixpro WPZ2 a ultrazoom AZ1000
Kodak uvádí do nabídky svých fotoaparátů dva nové modely. Jedním z nich je outdoorový kompakt WPZ2 se 4× optickým zoomem a rok po prvním představení se dostává do prodeje 102× ultrazoom Pixpro AZ1000.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Let dronem: cesta do íránského vězení, páru hrozí 10 let Let dronem: cesta do íránského vězení, páru hrozí 10 let
Lety s drony jsou v mnoha zemích čím dál více kontrolovány a je potřeba si dát velký pozor, kde si člověk může co dovolit. Nevyplatilo se to jednomu australskému páru, kterému za létání dronem v Íránu hrozí 10 let vězení.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala12 komentářů
Panasonic ukázal kameru se svým 8K organickým čipem Panasonic ukázal kameru se svým 8K organickým čipem
Organický snímač Panasonicu se přetřásá už hodně dlouho a nyní se konečně dostává do reálného produktu. Kamera AK-SHB800 totiž tento čip s 8K rozlišením dostala a s tím jsme se dozvěděli i několik dalších informací.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Nikon Z6 ve speciálním video kitu pro filmaře Nikon Z6 ve speciálním video kitu pro filmaře
Nikon myslí i na filmaře a plánuje znatelné rozšíření schopností svých CSC fotoaparátů v oblasti videa. Nyní také uvádí speciální video kit, který bude obsahovat např. rekordér Atomos Ninja V a další příslušenství.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Phase One XT: kompaktní středoformát pro cestovatele Phase One XT: kompaktní středoformát pro cestovatele
Společnost Phase One uvedla nový středoformátový fotoaparát XT, který je zaměřen zejména na kompaktní rozměry a možnost využití i pro cestování a krajinářskou fotografii. Navíc bude dodáván s shift objektivem.
13.9.2019, aktualita, Milan Šurkala14 komentářů