www.digimanie.cz
>
>
>

Lady Gaga natočila nový videoklip na iPhone 11 Pro

Lady Gaga natočila nový videoklip na iPhone 11 Pro
, , aktualita
Stále více videoklipů se natáčí pomocí mobilních telefonů, a to platí i pro ty profesionální. Smartphone Apple iPhone 11 Pro měl totiž být nástrojem, kterým byl natočen nový videoklip Lady Gaga nazvaný Stupid Love.
K oblíbeným
reklama
Pomocí smartphonů bylo natočeno už mnoho zajímavých věcí, naposledy jsme tu měli např. sněhovou bitvu od režiséra John Wicka. Telefon byl použit i k natočení videoklipu od Seleny Gomez a nově se připojuje také Lady Gaga. Ta přichází s videoklipem k písni Stupid Love, pro jehož natočení byl využit Apple iPhone 11 Pro.
 
 
Obraz nevypadá špatně, v některých pasážích ale přeci jen vypadá trochu zvláštně. Občas to vypadá na kratší expoziční časy, díky čemuž vypadá pohyb trochu sekaně. Naopak u scén se slabším světlem (při západu slunce) je vidět znatelné rozmývání obrazu. Vypadá to, že se k podobnému natáčení bude uchylovat stále více celebrit, jenže čím víc jich bude, tím méně zájmu takové video vyvolá.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Yongnuo představuje objektiv YN 35mm F2 S DF DSM s autofokusem Yongnuo představuje objektiv YN 35mm F2 S DF DSM s autofokusem
Společnost Yongnuo přichází na trh s novým pevným objektivem YN 35mm F2 S DF DSM. Ten je určen pro full frame těla s bajonetem Sony FE. Potěší přítomnost zaostřovacího motorku a přenosem EXIF informací.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
DxO PhotoLab 4 přináší AI do odšumování i demozaikování DxO PhotoLab 4 přináší AI do odšumování i demozaikování
DxO uvádí novou generaci svého softwaru PhotoLab 4. Ten přináší především výrazné využití systémů umělé inteligence. DeepPRIME zavádí AI i do takových věcí, jako je odšumování nebo demozaikování.
23.10.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Instagram má problém: cenzuruje spoře oděné ženy, štíhlé mu ale nevadí Instagram má problém: cenzuruje spoře oděné ženy, štíhlé mu ale nevadí
Sociální síť Instagram čelí kritice za dvojí metr při posuzování lidské nahoty. Spoře oděné (resp. šikovně zakryté) ženské tělo nevadí, pokud je štíhlé. Ostatní ženy mohou mít ale smůlu a takové příspěvky nezřídka odstraňuje.
23.10.2020, aktualita, Milan Šurkala
Adobe uvádí vektorový editor Illustrator pro iPad Adobe uvádí vektorový editor Illustrator pro iPad
Adobe postupně předělává své aplikace i pro platformu tabletů Apple iPad. Už nějakou dobu je k dispozici Lightroom, nedávno přibyl také Photoshop. Nově se dostává i na vektorový editor Illustrator for iPad.
22.10.2020, aktualita, Milan Šurkala
DJI Pocket 2 dostává větší 1/1,7" snímač a 4K 60p DJI Pocket 2 dostává větší 1/1,7" snímač a 4K 60p
Společnost DJI přichází s druhou generací svého 3osého gimbalu s integrovanou kamerou Pocket 2. Novinka dostává větší CMOS senzor typu 1/1,7" s 64MPx rozlišením a možností natáčet 4K 60p video.
21.10.2020, aktualita, Milan Šurkala