www.digimanie.cz
>
>

Flickr umožňuje tisk vlastních fotek na papír, plátno i kov

Flickr umožňuje tisk vlastních fotek na papír, plátno i kov
, , aktualita
Flickr pár let umožňoval tisk vlastních fotek, což bylo poté zrušeno a nyní se tato funkce opět vrací do hry. Pokud tedy chcete mít výtisky vlastních fotografií, na Flickru máte opětovně tuto možnost na několik různých materiálů.
K oblíbeným
reklama
V roce 2014 spustila fotografická sociální síť Flickr službu Wall Art, která umožňovala nechat si vytisknout vlastní fotografie. Před dvěma lety tato Print-on-Demand funkce skončila, ale nyní se po převzetí společností SmugMug (stalo se tak v roce 2018) vrací zpět. Možnost tisku najdete hned na hlavní své hlavní stránce pod Prints, kde je možné si nechat vytisknout i fotoknihu nebo právě obraz (položka Prints & Wall Art).
 
Flickr logo
 
Zde si už jen vyberete fotografii, kterou chcete vytisknout. Výběr je široký, takže to zdaleka nekončí jen u možnosti tisku na kvalitní papír (od 13×9 cm do 102×76 cm). K dispozici je i plátno, zarámovaný obraz, hliníková deska, MDF deska, můžete mít různé rámečky na stůl nebo také předměty. Zde se projevuje vlastnictví společností SmugMug, a tak jsou k mání hrníčky, magnetky na ledničku, podložky pod myš, tašky, klíčenky a další.
 
Tisk fotografií na Flickru
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
FiLMiC uvedl fotografickou aplikaci Firstlight pro iOS FiLMiC uvedl fotografickou aplikaci Firstlight pro iOS
FiLMiC je znám především díky své aplikaci FiLMiC Pro k natáčení videa. Nyní uvádí i aplikaci pro focení Firstlight, která rovněž nabídne spoustu profesionálních funkcí včetně manuálního ovládání.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Doporučené fotoaparáty: listopad 2019 Doporučené fotoaparáty: listopad 2019
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Včera, návod, Milan Šurkala63 komentářů
Panasonic uvedl nové firmwary pro většinu svých fotoaparátů Panasonic uvedl nové firmwary pro většinu svých fotoaparátů
Společnost Panasonic aktualizovala většinu svých fotoaparátů na trhu. Nové firmwary dostávají full frame Lumixy S, Micro Four Thirds přístroje Lumix G a nezapomnělo se ani na některé kompakty a ultrazoomy.
20.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Objevují se neoficiální specifikace nástupce Nikonu D750 Objevují se neoficiální specifikace nástupce Nikonu D750
Na internetu se začaly objevovat uniklé informace o tom, jak by měl vypadat nástupce digitální zrcadlovky Nikon D750. Ten by měl údajně nést jméno D770 nebo D790 a podporovat natáčení UHD 4K videa.
19.11.2019, aktualita, Milan Šurkala13 komentářů
Fotograf zkusil street-foto s objektivem 200-600mm Fotograf zkusil street-foto s objektivem 200-600mm
Street foto se obvykle fotí se širokoúhlejšími objektivy, jakýmsi standardem je zde 35mm ohnisková vzdálenost. Fotograf Evan Ranft to ale zkusil trochu jinak a na pouliční fotografie si vzal telezoom Sony FE 200-600mm.
19.11.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře