Rubrika:

Fotoweby

Tip Digimanie: Nejkrásnější přírodní scenérie

Tip Digimanie: Nejkrásnější přírodní scenérie

Pokud rádi pozorujete západ či východ slunce a nebo třeba obdivujete nádherná zvířata v zoologických zahradách, mohl by vás zaujmout předmět dnešního tipu. Budete díky němu schopni dostat se i na ta místa, která byste v reálném životě nikdy ani nenavštívili, nebo dokonce navštívit nemohli.
22.2.2009, aktualita, Petr Stránský
Tip Digimanie: Srdečné pozdravy odkudkoliv

Tip Digimanie: Srdečné pozdravy odkudkoliv

Rádi byste se podívali do nějaké (nejen) exotické země, ale pro její navštívení nemáte dostatek času nebo financí? Pak pro vás bude dnešní tip zajímavý, sdružuje totiž fotografie z nejrůznějších míst naší planety. Web nabízí i možnost proniknout do způsobu života tamějších "domorodců".
15.2.2009, aktualita, Petr Stránský
Tip Digimanie: Svět na dlani

Tip Digimanie: Svět na dlani

Přemýšleli jste někdy o návštěvě exotické země, avšak stále jste váhali, zda daná oblast stojí za pozornost? Přestože takové rozhodování není jednoduché, stále existují způsoby, které vám pomohou nahlédnout za hranice daného státu, a to z pohodlí vašeho domova. Nevěříte? Pak si přečtěte dnešní tip.
8.2.2009, aktualita, Petr Stránský2 komentáře
Tip Digimanie: 2. světová válka očima Českého rozhlasu

Tip Digimanie: 2. světová válka očima Českého rozhlasu

Druhá světová válka přinesla nejen zmatek, bolest a utrpení do života všech lidí, kteří ji nějakým způsobem prožili. Navzdory tomu je pro většinu dnešních obyvatel toto období také velmi zajímavé. Hrdinství našich předků by totiž nemělo být nikdy zapomenuto!
7.11.2008, aktualita, Petr Stránský
Tip Digimanie: Cambridge v barvách

Tip Digimanie: Cambridge v barvách

Univerzita v Cambridge je jednou z nejstarších univerzit ve světě a krom jiného vyniká svou bohatou historií a tradicí. Zdejší krajina v kombinaci s mnoha různými faktory vytváří nepřeberné množství krásných záběrů. Chcete-li se navíc i něco přiučit, bude dnešní tip pro vás jasná volba.
24.10.2008, aktualita, Petr Stránský
Tip Digimanie: Svět, jak ho možná neznáte

Tip Digimanie: Svět, jak ho možná neznáte

Hitler v Paříži v roce 1941, portrét Winstona Churchilla z jeho návštěvy v Kanadě, fotografie 1. letu bratří Wrightů či zápasů boxera Mohammada Alliho? To jsou fotografie, které spíše než na internetu naleznete v osobních sbírkách pamětníků, ale ani to nemusí být pravidlem. Kde je tedy hledat?
3.10.2008, aktualita, Petr Stránský1 komentář
Tip Digimanie: Středověk na mnoho způsobů

Tip Digimanie: Středověk na mnoho způsobů

Máte už "prolezlé" všechny hrady, hradiště a rozhledny ve vašem okolí a příště byste už chtěli vyrazit někam dál? Každý z takových objektů je ale odlišný, a proto se vyplatí prohlédnout si jej nejprve virtuálně a až poté se rozhodnout, zda za tu dlouhou a namáhavou cestu opravdu stojí.
26.9.2008, aktualita, Petr Stránský1 komentář
Tip Digimanie: Cílová stanice Island

Tip Digimanie: Cílová stanice Island

Přemýšleli jste někdy, jaké je to žít v "Zemi ohně a ledu?" Ano, řeč je o ostrově Island, kde si může každý z návštěvníků být jist, že na oba tyto mocné živly narazí téměř na každém kroku. Island mimoto překypuje nespočtem nádherných sopek, gejzírů, termálních pramenů a dokonce i ledovců.
12.9.2008, aktualita, Petr Stránský