Kingston navyšuje kapacitu SDXC UHS-I karet na 256 GB

Kingston navyšuje kapacitu SDXC UHS-I karet na 256 GB
, , aktualita
Kingston přichází s inovací svých paměťových karet SDXC a microSDXC s UHS-I rozhraním. Jedná se o slabší řady, které nově dostaly verze se zvýšenou kapacitou. Nyní je maximem SDXC řady kapacita až 256 GB.
K oblíbeným
reklama
Paměťové karty Kingston s UHS-I rozhraním bude nově možné koupit s ještě vyšší kapacitou než dnes. Jde o základní UHS-I modely, konkrétně o microSDXC UHS-I kartu, u níž Kingston ale neuvádí přenosové rychlosti (8GB verze v našem testu dosáhla 42 MB/s u čtení a 13 MB/s u zápisu). Tyto karty byly doposud nabízeny v kapacitě maximálně 64 GB, nyní už půjde zakoupit i 128GB variantu.


Kingston SDXC UHS-I 256GB a microSDXC UHS-I 128GB


Podobně se zvýšení kapacity dočkala i velká SDXC varianta karty, u níž Kingston slibuje rychlost 90 MB/s u čtení a 45 MB/s u zápisu. V našem testu jsme naměřili 64GB verzi 75MB/s u čtení a až 64 MB/s u zápisu, u 256GB verze se výsledky pochopitelně mohou lišit. Doposud byla nejvyšší kapacita této řady 128 GB, nyní už bude k dispozici i varianta s kapacitou 256 GB.

Zdroj: TZ Kingston


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Meike uvádí makro objektiv MK 85mm F2.8 Meike uvádí makro objektiv MK 85mm F2.8
Od společnosti Meike jsme se dočkali nového manuálního makro objektivu MK 85mm f/2.8. Ten je určený nově i pro další full frame CSC fotoaparáty a má dle výrobce dosahovat netradičně vysokého zvětšení 1,5:1.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony zářilo v EISA Awards 2019, má 6 ocenění Sony zářilo v EISA Awards 2019, má 6 ocenění
Společnosti Sony se i letos hodně dařilo a v anketě EISA Awards 2019 zazářila. Dostala totiž ze všech výrobců fotografické techniky nejvyšší počet ocenění, šest. Dařilo se především full frame objektivům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Pinhole Pro X, pinhole objektiv se zoomem Pinhole Pro X, pinhole objektiv se zoomem
Na Kickstarteru se objevil zajímavý objektiv Pinhole Pro X. Jak už napovídá první slovo, jde o objektiv typu pinhole, tedy s velmi malým otvorem bez optiky. Tentokrát bude zajímavý tím, že má až 2× zoom.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Doporučené fotoaparáty: srpen 2019 Doporučené fotoaparáty: srpen 2019
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Včera, návod, Milan Šurkala54 komentářů
Canon opravuje firmware, foťáky je možné hacknout Canon opravuje firmware, foťáky je možné hacknout
Bezpečnostní inženýři objevili zranitelnost v PTP komunikaci s fotoaparáty společnosti Canon, které pak lze hackersky napadnout. Prezentovali to např. na možnosti nainstalovat vyděračský ransomware. Canon už problém řeší.
15.8.2019, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů